Wysypisko baza bandytów i zamknięte drzwi - odpowiedź

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Wysypisko baza bandytów i zamknięte drzwi - odpowiedź

Postprzez OverLord w 16 Wrz 2008, 18:37

Przeglądając forum zauważyłem dużo postów na temat bazy bandytów na wysypisku. Ludzie nie mogą się dostać do bazy bo drzwi im się zamykają. Inni im każą czekać na patcha/reinstall itp. Postanowiłem to wybadać. Poszedłem do bazy bandytów i zacząłem do nich strzelać drzwi zostały zamknięte, no ale dla prawdziwego S.T.A.L.K.E.R.A. drzwi nie są problemem. Poniżej zamieszczam mały guide dotyczący dostania się do tej bazy nawet przy zamkniętych drzwiach plus mały bonusik na koniec.

[spolier]
Po rozpoczęciu strzelaniny przed bazą, zabijamy wszystkich którzy są przed budynkiem (będą nam potem przeszkadzać) więc radzę się z nimi uporać. Następnie udajemy w lewo od głównych (zamkniętych) drzwi. mijamy pierwszy kontener który leży poziomo, aż dochodzimy do kolejnego przypominającego sześcian. Za nim leżą skrzynki i paleta oparta o ten kontener. Wspinamy się po skrzynkach i palecie na kontener (aby wskoczyć na kontener wystarczy w trakcie skoku nacisnąć kucanie domyślnie crtl), a potem wskakujemy na murek z drutem kolczastym. Będąc na murku udajemy się w prawo, nie biegniemy bo spadniemy zeń. Idąc po nim mijamy pierwsze drzewo po lewej i drugie po prawej. Aż dochodzimy do rogu w którym murek skręca w prawo, nad nami powinna być mała gałązka na którą da się wskoczyć po wskoczeniu na drut kolczasty. Idąc po tej gałęzi wejdziemy na drzewko które jest już poza murami obozu. Teraz wspinamy się na najbardziej pionową gałąź mijamy pierwsze rozgałęzienie w lewo, a na drugim (także w lewo) skręcamy i już idziemy po niej prosto do samego czubka. Stamtąd już nie powinno być problemów ze wskoczeniem na rusztowanie. Po rusztowaniu wchodzimy na sam szczyt, a stamtąd przez małe drzwiczki do bazy bandytów, po zabiciu wszystkich w bazie i na zewnątrz drzwi znów stoją otworem.

;)

A teraz mały bonus dla wytrwałych:
Po zabiciu wszystkich w środku możemy dostać się do małego schowka ( w pokoju w którym był handlarz, drzwi z kratami), naciskamy "F" co otwiera drzwi i dostajemy się do środka, a w środku jest zielona skrzynka, a w niej nagroda. Sami się przekonajcie jaka.

[/spoiler]

;)

To by było na tyle, gdyby było dużo osób zainteresowanych tym tematem wrzucę screeny.
Powodzenia.
OverLord
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 15 Wrz 2008, 20:12
Ostatnio był: 10 Paź 2008, 14:44
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości