Jak znaleźć podziemia Prypeci!?

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jak znaleźć podziemia Prypeci!?

Postprzez krzychu5555 w 21 Sie 2013, 12:21

Błagam, niech ktokolwiek mi powie jak znaleźć podziemia Prypeci!? Na opakowaniu gry piszą, że są!!!
krzychu5555
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 21 Sie 2013, 10:54
Ostatnio był: 12 Wrz 2013, 16:37
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: -9

Reklamy Google

Re: Jak znaleźć podziemia Prypeci!?

Postprzez Eleventh w 21 Sie 2013, 12:34

Ha! Wiedziałem, że ktoś w końcu poruszy ten temat! Niestety... Z przykrością muszę Ci powiedzieć, że tych podziemi nie znajdziesz w grze. Jeśli chcesz je zobaczyć to możesz je ujrzeć w Call of Prypiat. Co do kwestii rzeczy, które powinny być, to jest nie jedyna niespodzianka. Przykładem może być oznaczenie oddziałów wojska na mapie bagien, oczywiście żołnierzy tam nie ma. Jako ciekawostkę mogę dodać, że w grze pierwotnie miały się również pojawić generatory, których również nie ma.

Poniżej podaję link do prac konceptowych, które mogły się pojawić w Clear Sky.
http://www.nma-fallout.com/forum/pafile ... 545c79.pdf
Awatar użytkownika
Eleventh
Tropiciel

Posty: 202
Dołączenie: 15 Cze 2011, 16:07
Ostatnio był: 18 Lis 2020, 12:05
Miejscowość: Opalenica
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 77

Re: Jak znaleźć podziemia Prypeci!?

Postprzez Adam w 21 Sie 2013, 12:56

Dokładnie, to zwykły chwyt marketingowy deweloperów. Sam też zachodziłem w skórę, gdzie oni je umieścili. Niestety, ani Prypeci, ani podziemi w CSie nie znalazłem ;)
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Jak znaleźć podziemia Prypeci!?

Postprzez atikabubu w 21 Sie 2013, 13:51

Będą w LA. :caleb: :suchar:
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane

Za ten post atikabubu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Adam, kajzerPL.
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 19:15
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: Jak znaleźć podziemia Prypeci!?

Postprzez djcycu w 21 Sie 2013, 14:02

Ja też to pamiętam jak wydali grę i dostałem ją w łapska. Myślałem: Gdzie te podziemia kiedy w każdym Stalkerze fabuła ciągnie się po wszystkich możliwych lokacjach? Początkowo pomyślałem że poszło o Szpital i się zawiodłem. Chamskie to tak ze strony GSC jak i wydawców...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Jak znaleźć podziemia Prypeci!?

Postprzez ThermalsPL w 21 Sie 2013, 14:58

Szczerze mówiąc,podziemia są w grze,ale nie jako lokacja do odwiedzenia.Na końcu szpitala Lebiedew mówi,że jedynym sposobem dostania się do CEJ są podziemia prypeci.Jak każdy z nas(Mam nadzieje że każdy)wie że miejce w którym przechodzimy do elektrowni jest długim tunelem.Własnie ten tunel miał prowadzić do podziemi prypeci,tyle że je wycięto i w ich miejsce wstawiono teleport wprost do Czarnobylskiej elektrowni.
"Stary,dobrze że tu jesteś!Wpadłem jak śliwka w gówno!"-Strzelec Czystego Nieba
Awatar użytkownika
ThermalsPL
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 30 Cze 2012, 13:17
Ostatnio był: 01 Sie 2019, 16:30
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 6

Re: Jak znaleźć podziemia Prypeci!?

Postprzez djcycu w 21 Sie 2013, 18:43

To nie tyle teleporty co level changery. To taki zabieg jak w Half Life z doczytywaniem mapki tylko GSC tak popieprzyło już tymi cięciami grę że mapy są niespójne przy końcach i w każdym ale to każdym modzie występuje słowo "teleport" na Bar czy inne mapki w dodatku w miejscach gdzie jest lita skała bo tak sugerują się gracze i moderzy :/ Kiedyś byłem zły na THQ ale widzę że GSC tyle samo jest warte. Pogmatwali wszystko, CS zje*ali w końcówce, CoP powstało na podstawie wcześniejszego itd. Z resztą CoP mógł być dużo lepszy niż jest, posiadać więcej mapek samej Prypeci jeśli już tak szarpnęli się na tytuł. Gra by była przekozacka. Byłem rozczarowany strasznie widząc tylko 3 lokacje. Dobrze że nadrobili ciekawymi zadaniami.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Jak znaleźć podziemia Prypeci!?

Postprzez Adam w 22 Sie 2013, 10:24

Mod Priboi Story dla SoCa odblokowuje całą drogę z Baru do Wysypiska, z Magazynów do Baru oraz z Dziczy do Jantaru. ;)

Moim zdaniem CoP to najlepsza odsłona. Co sknocili w SoCu i co im nie wyszło w CSie, to poprawili na korzyść w Zewie Prypeci. Oczywiście 3 lokacje to duży błąd, ale są dosyć obszerne i pełne pomniejszych zadań. Denerwowały mnie tylko memory outy podczas przechodzenia między nimi w Sigerous Modzie 2.2 :/
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Jak znaleźć podziemia Prypeci!?

Postprzez djcycu w 22 Sie 2013, 19:54

Najlepiej myślę wygląda RMA. Tam jest troszkę więcej zrobione niż w PS (nie licząc fabuły). Mamy więcej zadań fabularnych, przedłużone ścieżki z lokacji na lokację, Mroczną kotlinę i ucieczkę Nivą! Martwe Miasto, starą sterownię Monolitu na Radarze (lepsza była), Generatory i Warlab a więc przedłużone zakończenie gry. OL się chowa przy tym. Gdyby to jeszcze podkręcić, zaserwować Arsenal Moda i kilka smaczków to RMA stało by się obowiązkową pozycją nawet dla początkujących graczy bo dostali by stary scenariusz z alph pułapu 22xx (chyba).
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości