Jaskinia pod torami na bagnach?

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: Jaskinia pod torami na bagnach?

Postprzez Skie00 w 28 Lis 2008, 20:19

obwazranek napisał(a):Tyle że trzeba się nagimnastykować żeby ów wykrywacz wziąć.

Hmm... mnie wystarczylo dobrze kucnac (ctrl +shift) i wyciagnalem to ustrojstwo zza materaca. Bez zadnych granatow czy innych cudufff.

A tak nawiasem mówiąc doszedłem do wniosku, że te kilka kilo co noszę na grzbiecie to stanowczo za mało. Chce mieć radoche z rozwalania towarzystwa wszystkim co jest na mapie, a nie wybierać tylko kilka lufek. Do tego potrzeba oczywiście jakiegoś osła, który by to za mną nosił, ale plecak 500 kg wystarczy.

Znalazłem moda co to teoretycznie miał dwać udźwig 500, przeczytałem posta o instalowaniu i... doopa. Juz pierwsza rzecz to byla nazwa pliku do modyfikacji - w tej u mnie nie bylo podkreślenia "_" tzn fsgame.ltx oraz fs_game.ltx. Cała pozostałą zawartośćsię zgadzała. Wgrałem ten nowy katalog do głównego katalogu z grą i...nic! Pomyślałem, że źle zrobiłem i wgrałem do documents and setting i... też nic.
Mod jest do wersji x.x 04 a ja mam x.x.05, o ile to ma znaczenie. Any advice?

Ok, nieważne, dałem sobie rade metodą "na chamma"
Ostatnio edytowany przez Skie00, 29 Lis 2008, 00:15, edytowano w sumie 1 raz
pozdrawiam
Skie
[Ulubiona broń: ciężarówka dyskretnie załadowana trotylem]
Skie00
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 26 Lis 2008, 17:58
Ostatnio był: 16 Kwi 2009, 17:27
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Jaskinia pod torami na bagnach?

Postprzez obwazranek w 28 Lis 2008, 23:15

Skie00 napisał(a):Hmm... mnie wystarczylo dobrze kucnac (ctrl +shift) i wyciagnalem to ustrojstwo zza materaca. Bez zadnych granatow czy innych cudufff.

Mi również;].
Co do targania ton broni -mnie to też po jakimś czasie to zainteresowało, ale mi po prostu wystarczył egzo :wink: . Nosiłem w nim w sumie 6/7 giwer (w tym RKM :D ) i to było wystarczające dla mnie :) .
Zaś co do modów to niech ktoś inny się wypowie.
obwazranek
Stalker

Posty: 59
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 18:27
Ostatnio był: 02 Maj 2011, 12:44
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 113 gości