Problem w magazynach Wojskowych

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem w magazynach Wojskowych

Postprzez Ziemniak w 18 Wrz 2008, 16:11

Witam, posiadam stalkera CS zpatchowanego do wersji 1.5.04 wszystko było świetnie i ślicznie aż do teraz. Dostałem od Leśnika zadanie by znaleźć nadajnik i wysłać wiadomośc do uwięzionych stalkerów i tutaj pojawia się problem. Mimo ze dotarłem aż tutaj to znacznik na mapie, jak i strzałka nadal pokazują mi bym wszedł na Dach Hangaru(Misja z włączeniem chłodzenia mózgo zwęglacza w jantarze). Nie mam więc pojęcia gdzie może być ten nadajnik. Przeczesałem całą lokację i w tych magazynach gdzie sa wojskowi(w SoCH była to baza wolności) jest wieża z anteną a na górze jakaś kontrolka. Problem w tym że nie moge jej użyć i nie wiem czy to jednak nie jest ten nadajnik czy to wina tego że gra myśli że mam iśc na dach hangaru dopiero(Za to z innymi wcześniejszymi zadaniami nie było problemu, raz miałem też tak że drzwi do Sacharowa były zamknięte mimo ze na całym obszarze nie było ani jednego zombie ale wtedy pomogło mi po prostu wystrzelanie wszystkich na około :) lecz wątpi by to miało związek)
Ostatnio edytowany przez Ziemniak, 18 Wrz 2008, 16:23, edytowano w sumie 1 raz
Ziemniak
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:55
Ostatnio był: 21 Wrz 2008, 17:02
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem w magazynach Wojskowych

Postprzez Michu w 18 Wrz 2008, 16:16

Na jednej z wieży w bazie wojskowych (przyszłej Wolności), jest nadajnik. Wchodzisz na górę, pochodzisz do urządzenia i masz wajhę. Ciskasz F i po problemie. Mam nadzieję.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: Problem w magazynach Wojskowych

Postprzez Ziemniak w 18 Wrz 2008, 16:22

Czytałeś w ogóle co ja napisałem? Bo wychodzi na to że nie. Mimo że odnalazłem tą wieże (a teraz już wiem że to na 100% ona) to nie mogę użyć tej wajchy prawdopodobnie dlatego że gra myśli że nadal mam zadanie w hangarach.

EW. pomocny byłby save zaraz po/ tuż przed wykonaniem tego zadania. Wersja 1.5.04
Ziemniak
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:55
Ostatnio był: 21 Wrz 2008, 17:02
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości