Co chwilę bugtrap w Dolinie Mroku

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Co chwilę bugtrap w Dolinie Mroku

Postprzez dziura w 14 Wrz 2008, 21:50

Przyłączyłem się do Powinności, i stwierdziłem, że zanim pójdę dalej głównym wątkiem, poudzielam się w wojnie frakcji. No i tak sobie walczymy, i już kiedy działania wojenne obejmują obszar Doliny Mroku, pojawiają się problemy.

Po pierwsze- bugtrap albo crashdump (bluescreen i dumpowanie pamięci) co chwilę. Ja nie wiem, tracę już cierpliwość :/ Komp nie jest podkręcany, sterowniki są nowe, pamięć sprawdzona.
Po drugie- zajmuję załóżmy posterunek przy granicy z Wysypiskiem, stoję stoję, nikt nie przychodzi oO ani moi, ani Wolność.
Po trzecie- gdy mamy już atakować bazę Wolności, oprócz mnie idzie jeszcze trzech (słownie: trzech) żołnierzy, a wcale tacy rewelacyjni nie są.
Po czwarte- czy wojnę frakcji można w ogóle wygrać ?! Czy też ziomki z Wolności będą się respawnować w nieskończoność ?

sprzęt:
E8200 2.66GHz
4 GB (2x2) DC DDR2 Patriot Cl5
geforce 9600GT
gigabyte EP35C-DS3R

oryginał z CDP i polski patch (1.5.0.4)
Awatar użytkownika
dziura
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 14 Paź 2007, 12:30
Ostatnio był: 07 Sty 2020, 23:10
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Co chwilę bugtrap w Dolinie Mroku

Postprzez Waluk w 14 Wrz 2008, 22:59

Ta gra ma pełno Bugów, a Ty właśnie wymieniłeś niektóre z nich. :-)
Waluk
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 00:00
Ostatnio był: 22 Paź 2008, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Co chwilę bugtrap w Dolinie Mroku

Postprzez OverLord w 15 Wrz 2008, 20:28

Co do crashów to też je miałem. Wczytałem po prostu save z wysypiska poszedłem jeszcze raz do doliny i było ok. Co do tej wojny. To wygląda tak żeby ją "wygrać" wystarczy zabić wszystkich w bazie (najlepiej samemu) ale wtedy będą nadal się spawnować Ci z wolności. Aby dosłownie zając całą bazę, musisz dojść tam wraz z członkami powinności.
OverLord
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 15 Wrz 2008, 20:12
Ostatnio był: 10 Paź 2008, 14:44
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Co chwilę bugtrap w Dolinie Mroku

Postprzez dziura w 16 Wrz 2008, 01:19

Hmm no tak, ale czy kiedyś skończy się ta wojna ? Wolność zniknie jako tako ?
Awatar użytkownika
dziura
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 14 Paź 2007, 12:30
Ostatnio był: 07 Sty 2020, 23:10
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Co chwilę bugtrap w Dolinie Mroku

Postprzez Waluk w 16 Wrz 2008, 02:14

Powinno zniknąć, skoro wszystkich by się wybiło. Teraz jest z tym problem, bo ciężko jest z zajmowaniem baz. Nasi kompani nie kwapią się żeby do takich baz dotrzeć...
Waluk
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 00:00
Ostatnio był: 22 Paź 2008, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości