Problem w Agropromie

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem w Agropromie

Postprzez Ghost326 w 11 Maj 2013, 18:13

Otóż, jako kilkuletni gracz w Stalkera, chciałem jeszcze raz przejść wszystkie części w porządku chronologicznym. Znając miejsce na wysypisku, gdzie tracę cały sprzęt wyrzuciłem go, a p całej alcji z bandziorami zebrałem.
Następnie, zgodnie z questem poszedłem do Agropromu i pogdałem z dowódcą posterunku, a potem na głównym queście, zamiast porozmawiaj z dowódcą, miałem : Odszukaj schowek grupy stalkerów.
Zdziwiony udałem się do znacznika i....
...dupa! Żadnego „przeszukaj”, ani nic! Ten punkt jest przy jakiejś studzience kaanlizacyjnej koło tej bazy, co ją ciągle atakują. Ktoś może mi pomóc, bo utknąłem....
Cóż, przynajmniej nie mamy żadnych psychicznych dziwaków, wyganiających złe duchy z wódki. Wyobraź sobie coś takiego: „O Panie, przegnaj złe duchy! Zostaw tylko czysty spirytus sanctus!
Ghost326
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 19 Sie 2012, 00:56
Ostatnio był: 04 Kwi 2015, 02:44
Miejscowość: Czarnobyl
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Problem w Agropromie

Postprzez Gorik w 11 Maj 2013, 18:23

Z tego co pamiętam, to tam powinien być taki quest. Chodzi o schowek grupy Striełoka.
A ta studzienka to chyba ta którą wchodziliśmy w Cieniu.
Piękno zbawi świat
Awatar użytkownika
Gorik
Stalker

Posty: 97
Dołączenie: 26 Lut 2012, 17:43
Ostatnio był: 10 Kwi 2024, 22:42
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 33

Re: Problem w Agropromie

Postprzez Ghost326 w 11 Maj 2013, 18:28

Tak, teraz sobię te studzienkę przypominam, ale po dołączeniu do patrolu Powinności nie mam Questa pogadaj z dowódcą (wg solucji powinno tak być), tylko o tym schowku, a jak ide do tej studzienki, to nie ma opcji żadnej interakcji...
Cóż, przynajmniej nie mamy żadnych psychicznych dziwaków, wyganiających złe duchy z wódki. Wyobraź sobie coś takiego: „O Panie, przegnaj złe duchy! Zostaw tylko czysty spirytus sanctus!
Ghost326
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 19 Sie 2012, 00:56
Ostatnio był: 04 Kwi 2015, 02:44
Miejscowość: Czarnobyl
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Problem w Agropromie

Postprzez Gorik w 11 Maj 2013, 18:38

A spróbuj pogadać z Kryłowem(jak mniemam chodzi o niego). Może wtedy fabuła ruszy.
Piękno zbawi świat
Awatar użytkownika
Gorik
Stalker

Posty: 97
Dołączenie: 26 Lut 2012, 17:43
Ostatnio był: 10 Kwi 2024, 22:42
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 33

Re: Problem w Agropromie

Postprzez Jasina w 01 Lip 2013, 18:49

Nie da się zejść studzienką, musisz przyjąć misję od szefa Powinności z zalaniem podziemi a dopiero potem będziesz mógł przy okazji wejść do kryjówki Striełoka.
Awatar użytkownika
Jasina
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 22 Mar 2013, 19:18
Ostatnio był: 01 Maj 2015, 18:56
Miejscowość: Inowrocław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 47 gości