Wybor pancerza

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: Wybor pancerza

Postprzez Ogorek69 w 15 Wrz 2008, 14:35

Moim zdaniem bedzie mega ciezko, a pozniejszym etapie gry bedziesz padal po jednej serii. Pancerz powinnienes kupic juz dawno, w kazej frakcji je sprzedaja. Radze kupic pancerz SEVA u Stalkerow, bo u nich idzie za 17k. Nie doszedlem do Limanska, ale wydaje mi sie, ze tam juz nie ma frakcji, a szczegolnie handlarzy ktorzy mogliby ci sprzedac armor. Ja pancerza nie znalazlem ani razu wiec chyba nie mozna liczyc na ''znalezisko''
Awatar użytkownika
Ogorek69
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 19 Sie 2008, 21:39
Ostatnio był: 21 Gru 2013, 04:33
Miejscowość: Szczecińska Zona
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Wybor pancerza

Postprzez dziura w 15 Wrz 2008, 14:58

Przy wyjściu z Agropromu do Jantaru od grupy Stalkerów za pomoc w obronie przed zombie możesz zgarnąć ulepszony "wschód słońca". Bez rewelacji, ale zawsze coś ;]

PS. Widzę u handlarza Powinności dwa ciekawe armory, ale bez możliwości dorobienia slotów na artefakty. Ile one mają stockowo tych dziurek ?
Awatar użytkownika
dziura
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 14 Paź 2007, 12:30
Ostatnio był: 07 Sty 2020, 23:10
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Wybor pancerza

Postprzez przemas478 w 15 Wrz 2008, 15:38

Czyli cofnąć się z Limańska do stalkerów albo do Agropromu?? Tylko mam lekki problem ponieważ z Limańska nie da się cofnąć. I co teraz??
Awatar użytkownika
przemas478
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 29 Sie 2008, 14:31
Ostatnio był: 07 Gru 2010, 17:50
Miejscowość: Chełmno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości