Odnajdz schowek grupy Stalkerow

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Odnajdz schowek grupy Stalkerow

Postprzez FireStorm w 12 Wrz 2008, 19:32

Mam pytanie dotyczace glownego questa, ktory dostaje po znalezieniu PDA Kła. Mam zejsc do podziemi pod Agropormem (tam gdzie w SoC). Problem w tym, ze klapa w zejsciu jest zasunieta do polowy, tak ze nie moge wejsc. Poszedlem do bazy Powinnosci, bo gdzies wyczytalem, ze to oni mnie wpuszcza do podziemi, ale tutaj nie moge nic zrobic ciekawego, bo glwony budynek w ktorym siedzi ich szef jest zamkniety a stojacy przed drzwiami zolnierz nie ma zadnej opcji dialogowej dotyczacej dostania sie do srodka...
Help me pls :)
Image
FireStorm
Stalker

Posty: 59
Dołączenie: 05 Wrz 2008, 18:40
Ostatnio był: 04 Paź 2008, 21:52
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Odnajdz schowek grupy Stalkerow

Postprzez Pathlogan w 12 Wrz 2008, 19:36

Eee...Czy ty się za bardzo nie rozpędziłęś?Ja poszedłem do Agropromu przed Dolina Mroku i było zamknięte.Tak więc pierw idz do Doliny Mroku (o ile nie poszedłeś).
Awatar użytkownika
Pathlogan
Stalker

Posty: 56
Dołączenie: 12 Wrz 2008, 16:40
Ostatnio był: 27 Gru 2011, 15:27
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Odnajdz schowek grupy Stalkerow

Postprzez FireStorm w 12 Wrz 2008, 19:39

Bylem juz w Dolinie Mroku - inaczej nie mialbym questa z PDA, ktory dostaje sie dopiero po powrocie z Dolny Mroku.
Image
FireStorm
Stalker

Posty: 59
Dołączenie: 05 Wrz 2008, 18:40
Ostatnio był: 04 Paź 2008, 21:52
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Odnajdz schowek grupy Stalkerow

Postprzez Shiv w 12 Wrz 2008, 20:12

FireStorm napisał(a):Mam pytanie dotyczace glownego questa, ktory dostaje po znalezieniu PDA Kła. Mam zejsc do podziemi pod Agropormem (tam gdzie w SoC). Problem w tym, ze klapa w zejsciu jest zasunieta do polowy, tak ze nie moge wejsc. Poszedlem do bazy Powinnosci, bo gdzies wyczytalem, ze to oni mnie wpuszcza do podziemi, ale tutaj nie moge nic zrobic ciekawego, bo glwony budynek w ktorym siedzi ich szef jest zamkniety a stojacy przed drzwiami zolnierz nie ma zadnej opcji dialogowej dotyczacej dostania sie do srodka...
Help me pls :)


Nie rozumiem za bardzo twojego problemu ale postaram sie pomoc:

1. Wejscie do dowodcy powinnosci jest zawsze otwarte, tyle tylko, ze jest on ostatnim pietrze budynku.

2.Jaka klapa? To po prostu jest dziura w ziemi( jaskinia to to nie jest :P ). Masz wytyczne pokazane na mapie i tam idziesz.

Jesli cos ci sie zwalilo z PDA to musisz przejsc na inna mape i wrocic ponownie (mialem tam akurat buga, ktory mi mowil, ze nie mialem pozwolenia na zejscie do Podziemi Agropromu, choc mialem i mi to pomoglo).
Shiv
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 12 Wrz 2008, 18:35
Ostatnio był: 12 Wrz 2008, 20:17
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Odnajdz schowek grupy Stalkerow

Postprzez FireStorm w 12 Wrz 2008, 20:43

U mnie wejscie do bazy Powinnosci jest zamkniete a cel misji jest zazanczony na wejscie do kanalow, to samo ktorym wchodzilo sie w SoC.
Czyli pewnie kolejny bug :] Jezeli za 3 razem tez nie bede mogl przejsc gry, to mam do sprzedania Stalkera. Tanio.
Image
FireStorm
Stalker

Posty: 59
Dołączenie: 05 Wrz 2008, 18:40
Ostatnio był: 04 Paź 2008, 21:52
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Odnajdz schowek grupy Stalkerow

Postprzez Majkel83 w 12 Wrz 2008, 20:56

trzeba wejsc do agropromu od wysypiska i wtedy grupa powinnosciowych gosci udaje sie do bazy. dopiero wtedy jest otwarte wejscie.
Majkel83
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 07 Wrz 2008, 10:39
Ostatnio był: 25 Wrz 2008, 13:59
Kozaki: 0

Re: Odnajdz schowek grupy Stalkerow

Postprzez adaaas w 14 Wrz 2008, 10:50

mam ten sam problem ;( udalo ci sie z nim uporac jakos???
adaaas
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 10:48
Ostatnio był: 15 Wrz 2008, 19:22
Kozaki: 0

Re: Odnajdz schowek grupy Stalkerow

Postprzez FireStorm w 14 Wrz 2008, 11:14

Gram od nowa na paczu 1.5.04 - teraz mi dziala poprawnie.
Image
FireStorm
Stalker

Posty: 59
Dołączenie: 05 Wrz 2008, 18:40
Ostatnio był: 04 Paź 2008, 21:52
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Odnajdz schowek grupy Stalkerow

Postprzez dziura w 14 Wrz 2008, 12:07

Jeżeli chodzi o wejście do głównego budynku Powinności w Agropromie, to bywa ono zamknięte. I chyba nie jest to bug, po prostu jeśli za wcześnie tak pójdziemy, albo mamy lipe u Powinności, to nas nie wpuszczają. Tak przynajmniej wynika z moich obserwacji.
Awatar użytkownika
dziura
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 14 Paź 2007, 12:30
Ostatnio był: 07 Sty 2020, 23:10
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Odnajdz schowek grupy Stalkerow

Postprzez adaaas w 14 Wrz 2008, 21:36

Chodzi o odzyskanie pda czy wiadomości od stalkerow co byli w środku zony ? jest to Quest główny zaraz po zostaniu obrabowanym, mam na mapie questa zaznaczonego na czerwono jeśli podchodzę do tego miejsca, to jest tam w pul odsunięta klapa od studzienki i nie mam żadnej opcji . . . czy trzeba tam dojść inna droga czy po prostu jest to BUG????
adaaas
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 10:48
Ostatnio był: 15 Wrz 2008, 19:22
Kozaki: 0

Re: Odnajdz schowek grupy Stalkerow

Postprzez FoN w 16 Wrz 2008, 02:59

Witam,

Hmm nie znam się na bugach więc nie wiem czy to bug :P
Ale ci którzy maja problem z wejściem do podziemi Agropormem, po prostu źle weszli do Agropormem ^^ tzn
Jeżeli wejdzie się do Agropormem dolnym wejściem z wysypiska to quest się nie aktywuje i nie można rozmawiać z boss powinności. Trzeb wejść wejściem obok bazy bandytów, wtedy na dzień dobry spotykamy oddział powinności i dalej gra się toczy ^^
FoN
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 02:49
Ostatnio był: 16 Wrz 2008, 23:55
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości