przejscie misji

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

przejscie misji

Postprzez Picrosoft w 05 Paź 2008, 19:08

Witam,
mam dosyc duzy problem otoz nie moge przejsc jednej misji.
mam na mysli misję dla Powinności w której mam przejsc przez jakąś dziure to jakiegos miejsca w którym s rur wychodzi ogień potworki wyskakują ze scian i mnie scinają, ale nie w tym momencie mam problem.
Gdy przejde przez ten korytarz w którym sieje ogien z rur nastepnym sprawą którą musze wykonac jest "zabicie" mutantów w pomieszczeniu do którego wejde juz nie moge wyjsc(drzwi/krata) sie zamyka.
i wlasnie tu jest problem jak mam przejsc tą misje?
kiedy pierwszy raz ją zobaczylem dosyc sie przerazilem dzwięki,atmosfera itd.
postanowilem przebiec do kolejnych drzwi i dobiegłem. ale bez skutecznie poniewaz drzwi byly zamknięte, zabilem z tamtej pozycji jednego obłąkanego potworka który sobie chodził po ziemi.zauwazylem ze nic juz tam nie ma to postanowilem wyjsc na taką "antenę" na srodku planszy wyszedlem tam i dlugo nie pozylem poniewaz zobaczylem migawke jak jakis mutant czyms rzuca i odrazu padłem.
jak mam przejsc tą misję? ; )
z góry dzięki za odpowiedz :)
Picrosoft
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 03 Paź 2008, 15:36
Ostatnio był: 01 Wrz 2009, 18:54
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: przejscie misji

Postprzez Terry w 05 Paź 2008, 19:12

Ten mutant to kontroler - jak podbiegniesz do niego blisko to nic Ci nie zrobi. Strzelaj wtedy serią w łeb. Z tym pomieszczeniem z kratami... Wchodzisz tam i pociągasz za "koło" na takim urządzeniu. Wisi to na ścianie. Jak pokręcisz za to "koło" będziesz miał jeżeli dobrze pamiętam minute na ewakuacje - właśnie wtedy te kraty się otwierają.
Image
"Nasi tak zwani przywódcy zniszczyli naszą kulturę...gospodarkę...
nasz honor! Oni zrujnowali nasz kraj więc my zrujnujemy ich!"
Awatar użytkownika
Terry
Stalker

Posty: 121
Dołączenie: 14 Cze 2008, 20:18
Ostatnio był: 21 Maj 2009, 17:55
Miejscowość: Legionowo
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 1


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości