Kilka pytan poczatkujacego :)

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: Kilka pytan poczatkujacego :)

Postprzez Michu w 14 Paź 2008, 11:34

hahahah xDDD, o luudziee : D!!. To żeś teraz doyebał xDDD. To jest wskaźnik aktywnych PDA w pobliżu, wykrywacz Ci pokazuje artefakty (świeci mu się lampka, ekranik, cokolwieek -,-) . Polecam też poszukać w anomaliach a nie na pustej przestrzeni :/. Może w tutorialu jak byś zdobył tamten artefakt to byś coś zczaił.

Moim zdaniem to ta gra jest nieodpowiednia dla Ciebie xd.

Add : http://pl.youtube.com/watch?v=jxw77mWcrow < masz tu filmik jak gostek "łowi" artefakta. Też mogłeś pomyśleć i sobie znaleźć na YT.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Reklamy Google

Re: Kilka pytan poczatkujacego :)

Postprzez alex w 14 Paź 2008, 11:59

Dziekuje :D
alex
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 13 Paź 2008, 17:42
Ostatnio był: 03 Lut 2009, 19:36
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Kilka pytan poczatkujacego :)

Postprzez Morphos w 14 Paź 2008, 13:43

Ogólnie wykrywacz który posiadasz jest najgorszy z trzech dostępnych, w jego przypadku musisz podążać w kierunku który pokazuje Ci detektor, żeby znaleźć artefakt musisz na niego po prostu wleźć :) tzn. artefakt jest niewidoczny dopóki nie przejdziesz bezpośrednio nad nim wtedy wyskakuje spod ziemi :) dodatkowym utrudnieniem jest to że w większych polach anomalii artefakty się poruszają po niewielkim obszarze, trzeba być szybkim i mieć dobrą ochroną, ew. szukać bezpiecznej drogi rzucając przed siebie śruby.
Image
"He who desires, but acts not, breeds pestilence."
Awatar użytkownika
Morphos
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 26 Wrz 2008, 21:19
Ostatnio był: 04 Mar 2012, 16:16
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: Kilka pytan poczatkujacego :)

Postprzez Anhezjel w 14 Paź 2008, 14:34

Oczywiście to ten detektor pokazywany na filmiku jest najsłabszy. Jest to echo. Dostajemy go razem z pierwszą bronią. Pokazuje jedynie odległość od artefaktu. Im szybsze pikanie tym bliżej. To, co ma alex, to niedźwiedź. Dostajemy po przyłączeniu do stalkerów.Oprócz tego co ma echo pokazuje także kierunek do artefaktu. Ostatni i najlepszy to... nie pamiętam nazwy. Pokazuje artefakt na takiej jakby "mapce" możemy go kupić u Sacharowa lub znaleźć.
Anhezjel
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 26 Wrz 2008, 19:19
Ostatnio był: 14 Lis 2008, 20:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Kilka pytan poczatkujacego :)

Postprzez alex w 17 Paź 2008, 23:02

Przepraszam, ze odswierzam temat, ale nie chcialem smiecic :P

ImageImage
Kolo tego domku wykrywac caly czas cos ma, ale nie moge znalesc gdzie :( A tam jest duze promieniowanie i jeszcze ogien. Wiec jak go zdobyc?

To jest na bagnach w spalonej wiosce z wieza :P
alex
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 13 Paź 2008, 17:42
Ostatnio był: 03 Lut 2009, 19:36
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Kilka pytan poczatkujacego :)

Postprzez apoleq w 18 Paź 2008, 05:33

to 1,2,3 to jest ilość postaci na radarze, jak trzymasz w ręce wykrywacz i jesteś blisko artefaktu to wykrywacz będzie Ci pokazywał na ekranie z której strony on jest, a częstotliwością PIP'ania wskaże oegłość.
Awatar użytkownika
apoleq
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 14 Paź 2008, 17:46
Ostatnio był: 09 Sty 2010, 17:46
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: Kilka pytan poczatkujacego :)

Postprzez Anhezjel w 18 Paź 2008, 08:52

Pytanie- czemu używasz echa, skoro chyba masz niedźwiedź(wnioskuję z poprzedniego screena)?
Anhezjel
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 26 Wrz 2008, 19:19
Ostatnio był: 14 Lis 2008, 20:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Kilka pytan poczatkujacego :)

Postprzez alex w 18 Paź 2008, 15:42

Anhezjel napisał(a):Pytanie- czemu używasz echa, skoro chyba masz niedźwiedź(wnioskuję z poprzedniego screena)?

Bo sie zapis zepsul :P Na wysypisku mnie wywalalo po 1-5 minutach :( I teraz jestem znowu na kordomie.

I artefakt juz mam. Dziekuje wszystkim
alex
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 13 Paź 2008, 17:42
Ostatnio był: 03 Lut 2009, 19:36
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Kilka pytan poczatkujacego :)

Postprzez niki w 22 Paź 2008, 12:51

http://pl.youtube.com/watch?v=B77X5JVRLZU&NR=1 Tak sie NIE łowi atefaktów :wink: http://pl.youtube.com/watch?v=Ycz5dBmJ4ds&NR=1 Che che nastąpna część :D
http://pl.youtube.com/watch?v=3VPKKg5nS ... re=related Znowu niepowidzenie

Raz jak wyrywałem Duszę wlazłem w tym celu w Galaretę więc ide aż pokazała mi się Dusza podniosłem ją i jak chciałem ruszyć pokazał mi się komunikat o przeciąrzeniu pośrodku pola chemicznej anomali!! Morał:Zamim wyrwiesz artefakt upewnij się że nie jesteś za cięrzki.

http://pl.youtube.com/watch?v=RMP5RqeXXrU&NR=1 ja jak próbowałem to zrobić to spadłem z mostu :(
niki
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 24 Wrz 2008, 19:06
Ostatnio był: 31 Mar 2009, 14:55
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości