Niebieski ekran po patchu 04

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Niebieski ekran po patchu 04

Postprzez RobRoy w 25 Wrz 2008, 12:21

Witam,
Zanim, założyłem ten temat, przeszukiwałem forum w poszukiwaniu odpowiedzi na mój problem od daty wydania patcha. Mając na uwagdze poprzednią wersję SOC, myślałem że poprawię sobie rozrywkę istalując patch'a i zarabiając kase jak 'Biały" stalker u handlarzy. Niestety, tym razem "bracia" zza Buga zawiedli moje oczekiwania.

A więc do sedna sprawy:
Orginał bardzo ładnie mi chodził, prawie na "maxa" bez żadnych ścin i bugtrap'ów. Nie miałem problemów z przycinaniem i przechodzeniem do kolejnych lokacji, nic z błedów, które tutaj wszystkie przeczytałem. Głupi i naiwny zainstalowałem patch'a 04 ( że niby będzie lepiej) i zaczęło się!!!!!!!!!!
Odpalam grę, intro, chłopaki rozmawiają, budzę się wstaję i pierdolut "niebieski ekran" który informuje mnie że problem z kartą ( HD Radek 3800 series). OK, przeczytałem że może probem rozwiąże się po zmnieszeniu parametrów obrazu i rozdziałki. Zmiana, to samo. Zjechałem na 800X600 wszystko na miniumum i co idzie, czad. Wyszedłem na zewnątrz budy i co znowu niebiesko. Szlag mnie trafił, reinstalka gry. Orginał ok, patch to samo. OK, jeszcze raz ( może patch z rapida był walnięty, to wziąłem z gram.pl) to samo. Przeczytałem ze Radki mają problem z DX, zainstalowałem biblioteki DX_10 pod XP i nic, to samo. Miałem stery do Radka 8.8, znalazłem na forum że niby 8.9 są ok, niestety nie w moim przypadku.Reinstalka do orginalnej wersji i catalist 8.8 po raz kolejny.

Podsumowując, biegam po bagnach na orginalnej wersji , młucąc co się rusza i na drzewo nie ucieka, w oczekiwaniu na nowego czaderskiego patcha'a, chyba że ktoś z braci stalkerskiej ma lekarstwo na mój problem :D .

"Zona czeka"
RobRoy
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 25 Wrz 2008, 11:38
Ostatnio był: 15 Lip 2010, 12:53
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Niebieski ekran po patchu 04

Postprzez LolekBolek w 26 Wrz 2008, 23:04

Walnij se Viste,
CH.. system, ale działa mi na radku 2400 256mb
LolekBolek
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 10 Cze 2008, 18:37
Ostatnio był: 02 Cze 2016, 17:03
Kozaki: 1

Re: Niebieski ekran po patchu 04

Postprzez RobRoy w 27 Wrz 2008, 21:13

Niestety mam za dużo do reinstalki, VPN'y i inne barachło, 2 dni roboty
RobRoy
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 25 Wrz 2008, 11:38
Ostatnio był: 15 Lip 2010, 12:53
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Niebieski ekran po patchu 04

Postprzez boracki08 w 01 Paź 2008, 11:40

RobRoy napisał(a):Niestety mam za dużo do reinstalki, VPN'y i inne barachło, 2 dni roboty


To zainstaluj Viste lub WinSerwer2008 jako drugi system ( WinSerw można darmowo pobrać z MS, w prosty sposób zmienic w WorkStation, a użytkować za Free można nawet przez 240 dni - poradnik jak to zrobić jest na stronie MS)
I pod nimi zainstaluj S:CS. Problem z głowy.
boracki08
Kot

Posty: 41
Dołączenie: 09 Wrz 2008, 15:49
Ostatnio był: 30 Paź 2008, 16:18
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 0

Re: Niebieski ekran po patchu 04

Postprzez RobRoy w 01 Paź 2008, 14:48

Poczekam na nowy "super" patch, ma być na dniach, i wtedy we will see. A jak nic nie pomoże to może faktycznie walnę 2 system.
RobRoy
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 25 Wrz 2008, 11:38
Ostatnio był: 15 Lip 2010, 12:53
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Niebieski ekran po patchu 04

Postprzez boracki08 w 01 Paź 2008, 15:34

RobRoy napisał(a):Poczekam na nowy "super" patch, ma być na dniach, i wtedy we will see. A jak nic nie pomoże to może faktycznie walnę 2 system.

Dla twojej informacji nowy patch juz jest.
Raczej za wiele ci nie pomoże. Głównie likwiduje crashe wprowadzone przez 1.5.04 i kilka których nie spotkałem.
Działaja z nim sejwy z 1.5.04, ale ze wzgledu na zmiany/poprawki w części fabularnej ( poprawione nagrody za misje, bonusy za przystapienie do frakcji, poprawiona zawartość schowków itp.) wartałoby zacząć od nowa jesli za daleko nie jesteś.
boracki08
Kot

Posty: 41
Dołączenie: 09 Wrz 2008, 15:49
Ostatnio był: 30 Paź 2008, 16:18
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 0

Re: Niebieski ekran po patchu 04

Postprzez RobRoy w 02 Paź 2008, 22:03

Na 05 jest jeszcze gorzej niż na 04. Wywala mnie już przy intro przy ustawieniach na max'a ( orginał tak chodzi). Po 17 znmach rozdzielczości i jakości udało mi się zrobić Żwirownię i parę iinych lokalizacji. Wydajność tragiczna w porównaniu z orginałem ( jak u mnie), czy ci zza Buga wkońcu zrobią optym,alizację czy dalej będzie takie barachło. Ludzie żeby na HD 3800 nie chodziło to żenua
RobRoy
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 25 Wrz 2008, 11:38
Ostatnio był: 15 Lip 2010, 12:53
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Niebieski ekran po patchu 04

Postprzez boracki08 w 03 Paź 2008, 10:11

RobRoy napisał(a):Na 05 jest jeszcze gorzej niż na 04. Wywala mnie już przy intro przy ustawieniach na max'a ( orginał tak chodzi). Po 17 znmach rozdzielczości i jakości udało mi się zrobić Żwirownię i parę iinych lokalizacji. Wydajność tragiczna w porównaniu z orginałem ( jak u mnie), czy ci zza Buga wkońcu zrobią optym,alizację czy dalej będzie takie barachło. Ludzie żeby na HD 3800 nie chodziło to żenua


generalnie CS jest optymalizowany/przeznaczony na sprzęty z DX10 i grafą nVidia
Niestety nawet na wypasionych radkach się ścierwi ( problemy z antyaliasingiem, słynne siatki itp)
a te najnowsze są "za nowe" dla silnika giery
boracki08
Kot

Posty: 41
Dołączenie: 09 Wrz 2008, 15:49
Ostatnio był: 30 Paź 2008, 16:18
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 0

Re: Niebieski ekran po patchu 04

Postprzez RobRoy w 03 Paź 2008, 10:25

boracki08 napisał(a):generalnie CS jest optymalizowany/przeznaczony na sprzęty z DX10 i grafą nVidia
Niestety nawet na wypasionych radkach się ścierwi ( problemy z antyaliasingiem, słynne siatki itp)
a te najnowsze są "za nowe" dla silnika giery


Zgadzam się w 100% z Twoją wypowiedzią. Zainwestowałem w orginał, kartę i teraz siedzę i myślę że po raz kolejny zostałem naciągnięty na kasę. CO ja zrobię że lubię FPS'y i SOC jak dla mnie był git. CS- porażka jak na razie
RobRoy
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 25 Wrz 2008, 11:38
Ostatnio był: 15 Lip 2010, 12:53
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości