Wychodzenie z bagien - problem z placówką wojska

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Wychodzenie z bagien - problem z placówką wojska

Postprzez RedziuPll w 09 Cze 2015, 21:14

No cześć.

Po tym jak przeszedłem grę na najniższym poziomie trudności, chciałem się wziąć za najwyższy i pograć trochę uważniej/ostrożniej.
Wszystko ładnie pięknie, bagna całe opanowane, wszystkie skrytki które "wyszukałem" z trupów przeszukane, czas wyjść z bagien.
I wszystko było by pięknie dalej, gdyby nie placówka wojskowa i znajdujący się tam KM. - Nie ważne jak bardzo bym się tam gimnastykował i tak w końcu dostanę raz, ewentualnie trzy razy, a to już wystarczy żebym musiał kliknąć magiczny guzik F9.
Jest jakiś sposób żebym mógł tamtędy przejść i przeżyć?
(Nie uśmiecha mi się biegnięcie na pałę i używanie apteczek których i tak już mam mało)

Z góry dzięki. :)
Image
Awatar użytkownika
RedziuPll
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 04 Cze 2015, 17:52
Ostatnio był: 24 Sty 2019, 19:00
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Wychodzenie z bagien - problem z placówką wojska

Postprzez Gatzek w 09 Cze 2015, 21:27

Wejdź na Kordon z Bagien. Poczekaj aż zaskoczy skrypt i znacznik zadania ustawi się na Sidorowiczu, wróć na Bagna i wejdź na Kordon przez Północne Gospodarstwo :)
Gatzek
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 03 Kwi 2014, 16:03
Ostatnio był: 14 Sie 2020, 10:22
Kozaki: 2

Re: Wychodzenie z bagien - problem z placówką wojska

Postprzez RedziuPll w 09 Cze 2015, 21:33

@Up
Próbowałem, gdy wejdę innym wejściem do kordonu jestem atakowany przez stalkerów, bo muszę pierw porozmawiać z Sidorowiczem żeby się za mną "wstawił".
Nie uśmiecha mi się walka z dwoma/trzema posterunkami stalkerów na najtrudniejszym poziomie trudności mając jedną apteczkę.
Image
Awatar użytkownika
RedziuPll
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 04 Cze 2015, 17:52
Ostatnio był: 24 Sty 2019, 19:00
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Re: Wychodzenie z bagien - problem z placówką wojska

Postprzez Pangia w 09 Cze 2015, 21:38

No to je omiń po prostu, ewentualnie zastrzel tych spod tunelu (jest ich pięciu) i idź do wioski.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Wychodzenie z bagien - problem z placówką wojska

Postprzez RedziuPll w 09 Cze 2015, 21:40

@Up
Jak wyżej, nie uśmiecha mi się walka z jedną apteczką. - Ale pomijając już moje uzbrojenie, nie popsuje mi to stosunków z samotnikami?
Image
Awatar użytkownika
RedziuPll
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 04 Cze 2015, 17:52
Ostatnio był: 24 Sty 2019, 19:00
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Re: Wychodzenie z bagien - problem z placówką wojska

Postprzez Pangia w 09 Cze 2015, 21:53

Nawet, gdybyś zabił każdego napotkanego stalkera poza ich bazą, to nie zepsujesz sobie reputacji na tyle, żeby zablokować fabułę.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Wychodzenie z bagien - problem z placówką wojska

Postprzez RedziuPll w 09 Cze 2015, 21:59

No chyba że tak, no dobra. - Spróbuję.
+Na prawdę nie ma żadnej możliwości przeżyć przejście obok placówki bez biegnięcia na pałę z używaniem apteczek?
Bo aż nie chce mi się wierzyć.
++Nie martwię się o fabułę, tylko o to czy później będę miał ich na czerwono gdy ich spotkam.
Image
Awatar użytkownika
RedziuPll
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 04 Cze 2015, 17:52
Ostatnio był: 24 Sty 2019, 19:00
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Re: Wychodzenie z bagien - problem z placówką wojska

Postprzez Pangia w 09 Cze 2015, 22:09

Żeby mieć ich na czerwono, musiałbyś zjechać z reputacją tak, żeby mieć czerwony pasek w PDA przy ich symbolu, czyli musiałbyś ich zabić, tak na oko licząc, ze trzy razy tyle, ilu zastrzeliłeś renegatów na Bagnach ;)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Wychodzenie z bagien - problem z placówką wojska

Postprzez Gatzek w 09 Cze 2015, 22:25

Możesz jeszcze pogrzebać w pliku actor.ltx. Ale jeśli nie chcesz/nie umiesz/nie lubisz robić takich rzeczy to zrób tak jak radzi Pangia.
Gatzek
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 03 Kwi 2014, 16:03
Ostatnio był: 14 Sie 2020, 10:22
Kozaki: 2

Re: Wychodzenie z bagien - problem z placówką wojska

Postprzez RedziuPll w 09 Cze 2015, 22:30

Meh.
Po wybiciu tamtych stalkerów powłóczyłem się jeszcze (nie widząc się wcześniej z Sidorowiczem) i o dziwo w bazie samotników mnie nie atakowali, wczytałem grę i przelazłem przez przewodnika do Sidorowicza.
Dzięki wszystkim za pomoc. :P
Image
Awatar użytkownika
RedziuPll
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 04 Cze 2015, 17:52
Ostatnio był: 24 Sty 2019, 19:00
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Re: Wychodzenie z bagien - problem z placówką wojska

Postprzez Pangia w 09 Cze 2015, 23:34

RedziuPll napisał(a):przelazłem przez przewodnika do Sidorowicza


Bawienie się z przewodnikami może ci z jakichś przyczyn zablokować fabułę (nie da ci zadania z walizką, tylko po zabiciu żołnierzy przy windzie po prostu zamknie zadanie). Nie wiem tylko, w którą stronę to było, chyba jeśli szedłeś od Sida do bazy, ale lepiej nie korzystać na tym etapie z ich usług w ogóle.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Wychodzenie z bagien - problem z placówką wojska

Postprzez RedziuPll w 09 Cze 2015, 23:47

@Up
Jak na razie nie mam żadnych problemów z fabułą, ogólnie z usług przewodnika nie korzystam, bo psuje mi to trochę zabawę (a mi się nigdy nie śpieszy, więc jakoś żyję) ale skoro jest możliwość przedostania się do Sidorowicza inaczej niż z użyciem ołowiu i granatów, to jestem jak najbardziej za, żeby ją wykorzystać. - Ale dzięki za ostrzeżenie, zapamiętam. :P
Image
Awatar użytkownika
RedziuPll
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 04 Cze 2015, 17:52
Ostatnio był: 24 Sty 2019, 19:00
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości