Powinność

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: Powinność

Postprzez artur11111 w 31 Lip 2013, 16:10

Miałem kiedyś dokładnie taki sam problem, ale po wgraniu najnowszego patcha dostałem kombinezon i Tundera z amunicją.
Zniszczymy Zonę i anarchistów, bo taka jest nasza Powinność.
Awatar użytkownika
artur11111
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 19 Sie 2011, 09:06
Ostatnio był: 14 Cze 2014, 15:52
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: Powinność

Postprzez RadekNioch w 31 Lip 2013, 16:22

Jeżeli razem z tym detektorem dostałeś leki przeciwpromienne i parę innych pierdółek to jest teraz dobrze :)
Awatar użytkownika
RadekNioch
Łowca

Posty: 438
Dołączenie: 28 Lip 2013, 06:31
Ostatnio był: 12 Maj 2019, 01:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 55

Re: Powinność

Postprzez djcycu w 31 Lip 2013, 20:42

Sorry ale zamiast działać to się jak przekupy na rynku zachowujecie. Wgraj najnowszego patcha i graj od nowa BASTA! bo potem przyjdziesz że ci coś znów nie działa. Jak masz wersję nie spatchowaną to jak ty sobie wyobrażasz granie w dalszym ciągu? Po patchu grę zaczniesz od nowa niestety i nic na to nie poradzisz.

silos napisał(a):Może sprubój z patcha najnowszego grać.Albo nie bo ci się savy zwalą ;/

I do czego ty zmierzasz? Jak ma grę w wersji 1.000 albo 1.003 to dojdzie do Limańska i od nowa zacznie bo go bugami uwali.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 50 gości