intro_gsc.ogg

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

intro_gsc.ogg

Postprzez MeZZerschmitt w 01 Lis 2008, 20:29

Znowu kolejny problem...ehhh i po co kupować oryginały skoro to i tak lipa:/
Gram na patchu 1.501 bo niestety jak już pisałem w innym temacie patche 04 i 05 po intro wywalają mi do pulpitu.
Teraz z kolei przy zadaniu SPOTKAJ SIĘ Z ODDZIAŁEM WOLNOŚCI w magazynach wojskowych, kiedy tam podchodziłem zostało ono anulowane (pewnie z tego względu że jestem w Powinności). Już chciałem podejść bliżej żeby wystrzlać wszystkich a tu: DZIEŃ DOBRY TO JA TWÓJ PULPIT i tak za każdym razem:

FATAL ERROR

[error]Expression : wave&&wave->length()
[error]Function : CSoundRender_Source::LoadWave
[error]File : E:\priquel\sources\gold\xrSound\SoundRender_Source_loader.cpp
[error]Line : 65
[error]Description : Can't open wave file:
[error]Arguments : c:\gry\s.t.a.l.k.e.r. - clear sky\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\video\intro_gsc.ogg


Nie otrzymałem pomocy z poprzednim, to może przynajmniej tu ktoś pomoże?
"Niektórzy ludzie po prostu nie szukają logicznych korzyści, takich jak pieniądze. Nie sposób ich kupić, zastraszyć czy przekonać, nie sposób w ogóle z nimi negocjować. Niektórzy ludzie po prostu lubią patrzeć, jak świat wokół płonie."
Awatar użytkownika
MeZZerschmitt
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 21 Lis 2007, 18:52
Ostatnio był: 09 Gru 2013, 22:51
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: intro_gsc.ogg

Postprzez MeZZerschmitt w 02 Lis 2008, 12:32

Naprawdę nikt nie potrafi pomóc?
"Niektórzy ludzie po prostu nie szukają logicznych korzyści, takich jak pieniądze. Nie sposób ich kupić, zastraszyć czy przekonać, nie sposób w ogóle z nimi negocjować. Niektórzy ludzie po prostu lubią patrzeć, jak świat wokół płonie."
Awatar użytkownika
MeZZerschmitt
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 21 Lis 2007, 18:52
Ostatnio był: 09 Gru 2013, 22:51
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Re: intro_gsc.ogg

Postprzez fifiasek15 w 02 Lis 2008, 14:38

Po pierwsze nie sraj post pod postem. Po drugie zaktualizuj grę do wersji 1.5.0.6 może pójdzie. Po trzecie Nie rozumiem po jakim intro wywala cię (w patchach) do pulpitu. Spróbuj w lokalizacji skrótu wpisać -nointro. Po czwarte TO JUŻ BYŁO NA FORUM.
Image
Image
Awatar użytkownika
fifiasek15
Stalker

Posty: 94
Dołączenie: 28 Paź 2008, 19:31
Ostatnio był: 01 Kwi 2010, 14:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: intro_gsc.ogg

Postprzez MeZZerschmitt w 02 Lis 2008, 14:54

Człowieku ty chyba nie wiesz o czym w ogóle tu napisałem. Popatrzyłeś na samą treść błędu?
Jeżeli to było na forum to pokaż bo jakoś nie widzę tematu w którym ktoś miał problem przy magazynach z wejściem do środka.

Dobra. Zainstalowałem 1.504 po intro wypad do pulpitu. Zainstalowalem 1.505. I zainteresowałem się tym aby wyłączyć EAX i dać generic hardware.
Działa!!!
Zaczynam od początku.

Nie wiem czy ryzykować i wgrywać 1.506?
"Niektórzy ludzie po prostu nie szukają logicznych korzyści, takich jak pieniądze. Nie sposób ich kupić, zastraszyć czy przekonać, nie sposób w ogóle z nimi negocjować. Niektórzy ludzie po prostu lubią patrzeć, jak świat wokół płonie."
Awatar użytkownika
MeZZerschmitt
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 21 Lis 2007, 18:52
Ostatnio był: 09 Gru 2013, 22:51
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Re: intro_gsc.ogg

Postprzez fifiasek15 w 02 Lis 2008, 20:43

Nie to ty mnie nie zrozumiałeś. Chodziło mi o to kiedy wyłącza ci się gra na patchu 1.5.0.4 i 5: po włączeniu programu czy włączeniu gry. Patch 1.5.0.6 jest na forum w zakładce patche. Będziesz tam mógł zobaczyć czy warto.
Image
Image
Awatar użytkownika
fifiasek15
Stalker

Posty: 94
Dołączenie: 28 Paź 2008, 19:31
Ostatnio był: 01 Kwi 2010, 14:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: intro_gsc.ogg

Postprzez Silent Assassin w 02 Lis 2008, 21:32

MeZZerschmitt napisał(a):...i po co kupować oryginały skoro to i tak lipa...


Pirat? Daleko nie zajdziesz. Bugi, bugi i jeszcze raz bugi. Na piracie. Poza tym mody masz jakieś?
Silent Assassin
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 22 Wrz 2008, 21:40
Ostatnio był: 19 Lis 2009, 14:41
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: intro_gsc.ogg

Postprzez MeZZerschmitt w 02 Lis 2008, 21:35

Lol...skoro napisałem:"...i po co kupować oryginały..." to chyba znaczy że mam oryginał i uważam to za stratę kasy skoro gra jest tak nie dopracowana.

Pirata bym nie brał bo jest za dużo zabawy żeby go w ogóle włączyć..a po drugie naklejki i mapa zony przyciąga...no i to że oryginał.

No ale nic narazie jest dobrze na 1.505. Z 1.506 nie ryzykuje bo z tego co widzę to jest pełny błędów.
"Niektórzy ludzie po prostu nie szukają logicznych korzyści, takich jak pieniądze. Nie sposób ich kupić, zastraszyć czy przekonać, nie sposób w ogóle z nimi negocjować. Niektórzy ludzie po prostu lubią patrzeć, jak świat wokół płonie."
Awatar użytkownika
MeZZerschmitt
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 21 Lis 2007, 18:52
Ostatnio był: 09 Gru 2013, 22:51
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Re: intro_gsc.ogg

Postprzez Windmaker w 03 Lis 2008, 18:35

Ja gram na 06 i mam spokój na całej linii - na 05 miałem bugtrapy jeszcze, ale na 06 nic. Mam sporo modów wrzuconych i wszystko działa spokojnie.

Co do misji w Magazynach Wojskowych to nigdy nie miałem takiego problemu - owszem często mi anulowało jakieś zadania, ale na pamięć potem robiłem co trzeba i wszystko gites.
"Stałem się śmiercią; niszczycielem światów" - Julius Robert Oppenheimer
"Wojna jest sztuką, ma więc swoich artystów i mistrzów"

>>> SmartAge.pl - Portal ludzi ciekawych świata <<<
Awatar użytkownika
Windmaker
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 21 Wrz 2008, 16:26
Ostatnio był: 22 Maj 2019, 15:46
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 81 gości