Kordon zadanie z łupem majora Chaleckiego

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Kordon zadanie z łupem majora Chaleckiego

Postprzez xoorbes w 15 Wrz 2008, 21:36

Witam,

Będąc w 2/3 gry wyszedł patch... niekompatybilny, ale co tam i tak nie miałem wyjścia bo utknąłem w Czerwonym Lesie..., zainstalowałem i gram od nowa, niestety, jedno z zadań przestało działać... Jestem na etapie w którym Chaleckij wyjawił gdzie schował swój łup, znalazłem skrzyneczkę, podniosłem ją i nic, nadal mam czerwone kółko na mapie w miejscu gdzie leży skrzyneczka, Nie pojawia się informacja, że mam ją zwrócić Sidorowiczowi, drzwi do jego bunkra są zamknięte, jednym słowem główny wątek został zablokowany, rozpacz...

Ktoś ma pomysł co z tym zrobić? Oczywiście nie mam poprzednich save'ów (F5 only). Grę włączałem po kilka razy, ale nic to nie zmieniło, na próbę przeszedłem też do Doliny Mroku i wróciłem z powrotem - bez zmian, nie mam pomysłów jak to obejść, a trzeci raz chyba nie mam siły zaczynać...

help!

--
xoorbes
xoorbes
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 15 Wrz 2008, 20:42
Ostatnio był: 19 Wrz 2008, 18:24
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Kordon zadanie z łupem majora Chaleckiego

Postprzez Waluk w 15 Wrz 2008, 22:21

Spróbuj zainstalować ponownie grę. Którego patcha wgrałeś?
Waluk
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 00:00
Ostatnio był: 22 Paź 2008, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Kordon zadanie z łupem majora Chaleckiego

Postprzez xoorbes w 15 Wrz 2008, 22:57

Waluk napisał(a):Spróbuj zainstalować ponownie grę. Którego patcha wgrałeś?


reinstalacja nic nie zmienia (zresztą mocno bym się zdziwił jak by pomogło), patch: 1.5.04 (pl)
xoorbes
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 15 Wrz 2008, 20:42
Ostatnio był: 19 Wrz 2008, 18:24
Kozaki: 0

Re: Kordon zadanie z łupem majora Chaleckiego

Postprzez Waluk w 15 Wrz 2008, 23:09

To już nie wiadomo co zrobić. Ta gra to skandal. Na prawdę szkoda mi osób, które przechodzą grę po raz kolejny i napotykają nowe błędy. Dlatego ja nie chcę zaczynać od początku przed powstaniem porządnego patcha.
Waluk
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 00:00
Ostatnio był: 22 Paź 2008, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Kordon zadanie z łupem majora Chaleckiego

Postprzez Wet77 w 18 Wrz 2008, 10:54

Ja jak zbieram różne rzeczy po schowkach to czasem jest on pusty, a na mapie jest zaznaczony że coś tam jest. Wkładam wtedy jakąś rzecz do tego pustego schowka, zaglądam do niego jeszcze raz i zabieram tę rzecz i info na mapie znika.
Może spróbuj podobnie i wyrzuć skrzynkę w tym miejscu co znalazłeś. Żeby poprawić efekt to zrób sejwa po wyrzuceniu, zrestartuj grę i spróbuje jeszcze raz ją wziąć.
Swoją drogą ja tak spróbuję z pendrivami, bo mam podobny problem że je mam, a gra nie aktualizuje mi zadania.
Wet77
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 21 Gru 2007, 20:40
Ostatnio był: 09 Kwi 2009, 14:25
Kozaki: 0

Re: Kordon zadanie z łupem majora Chaleckiego

Postprzez boracki08 w 18 Wrz 2008, 13:37

Wet77 napisał(a):Ja jak zbieram różne rzeczy po schowkach to czasem jest on pusty, a na mapie jest zaznaczony że coś tam jest. Wkładam wtedy jakąś rzecz do tego pustego schowka, zaglądam do niego jeszcze raz i zabieram tę rzecz i info na mapie znika.
Może spróbuj podobnie i wyrzuć skrzynkę w tym miejscu co znalazłeś. Żeby poprawić efekt to zrób sejwa po wyrzuceniu, zrestartuj grę i spróbuje jeszcze raz ją wziąć.
Swoją drogą ja tak spróbuję z pendrivami, bo mam podobny problem że je mam, a gra nie aktualizuje mi zadania.


Z pustymi schowkami to jest tak, ze należą do kogoś w grze. Dopiero jak kupisz info od delikwenta to się "magicznie "zapełniają. Robiąc tak jak opisałeś pozbawiasz się często niezłego stuffu i porządanych pendrivów
boracki08
Kot

Posty: 41
Dołączenie: 09 Wrz 2008, 15:49
Ostatnio był: 30 Paź 2008, 16:18
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 0

Re: Kordon zadanie z łupem majora Chaleckiego

Postprzez xoorbes w 18 Wrz 2008, 21:15

Wet77 napisał(a):Może spróbuj podobnie i wyrzuć skrzynkę w tym miejscu co znalazłeś. Żeby poprawić efekt to zrób sejwa po wyrzuceniu, zrestartuj grę i spróbuje jeszcze raz ją wziąć.

Też tak chciałem zrobić, ale nie da się wyrzucić skrzyneczki. Problem rozwiązałem ściągając z netu save'a. Oczywiście nie jest to rozwiązanie idealne, ale przynajmniej grać mogę dalej nie zaczynając od początku. Profilaktycznie trzymam save'a ze stanem który opisałem, może jeszcze się przyda :)
xoorbes
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 15 Wrz 2008, 20:42
Ostatnio był: 19 Wrz 2008, 18:24
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości