Powinność

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Powinność

Postprzez Romixor w 09 Lip 2013, 23:03

Witam, dzis przyszła do mnie paczka z czystym niebem, wszystko fajnie gram sobie kilka godzin, robie questa w podziemach agropomu, dołaczam do powinności i tutaj moje pytanie, dlaczego nie dostałem kombinezonu itp na start, i dlaczego tak mało jest misji na odbicie jakiegos punktu itp. w pda pisze ze należe do powinnosci, a gdy rozmawiam z handlarzem i z innymi członkami tratkują mnie jak obcego, o co chodzi? Kiedys grałem dołączyłem do wolnosci i nie było problemów. Prosze o pomoc.
Romixor
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 03 Sty 2010, 22:30
Ostatnio był: 11 Lip 2013, 11:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Powinność

Postprzez Extreme w 09 Lip 2013, 23:21

co do kombinezonu możliwe ze musisz wykonać jakiś quest poboczny żeby dostać kombinezon ja jak dołączyłem do samotników to musiałem zdobyć bazę bandytów i dostałem kombinezon seva

Extreme
Wygnany z Zony

Posty: 25
Dołączenie: 08 Lip 2013, 10:00
Ostatnio był: 12 Sie 2013, 13:22
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: -3

Re: Powinność

Postprzez pan kozaq w 09 Lip 2013, 23:27

Jak to nic nie dostałeś na start? Zawsze ich dowódca (nie pamiętam imienia) daje Grozę (Tundera), ammo do niego, granaty do granatnika podlufowego i kombinezon PSm-5 (bodajże), jeśli chodzi Ci o PSz-9 to otrzymujesz go po zniszczeniu bazy Wolności wraz z RPK i chyba 50k-mi rubli.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 25 Gru 2018, 19:00
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: Powinność

Postprzez silos w 10 Lip 2013, 07:51

Jak ja kiedyś kiedyś dołączałem do powinności to tylko dlatego że dawali pancerz który był mi bardzo potrzebny wtedy :E Więc może wczytaj save przed wstąpieniem do Frakcji.A masz wgl całą powinność na zielono? W sensie czy na mini mapce są zaznaczeni na zielono bo jak nie to podejrzewam że musiałeś zrąbać coś za nim wstąpiłeś do tej frakcjo może zabiłeś kogoś albo jak już w niej byłeś to strzeliles komus z powinnosci w łepetyne i dlatego traktują cię jak obcego.
Awatar użytkownika
silos
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 12 Lut 2013, 18:05
Ostatnio był: 13 Cze 2015, 23:14
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 5

Re: Powinność

Postprzez Romixor w 10 Lip 2013, 11:14

Mam ich na zielono, lecz traktują mnie jak obcego. po zatopieniu podziemi agropomu przyłaczyłem się do farkcji i nie dostałem zadnego kombinezonu na start. A i przed tym jak okradli mnie bandyci w piwnicy, wyrzuciłem wszystkie itemsy, potem pozabierałem a goscie z powinnosci ze bez wyposazenia to mam nigdzie nie isc i ze ktos tam mi da naboje itp. ale nikt nic nie oferował. Próbowałem save przed przyłaczeniem ogarnać , potem nadpisałem. Mam jeszcze jeden ale nie chce mi się kontrolera zabijac znowu ;(
Romixor
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 03 Sty 2010, 22:30
Ostatnio był: 11 Lip 2013, 11:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 0

Re: Powinność

Postprzez silos w 10 Lip 2013, 11:29

Patrz jak facet który cię przyłącza do frakcji gada ci żebys poszedł do 'jednego typkq który ma ci dać to ammo tak napisałeś przynajmniej.To musisz iść do tego typka może on ma dla cb kombinezon i częściej rób save taka rada na przyszłoś :E Co do tego gościa to jest najprawdopodobniej handlarz powinności.A jaką masz wersje gry? Może sprubój z patcha najnowszego grać.Albo nie bo ci się savy zwalą ;/
Awatar użytkownika
silos
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 12 Lut 2013, 18:05
Ostatnio był: 13 Cze 2015, 23:14
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 5

Re: Powinność

Postprzez Romixor w 10 Lip 2013, 11:31

no byłem u handlarza to chciał wołac swoich znajomych zebym sie odwalił? Mówie tak jakbym nie był w powinnosci ale bym był. Ma ktoś może save po zalaniu podziemi agropomu wtedy bym się przyłączył najpierw do stalkerów żeby kasy troche zarobic
Romixor
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 03 Sty 2010, 22:30
Ostatnio był: 11 Lip 2013, 11:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 0

Re: Powinność

Postprzez silos w 10 Lip 2013, 13:07

Ale tak ci szczerze powiem że wojny frakcji sa zj*bane w czystym niebie.Nie możesz wyeliminować innej frakcji jednym słowem dupa i to zbita bo kurde najedziesz na bandytów rozpierdzielisz wszystkich masz info że ich wyje*ałeś że jesteś zaje*isty itd... wychodzisz po nagrode a tu kurna info ze znów są bandyci tam :facepalm: i tak tyle razy sie pojawią ile razy ich wybijesz -,- Więc ciągnij dalej fabułe bo nie ma sensu bawić się w te wojenki no chyba że wgrasz sobie moda TFW ooo to jest boskie wyeliminowanie frakcji i możesz się przyłączć do czystego nieba i najemników :3
Awatar użytkownika
silos
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 12 Lut 2013, 18:05
Ostatnio był: 13 Cze 2015, 23:14
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 5

Re: Powinność

Postprzez T-man w 10 Lip 2013, 13:10

Romixor napisał(a):no byłem u handlarza to chciał wołac swoich znajomych zebym sie odwalił? Mówie tak jakbym nie był w powinnosci ale bym był.

Powiedziałeś do niego "a może skopię Ci tyłek...?" Według mnie powinieneś porobić misje poboczne dla powinności.
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Powinność

Postprzez StalkerCell w 10 Lip 2013, 13:21

@Romixor -OFFTOP jakbyś popytał Zwiagicewa (ten co strzelnice prowadzi), to byś wiedział, że handlarz Powinności jest wredny :) OFFTOP

Co do kombinezonu to nie wiem, mogło ci się coś w plikach pokaszanić :/
Awatar użytkownika
StalkerCell
Weteran

Posty: 575
Dołączenie: 17 Lut 2013, 17:06
Ostatnio był: 06 Kwi 2021, 01:46
Miejscowość: Paniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 57

Re: Powinność

Postprzez Shaker279 w 10 Lip 2013, 23:50

Dobra może to głupie pytanie ale czy nie masz założonego tego kombiezonu.I czy po kliknięciu chcę dołączyć do Powinność wyłączyłeś dialog czy ciągnąłeś go dalej i gadałeś o kodeksie powinności i o kodach do pda żebyś mógł słyszeć rozmowy powinnościowców bo po tym powinieneś dostać kombinezon i resztę sprzętu.
:

I po co to czytasz i tak nie znajdziesz tu nic mądrego
Awatar użytkownika
Shaker279
Stalker

Posty: 56
Dołączenie: 25 Cze 2012, 19:17
Ostatnio był: 27 Wrz 2013, 17:14
Miejscowość: I tak nie zansz tego zadupia
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 6

Re: Powinność

Postprzez Romixor w 11 Lip 2013, 11:54

nie nie dostałem nic prowadziłem cały dialog. No ale mniejsza, wczytałem save i dołączyłem do stalkerów, dostałem misje oraz detektor niedzwiedz nic wiecej, gdy zagaduje do stalkera obojetnie jakiego to mi mówi ze teraz nie ma czasu broni obozu przed wrogiami bla bla. Czy wszytko jest teraz dobrze?
Romixor
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 03 Sty 2010, 22:30
Ostatnio był: 11 Lip 2013, 11:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 9 gości