Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez Kaleson w 13 Wrz 2008, 20:49

Gram ja sobie kulturalnie w Czyste Niebo i wykonuję zadania dla ekipy Ojca Waleriana. Skierowałem wreszcie swe kroki na Wysypisko. Przejąłem i zabezpieczyłem posterunek przy wyjściu z Kordonu, przeto dostaję zadanie, coby zdobyć bazę bandytów. Uzupełniłem zatem amunicję w moim TRs 301, podciągnąłem portki i ruszyłem dziarsko w stronę składu kolejowego, w którym to właśnie rozpanoszyło się przestępcze nasienie pod postacią bandytów. Dotarłszy na miejsce, niczym Rambo w "Rambo", samojeden wysłałem moich oponentów na łono Abrahama. Ukontentowany po pachy, czekając na podopiecznych Waleriana, począłem rozglądać się po byłej bazie bandziorów. I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt, że moi kompanioni jakoś nie kwapią się do wizyty w składzie. Więcej powiem: gdy tylko opuszczę siedliszcze zbirów z Zony, Ci pojawiają się na starych śmieciach, a ja dostaję wieść od Waleriana, że "bandyci znów pojawili się w składzie".

Powiedzcież mi zatem, bracia stalkerzy: o co, u kaduka, chodzi?! Pojawią się w składzie chłopcy Waleriana czy mają zamiar dalej sobie bimbać na posterunkach, w bazie w Kordonie i na Pchlim targu?

Dziękuję za uwagę :>
Awatar użytkownika
Kaleson
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 22 Maj 2008, 22:39
Ostatnio był: 14 Wrz 2008, 16:17
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez Lukass1613 w 13 Wrz 2008, 21:02

Dokładnie, mam ten sam problem. I nie mam pojęcia co zrobić by "samotnicy" zajeli bazę bandytów na wysypisku.

Najśmieszniejsze jest (przynajmniej ja tak mam) to, że jak się zaatakuje ich siedzibę to brama do niej jest zamknięta i bandyci którzy pozostali w środku nie kwapią się do wyjścia. Aby ich zabić trzeba się nieźle namęczyć i zmusić ich jakoś by się pojawili w oknie lub na balkonach. Ale to było przed instalacją patcha więc może to zostało naprawione. Naprawdę nie wiem co pili twórcy stalkera podczas tworzenia CS, że wydali tak niedopracowany tytuł.
"Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony"
Awatar użytkownika
Lukass1613
Tropiciel

Posty: 375
Dołączenie: 08 Mar 2008, 23:34
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 15:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez Kaleson w 13 Wrz 2008, 21:04

Drzewiej również miałem problem z bramą, ale kiedy potraktuje się Czyste Niebo odpowiednimi środkami (czytaj: patchami) to wrota składu kolejowego stają otworem. Tak przynajmniej było u mnie.
Awatar użytkownika
Kaleson
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 22 Maj 2008, 22:39
Ostatnio był: 14 Wrz 2008, 16:17
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez DieBySword w 13 Wrz 2008, 21:35

raz mi się udało znaleźć jednego gościa co był w drodze do składu, zabiłem wszystkich a on wlazł i baza była nasza, ale jak poszedłem to bandyci zaatakowali ( nie respawnowali się w bazie ) od teraz nic za każdym razem nikogo ta baza nie obchodzi nawet jak wkoło jest tyle zielonych i żółtych kopek na mapie. Co dziwne jak jestem w agro to widzę co chwile grupki stalkerów na mapce co mają zamiar odbić skład :/

PS jak skład należy do ciebie to jak zjawią się bandyci to brama się zamyka i bandyci nie mogą wejść do środka, miałem tak wypas wszyscy stali przed bramą a ja ich z kory zbijałem :d
Image
Awatar użytkownika
DieBySword
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 14:41
Ostatnio był: 06 Lut 2013, 02:11
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez rybak9292 w 14 Wrz 2008, 09:50

Dokładnie miałem to samo ;/ Tylko że zrobiłem inną taktyką atak, wlazłem sobie na tunel kolejowy i z tamtej strony łupałem do bandytów aż miło ze względu na to że zamkneli oni swoją bramę a reszta ekipy została na powietrzu i próbowała wbiec do bazy, a ja spokojnie z Vintara młuciłem do każdego z nich. Aż zaatakowały ich snorki :D Tylko że no żaden z ekipy Waleriana nie chciał się pojawić na wysypisku by łaskawie zająć dany teren -.-
Myślę dlatego że trzeba tam czekać ze 2-3 dni w grze zanim ktoś przyjdzie, co obliguje się z ogromną stratą czasu, lecz dużo kasy można zyskać :)
Awatar użytkownika
rybak9292
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 11 Lut 2008, 15:28
Ostatnio był: 25 Wrz 2008, 13:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez Pathlogan w 14 Wrz 2008, 11:04

Dużo kasy to raczej nie ja za zajęcie Składu dostałem 650 RU :( Nie wiem jak inni mają.Brama mi się również zamykała zainstalowałem patcha i jest git tylko i tak Skład jest zaraz znów przejmowany przez dresiarzy.
Awatar użytkownika
Pathlogan
Stalker

Posty: 56
Dołączenie: 12 Wrz 2008, 16:40
Ostatnio był: 27 Gru 2011, 15:27
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez rybak9292 w 14 Wrz 2008, 13:47

Dam małą podpowiedź w składzie są dwa artefakty :) Trzeba tylko dokładnie wybić każdego dresiarza co do nogi :) A sami znajdziecie :D
Awatar użytkownika
rybak9292
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 11 Lut 2008, 15:28
Ostatnio był: 25 Wrz 2008, 13:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez Waluk w 14 Wrz 2008, 14:01

A wyposażenie przeciwnika nie jest generowane losowo?
Waluk
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 00:00
Ostatnio był: 22 Paź 2008, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez Kaleson w 14 Wrz 2008, 14:01

Mi nie chodzi o forsę (chociaż się przyda, nie powiem :>), tylko o to, żebym wreszcie miał spokój z dresiarzami, jak to zgrabnie nazwaliście, i żeby mi zadania od Waleriana nie zaśmiecały PeDAła.
Awatar użytkownika
Kaleson
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 22 Maj 2008, 22:39
Ostatnio był: 14 Wrz 2008, 16:17
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez rybak9292 w 14 Wrz 2008, 14:55

No to w takim wypadku musisz trochę poczekać zanim tamte nieroby wezmą własne zadki w góre i przywloką je na Wysypisko :D
Awatar użytkownika
rybak9292
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 11 Lut 2008, 15:28
Ostatnio był: 25 Wrz 2008, 13:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez Witq w 16 Wrz 2008, 01:27

Witam.
Też mam problem z dresami :) Otóż przyłączyłem się do Stalkerów i głównym celem jest wybicie Bandytów. Jestem na takim etapie gry że nie ma już ani jednego bandyty. W PDA widać że bandyci nie mają już zasobów i oddziałów a siła frakcji wynosi zero oraz pisze "Bandyci zostali pokonani". Wybiłem ich co do jednego. Problem polega na tym że po przejściu na inną lokację Bandyci znów pojawiają się w Składzie. I tu pytanie co zrobić aby się ich w końcu pozbyć? A poza tym moja ekipa jakoś nie kwapi się do zajmowania Składu.
Awatar użytkownika
Witq
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 04 Cze 2008, 21:36
Ostatnio był: 23 Gru 2014, 20:40
Miejscowość: Opole
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 5

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez Waluk w 16 Wrz 2008, 02:12

To jest najprawdopodobniej jeden z bugów, który jeszcze nie został usunięty poprzez odpowiedni patch. Należy jedynie czekać. Niestety nowy patch znaczy najprawdopodobniej, że grę będzie trzeba zacząć od początku.
Waluk
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 00:00
Ostatnio był: 22 Paź 2008, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości