Co za bug siedzi w Czerwonym Lesie?

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Co za bug siedzi w Czerwonym Lesie?

Postprzez Joorgen w 22 Paź 2008, 00:44

Słyszałem, że to paskudne miejsce, że anomalie, że promieniowanie. Ale tam jest jeszcze coś - kiedy wracam z Magazynów i Leśnik wysyła mnie po Kompas - zaraz po tym jak przekraczam bramę do lasu komp szaleje: dyskietka wyświetla się niemal bez przerwy i zazwyczaj po parku krokach wywala mnie z gry do windowsa. Najdalej dotarłem do wejścia do podziemi, ale nie ma mowy, żebym zbliżył się do Kompasu. Czyżbym utkwił w jakimś bomblu? Ponieważ zacząłem grać jakiś czas temu i w trakcie skradzionych z mieszczańskiego życiorysu nocy zżyłem się sam ze sobą - gram na 1.5.1 bez modów i patchów. I nie bardzo mi się uśmiecha łażenie po całej Zonie od początku. W opcjach grafy skręciłem wszystkie suwaki na minimum, ale nie pomogło. Myślicie że jest dla mnie jakaś nadzieja? Poradźcie druzja...
Joorgen
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 21 Wrz 2008, 12:07
Ostatnio był: 21 Lut 2010, 04:09
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Co za bug siedzi w Czerwonym Lesie?

Postprzez Elblurpo w 22 Paź 2008, 09:36

gram na 1.5.1


To jest ten bug, zainstaluj 1.5.5 - na nim wszystko śmiga.
Elblurpo
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 17 Paź 2008, 09:11
Ostatnio był: 07 Lis 2008, 09:38
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości