Jak wyjść z dolnego poziomu kopalni w czerwonym lesie

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jak wyjść z dolnego poziomu kopalni w czerwonym lesie

Postprzez lucas7911 w 03 Paź 2012, 19:04

Witam , ma pytanie odnośnie kopalni w czerwonym lesie po zabraniu kompasu i wyeliminowaniu przeciwników chciałbym zejść na niższe poziom by zebrać ertefakt/y (czy tam jest tylko 1?) po zejściu po drabinie po lewej stronie mam jeden artefakt i nie mogę wrócić tą samą drogą..
Jest jakaś blaszano-drewniana zapora w górnej części ale nie mogę jej rozwalić, jak wyjść z tego poziomu i jak rozwalić te poltergeisty
lucas7911
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 03 Paź 2012, 19:01
Ostatnio był: 14 Mar 2022, 22:52
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Jak wyjść z dolnego poziomu kopalni w czerwonym lesie

Postprzez Eleventh w 03 Paź 2012, 19:14

Więc tak... Na dole w tej kopali jest zapora, która podczas walki z mutantami ulega zniszczeniu. Jeśli nadal tam jest spróbuj znaleźć tam miejsce zabite deskami i je zniszcz. Pamiętaj by dobrze się tam rozejrzeć gdy tam będziesz, ponieważ można tam znaleźć parę ciekawych rzeczy. ; )
Awatar użytkownika
Eleventh
Tropiciel

Posty: 202
Dołączenie: 15 Cze 2011, 16:07
Ostatnio był: 18 Lis 2020, 12:05
Miejscowość: Opalenica
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 77

Re: Jak wyjść z dolnego poziomu kopalni w czerwonym lesie

Postprzez AnnoMattey w 03 Paź 2012, 21:49

Jak zejdziesz na dół, to zabij poltergeisty,
:

zbierz granatnik bulldog i artefakt na kondycję

naprzeciwko anomalii gazowej jest korytarz i idąc dalej wyjdziesz na poziomie kopalni.
Proszę jak pomogłem
AnnoMattey
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 29 Wrz 2012, 20:09
Ostatnio był: 02 Lis 2014, 23:03
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Jak wyjść z dolnego poziomu kopalni w czerwonym lesie

Postprzez lucas7911 w 04 Paź 2012, 15:36

Dałem sobie spokój , tyle amunicji co ja wystrzeliłem w te poltergeisty i tyle apteczek co zużyłem to nie jest warte tego artefaktu, a co do wyjścia to stałem przy tym na poziomie kopalni i strzelałem do poltergeistów a ta zapora w żaden sposób nie chciała się rozwalić, tylko mój bułat stuningowany dostawał po dupie od tych pie... skrzyń.
Ogólnie to przeszedłem prawie wszystkie misje poboczne, wyzbierałem schowki, artefakty, tylko ta kopalnia i CZERWONY LAS ( hardcor) . przeszedłem już do limańska i powoli szykuje się do zakończenia gry.
Dziękuje za pomoc
lucas7911
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 03 Paź 2012, 19:01
Ostatnio był: 14 Mar 2022, 22:52
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Re: Jak wyjść z dolnego poziomu kopalni w czerwonym lesie

Postprzez kondotierfred w 06 Paź 2012, 17:15

Zanim weźmiesz się za likwidację poltergeista, pousuwaj z górnego poziomu wszystko co ruchome, broń, beczki, skrzynki itp., żeby nie miał czym w Ciebie rzucać. Zanieś to do końca korytarza przy dużej sali. Następnie stań nad deskami koło drabinki i kilka strzałów ze strzelby powinno wystarczyć. Znajdujące się trochę dalej wejście zastawione skrzyniami i blachą załatw wrzucając za nie granat i chodu do dużej sali. A dalej jak wolisz, drabinką lub przez otwarte przejście.
Awatar użytkownika
kondotierfred
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 08 Cze 2011, 21:31
Ostatnio był: 20 Cze 2023, 18:48
Kozaki: 25


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 46 gości