Odradzanie sie bandytów

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Odradzanie sie bandytów

Postprzez binczu w 21 Wrz 2008, 19:36

Pozostało mi do odbicia "Skład" w Kordonie, poszedłem, wybiłem ich tam i elo pochodziłem z jakieś minut i wiadomość ze znowu zajeli to miejsce no to git poszedłem, ubiłem,odzyskałem znowu pochodziłem i znowu się odrodzili, poszedłem tam wqrwiony, wybiłem ich a dla pewnosci wszystkich dookoła, wszystkich w kordonie, pochodziłem troche i znowu wiadomosc ze zajeli to cholerne miejsce. Za każdym razem jak go odbiłem nie zjawił się żaden starker żeby sobie tam posiedzieć tak jak w innych miejscach. Wiec co jest źle? cały czas Ci idioci się odradzają WTF?

Edit:
Sorry, nie kordon tylko na wysypisku.

Edit2
To jest ta ich główna baza.
binczu
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 10:24
Ostatnio był: 28 Wrz 2012, 18:10
Frakcja: Czyste Niebo
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Odradzanie sie bandytów

Postprzez Michu w 21 Wrz 2008, 20:03

Mam tak samo z Powinnością, podbiłem ich bazę, nawet moi się tam ulokowali, wybiłem all w budynku, jestem teraz w czerwonym lesie, a te frędzle podbili bazę, i drogi w agropromie bo niby ''PRZYLECIELI HELIKOPTERAMI'' i do tego ich siły są już prawie tak duże jak mojej frakcji, mimo iż byli prawie na zerze.

Kolejna żałosna rzecz w CS, chyba twórcy chcieli tym przedłużyć żywotność gry, czy co ?. Whatever.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: Odradzanie sie bandytów

Postprzez Rudobrody w 21 Wrz 2008, 21:07

mi po pobiciu powinności tez przyszła taka informacja ale siły powinności sie nie odrodziły zbyt mocno za to w samej bazie powinnosci za kazdym razem jak zajde to w budynku głównym jest kilku kolesi
Rudobrody
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 07 Wrz 2008, 16:56
Ostatnio był: 22 Sty 2010, 01:54
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Odradzanie sie bandytów

Postprzez westik w 21 Wrz 2008, 22:44

No niestety, taka specyfika gry. Sa tego i dobre strony, mozesz sobie podniesc szybko range,ktora i tak chyba niczego nie zmienia :) Podobnie jak autor tematu, wykonuje to zadanie cyklicznie, ilekroc pojawie sie na wysypisku. Dodatkowo czasem mam takie "cos", ze po zabiciu wszystkich w hangarze, chowa mi sie bron-automatycznie. Ostatni bandyta respawnuje sie za budynkiem, a ja w granicach muru nie moge strzelac. Musze zatem obiec cala lokacje i zeby dokonczyc anihilacje, wejsc na jakies wzniesienie i ze snajperki dobic ostatniego bandyte. :) Te respawny to jest rzecz ktora absolutnie przerasta programistow z GSC, juz od czasu SOC tak sie dzieje i w CS powielili te same bledy :) Trzeba Panowie miec wyobraznie i tyle. Skoro wszystkie wejscia na wysypisko sa obstawione to przez wolnych stalkerow,to przez powinnosc to skad sie zwieli bandyci? Jaka macie koncepcje? :) przylecieli latajacym spodkiem? czy moze zdezerterowali z ktorejs frakcji... :)
westik
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 31 Paź 2007, 01:44
Ostatnio był: 07 Gru 2008, 13:28
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Odradzanie sie bandytów

Postprzez binczu w 21 Wrz 2008, 23:01

Z tą bronią mam tak samo, wtedy zapisuje i wczytuje sejwa i wtedy jest elo.

Starkerzy tez tam mówia: "Nie wiem skąd się tam wzieli ale jest ich pełno bla bla bla" hehe :P

Napisalem na GSC

Poczytajcie
Kod: Zaznacz wszystko
http://www.gsc-game.com/index.php?t=community&s=forums&s_game_type=xr2&thm_page=1&thm_id=16803&sec_id=19


Edit:
Kod: Zaznacz wszystko
http://tinypic.com/player.php?v=10nw6qb&s=4


hhaaahah
binczu
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 10:24
Ostatnio był: 28 Wrz 2012, 18:10
Frakcja: Czyste Niebo
Kozaki: 0

Re: Odradzanie sie bandytów

Postprzez urbanito w 26 Wrz 2008, 12:16

tak chyba musi być bo inaczej nie byloby wkrotce kogo anihilowac. co ciekawe przed wczytaniem patcha po zdobyciu bazy bandytow zajeli ja moi samotnicy ale o ile tez pamietam na krotko bo ich stamtad wyrzucili bandyci.
mialem tez taki moment w agropromie, ze co pare minut tylne wejscie atakowala nowa banda bandytow.
nie nadazalem ze zbieraniem karabinow. po wczytaniu gry na nowo samotnicy mieli juz calkowicie opanowana sytuacje a bandyci z agropromu zniknęli ? ... :)
urbanito
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 12:19
Ostatnio był: 12 Lis 2008, 14:18
Miejscowość: poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Odradzanie sie bandytów

Postprzez Windmaker w 26 Wrz 2008, 14:53

Co do Wysypiska to też tak miałem, ale po dwóch moich samotnych atakach wolni stalkerzy przeprowadzili kolejny atak - byłem wówczas w podziemiach agropromu po raz pierwszy, i przejęli bazę, ja potem wróciłem się i wybiłem resztki jakie zostały. I tak teraz mam Wysypisko wolne, jedynie trochę mutantów przychodzi, ale ilość stalkerów jest wystarczająca do walki. W Agropromie po wykonaniu wszystkich questów dla stalkerów i powinności - oprócz tych, które nakazywały mi atak na wolnych stalkerów itp. Agroprom jest wolny i jest tam tylko jeden mutant w wiosce na środkowym wschodzie.

Oczywiście gram na patchu 4, na wcześniejszym nie dało się spokojnie wejść do bazy bandytów i jej wyczyścić.
"Stałem się śmiercią; niszczycielem światów" - Julius Robert Oppenheimer
"Wojna jest sztuką, ma więc swoich artystów i mistrzów"

>>> SmartAge.pl - Portal ludzi ciekawych świata <<<
Awatar użytkownika
Windmaker
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 21 Wrz 2008, 16:26
Ostatnio był: 22 Maj 2019, 15:46
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Odradzanie sie bandytów

Postprzez Madrian w 26 Wrz 2008, 15:18

To niestety taka mechanika gry. Skrypty mają zalety, ale też i wady. Z drugiej strony już w Kordonie można się cieszyć niezłym sprzętem.
Pomijam fakt, że Stalker - obie części są zaledwie cieniem tej gry, która była zapowiadana i zupełnie nie oddaje klimatu "Pikniku na skraju drogi". Mówiąc wprost zona jest za mało Zonowata i tego mi brakuje. Bardziej to wygląda jak arena gladiatorów niż śmiertelnie niebezpieczna strefa tajemniczej anomalii. Nie mam też pojęcia, jakim cudem jest w zonie tylu ludzi. To ma być podobno strefa dla wybranych - straceńców, a nie miejsce wycieczek krajoznawczych.
Marzy mi się gra jak z książki. Idę dzień - dwa, i ani widu człowieka, artefaktów pełno, ale zdobycie najprostszego może być ostatnim błędem w życiu, a każdy krok to loteria 50-50 (zginę, czy nie).
A w Stalkerze, kombinezonik, detektor, odrobina pomyślunku i pędzimy przez Zonę, jak przez Deptak, mijając tabuny innych spacerowiczów. Czasem komuś zaargumentujemy parę gram ołowiu i tyle.
Myślę, że projekt przerósł możliwości programistów i do tego za szybko zapowiedzieli projekt. Może jak by posiedzieli ze 3 lata po cichu dopracowując szczegóły, to nie wydali by zlepku skryptów, obciętych z najambitniejszych projektów i zamienionych w chodzoną strzelankę.
Może Stalker 4 będzie już na jakimś przyzwoitym poziomie. Na razie nie czuję, że dobrze wydałem kolejne 99zł.
Madrian
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 22 Wrz 2008, 14:57
Ostatnio był: 06 Paź 2008, 19:15
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Odradzanie sie bandytów

Postprzez LolekBolek w 26 Wrz 2008, 22:55

buhahahahahahahahha
oddałeś całego S.T.A.L.K.E.R.
Mi tam się podoba jako miła rozrywka.
Ale fakt, jak by ktoś taką gre zrobił jak napisałeś...
LolekBolek
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 10 Cze 2008, 18:37
Ostatnio był: 02 Cze 2016, 17:03
Kozaki: 1

Re: Odradzanie sie bandytów

Postprzez DieBySword w 27 Wrz 2008, 11:15

nigdy tego questa nie zrobiłem, jak byłem w czerwonym lesie to dostałem wiadomość że stalkerzy zdobyli skład, po czym liczba bandytów spadła do 0. Oczywiście ktoś ich później wybił i bandyci zaczęli się odradzać i misja wróciła ale przez kilka godzin w pda pisało 0 kolesi u bandytów :D
Image
Awatar użytkownika
DieBySword
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 14:41
Ostatnio był: 06 Lut 2013, 02:11
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Odradzanie sie bandytów

Postprzez Purek w 27 Wrz 2008, 14:16

Albo to poprawia w patchu, albo bylo takie zalozenie, zeby jeszcze bylo mozna ich spotkac.
"Przybyli, zobaczyli, dostali wpie*dol" tekst Bandyty S:CS
Purek
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 09 Wrz 2008, 15:55
Ostatnio był: 21 Paź 2008, 19:07
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Odradzanie sie bandytów

Postprzez binczu w 01 Paź 2008, 12:33

Moze ktos potwierdzic czy z paczem 05 wyeliminowano ten bug?
binczu
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 10:24
Ostatnio był: 28 Wrz 2012, 18:10
Frakcja: Czyste Niebo
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości