Problem z grafiką

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z grafiką

Postprzez Buschmann w 11 Mar 2013, 21:35

Witam!
Próbowałem znaleźć podobny temat, ale nie udało mi się - gdybym go po prostu przeoczył - przepraszam.
Niedawno postanowiłem pograć w Stalkera CS. Jednak wystąpił mały problem. Komputer, na którym gram nie jest najmocniejszy i gra strasznie się tnie. Postanowiłem więc zmienić rozdzielczość jakość cieni, tekstur etc., żeby gra może nie chodziła płynnie, bo o tym nawet nie myślę, ale żeby zacinała się leciutko. Jednak tu występuje mój problem. Gdy zmieniam ustawienie, wyskakuje piękny komunikat, że zmiany nastąpią po ponownym uruchomieniu gry. I tu gra się zacina. Czarny ekran, program nie odpowiada i można tak czekać i czekać.
Czy ma ktoś może na to rady? Mam coś zrobić, pogrzebać w plikach czy po protu poczekać 10 min. w porywach do pół godziny, co niezbyt mi się podoba?
Z góry dziękuje i pozdrawiam.
AMD Athlon(tm) II X3 460 Processor 3.8 GB RAM'u GeForce 7025 / nForce 630aCPU : 3.4 GHz
(Dane By http://systemrequirementslab.com/)

Buschmann
Wygnany z Zony

Posty: 4
Dołączenie: 02 Mar 2013, 11:24
Ostatnio był: 12 Kwi 2013, 22:57
Miejscowość: zabrze
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z grafiką

Postprzez Cromm Cruac w 11 Mar 2013, 21:41

Skasuj plik user.ltx (lokalizacja taka jak katalogu logs - patrz pomarańczowa ramka u góry strony), odpal grę jeszcze raz i poustawiaj opcje.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 23 Wrz 2024, 20:31
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Problem z grafiką

Postprzez eXZab w 11 Mar 2013, 22:27

Jeżeli tego nie zrobiłeś to wgraj patch 1.5.10. poprawi ci płynność gry i bugi.
eXZab
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 10 Mar 2013, 19:54
Ostatnio był: 08 Kwi 2013, 23:38
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Re: Problem z grafiką

Postprzez Buschmann w 12 Mar 2013, 07:45

Ok panowie :) Dzięki za pomoc.
Stalker działa całkiem nieźle jak na mojego kompa. Pomogło skasowanie pliku "user.ltx". piszę dziś, bo wczoraj jak skasowałem, to, wiadomo, włączyłem grę, aby sprawdzić efekty. Jak juz obejrzałem intro, to chciałem rozejrzec sie po obozie itd.
W każdym razie dzięki!
:wódka:
AMD Athlon(tm) II X3 460 Processor 3.8 GB RAM'u GeForce 7025 / nForce 630aCPU : 3.4 GHz
(Dane By http://systemrequirementslab.com/)

Buschmann
Wygnany z Zony

Posty: 4
Dołączenie: 02 Mar 2013, 11:24
Ostatnio był: 12 Kwi 2013, 22:57
Miejscowość: zabrze
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości