Nagły spadek FPS

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Nagły spadek FPS

Postprzez pitek_z w 11 Lis 2008, 11:17

Witam wszystkich. Sprawa wygląda następująco: CS przeszedłem 3 razy na rózne sposoby i nie miałem żadnych problemów z wydajnością. Ustawienia na max przy rozdzielczości 1280x1024, jedynie aa x2, af x8, wszystko w dx10. Gierka chodzila z tymi ustawieniami na ok 30-35 fps przy konfiguracji: 4 gb ram, ati 4870, amd 5000+, vista x64. To wszystko niezaleznie od zainstalowanego patcha. Jednego dnia powgrywalem jakies tam stery i wszycho klapło do 10 - 15 klatek. Po badaniach nad przyczynami doszlo do reinstalu i powrotu do wszystkich wcześniejszych sterów. Niestety bez dobrego rezultatu. jedynie nie powrócilem do starszej wersji biosu pg, ale wątpie aby to była przyczyna. Czy komuś przytrafiło się coś podobnego jak nagły spadek FPS? Bo zaczynam podejrzewać poprawki visty?!
pitek_z
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 27 Paź 2008, 14:52
Ostatnio był: 30 Gru 2012, 10:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Nagły spadek FPS

Postprzez pitek_z w 12 Lis 2008, 07:13

No a jednak to BIOS. Po instalacji pierwotnego oprogramowania wszystko wróciło do normy, wiec problem rozwiązany. Ale jak widzicie nawet biosik potrafi wszystko spartolić.
pitek_z
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 27 Paź 2008, 14:52
Ostatnio był: 30 Gru 2012, 10:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 70 gości