Utknałem w elektrowni :-/

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Utknałem w elektrowni :-/

Postprzez 5zymon w 24 Wrz 2008, 23:09

Hej,

Mam problem i nie moge sobie z nim poradzic. Chodzę jak głupi w kolko troszke mnie to zirytowalo juz :-). Jestem w elektrowni, dochodze dokladnie do teog momentu co na screenie. Mam to wejscie po schodach gdzie jest jakis teleport ktory ciagle przenosi mnie w to samo miejsce, nie pozwala mi wejsc. Nie wiem jak sie mam dostasc na gore. Obszedlem cala elektronie do okola chyba, rece mi juz opadaja :-). Czy ktos moglby mi pomoc? Mialem wrazenie ze dowodca clear sky, cos do mnie powiedizal zanim tam wszedlem ale nie zdarzylem przeczytac :D

Image
5zymon
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 22:28
Ostatnio był: 26 Wrz 2008, 14:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Martha
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Utknałem w elektrowni :-/

Postprzez weasel w 24 Wrz 2008, 23:47

Ja rozpocząłem poziom od nowa (ze względu na problem, który ty opisujesz) i wdał mi się błąd, że Striełok po biegu stał nieruchomo , przez co przez cały czas był jak na tacy już na samym początku levelu.Oczywiście nie gwarantuję, że to samo przytrafi się tobie, ale z tej zaistniałej sytuacji opisanej przez ciebie, raczej nie ma wyjścia.
Awatar użytkownika
weasel
Stalker

Posty: 101
Dołączenie: 20 Cze 2007, 23:41
Ostatnio był: 08 Sie 2020, 14:46
Miejscowość: Gdzieś w Lubuskim
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Combat Chaser
Kozaki: 10

Re: Utknałem w elektrowni :-/

Postprzez SGT w 25 Wrz 2008, 01:27

Możesz zobaczyć co do ciebie powiedział w pda, tam masz wszystkie rozmowy/wiadomości.
SGT
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 24 Lut 2008, 01:23
Ostatnio był: 18 Paź 2008, 23:31
Kozaki: 0

Re: Utknałem w elektrowni :-/

Postprzez 5zymon w 25 Wrz 2008, 11:54

Nie no nie zartujcie ze musze ten level powtarzac od poczatku. Ja tego Strieloka tez widze, moge do niego podejsc i strzelac on mi nie oddaje :-) ale ma ta oslone i nie moge go zabic, wiec nie jestem w stanie skonczyc tej gry. Ja mam na sobie taka zwykla kurteczke w ktorej zaczynalem gre :-) zadnego kombinezoinu wiec gine praktycznie po 1 strzale :D. Cala gre tak gralem, i teraz zaluje :P. Ledwo dalem rade dojsc tam gdzie jestem w tej elektrownii. Co powinno byc w tym moim miejscu gdzie obecnie sie znajduje? Na czym polega blad? :-(.

W pda nie ma nic co ten gosc powiedzial ostatnio. Wiec widocnie nie mowil nic waznego tylko cos w stylu "get some!!" :-).

Clear sky jest moim pierwzsym stalkerem, bardzo mi sie spodobal wiec kupilem Shadow of Chernobyl, ale ten ostatni level to jakas masakra :-/. MAm wrazenie ze to jest jeden wielki bląd. Tam chyba nic nie dziala tak jak powinno....

Czy pierwszy stalker tez jest taki "dziurawy"?

Szymon
5zymon
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 22:28
Ostatnio był: 26 Wrz 2008, 14:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Martha
Kozaki: 0

Re: Utknałem w elektrowni :-/

Postprzez strus w 25 Wrz 2008, 12:42

Miałem tak samo jak ty więc muszę Cię zmartwić, musisz powtarzać level od początku, na tym levelu jest jeszcze jeden fajny błąd jak często w CS pojawiający się blowout w połowie pogoni za Strielokiem więc się nie zdziw.
S
strus
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 06 Lip 2008, 12:27
Ostatnio był: 25 Wrz 2008, 12:42
Kozaki: 0

Re: Utknałem w elektrowni :-/

Postprzez Medium w 25 Wrz 2008, 12:59

Wczytaj autozapis i przygotuj się na szybkie strzelanie z Gaussa.

Po każdym szybkim trafieniu z pierwszego razu Striełoka zapisuj grę i jeśli strzelisz i chybisz wczytuj ostatni zapis. To był jedyny sposób na zakończenie gry jaki udało mi się zrealizować. Nie ma sensu go gonić. Strzelasz z miejsca wejścia (wrzutu) na rurociąg ciepłowniczy - nie musisz wykonać kroku. Uważaj tylko na ostrzał z boku - szybkie pobieranie apteczek i bandaży jest bardzo pomocne jak masz taką słabą ochronę jak piszesz.

Pozdrawiam

Medium
Medium
Stalker

Posty: 127
Dołączenie: 01 Wrz 2008, 08:29
Ostatnio był: 30 Gru 2009, 23:59
Miejscowość: Ełk
Kozaki: 1

Re: Utknałem w elektrowni :-/

Postprzez turbosqel w 25 Wrz 2008, 15:31

no to bedziesz musial byc szybszy niz wiatr .... na poczatku naparzaj do niego z gaussa zeby mu jak najwiecej odjac , jak nie dasz rady go od razu sprzatnac to o ile dobrze pamietam po drugiej teleportacji tez mozna do niego naparzac , tylko ze masz juz obok siebie troche monolitowcow ...sztuka w tym zeby zalatwic go w momencie gdy jest na drabinie , zaraz przed miejscem w ktorym zrobiles screena. przynajmniej ja taka taktyke przejalem ...
Awatar użytkownika
turbosqel
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 10 Wrz 2008, 19:54
Ostatnio był: 02 Cze 2010, 10:06
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Utknałem w elektrowni :-/

Postprzez 5zymon w 26 Wrz 2008, 00:36

Ok zaczalem jeszcze raz i udalo mi sie go zalatwic jeszcze zanim dobiegl do teleportu, wiec skonczylem gre :-). Ale ostatnio level to porazna straszna....

Teraz czas zabrac sie za shadow of chernobyl :D dzieki za pomoc!
5zymon
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 22:28
Ostatnio był: 26 Wrz 2008, 14:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Martha
Kozaki: 0

Re: Utknałem w elektrowni :-/

Postprzez Raven42222 w 26 Wrz 2008, 14:39

Zacznij od nowa, wyjdź troche w przód i strzelaj do niego z działka gaussa. Ta misja zajmie ci mniej niż 5 minut :D.
Awatar użytkownika
Raven42222
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 20:29
Ostatnio był: 02 Gru 2008, 22:01
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Utknałem w elektrowni :-/

Postprzez Purek w 26 Wrz 2008, 19:17

O lol, jak mozna miec problem z ta misja, nawalaj w strieloka z Gaussa i koniec. Ja nawet nie ruszalem sie z miejsca i go ustrzeliwalem :wink:
"Przybyli, zobaczyli, dostali wpie*dol" tekst Bandyty S:CS
Purek
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 09 Wrz 2008, 15:55
Ostatnio był: 21 Paź 2008, 19:07
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Utknałem w elektrowni :-/

Postprzez Michu w 27 Wrz 2008, 00:05

Lolzor, jaza drugim razem skapałem się jak mu rozwalić osłonę, i nawet nie ruszyłem się z miejsca...
Musisz tylko celnie oddawać strzały, to proste.!
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości