Zacinająca się gra co jakiś czas.

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: Zacinająca się gra co jakiś czas.

Postprzez De Mios w 17 Cze 2013, 09:35

Dziś zainstalowałem grę zupełnie od nowa, wraz z modyfikacją i jej fixami (do tego bez AtmosFear, wybrałem wersję litę zalecaną dla starszych kart). Dałem najniższe możliwe ustawienia graficzne. Pamięć wirtualna zwiększona tak jak pisano w temacie. Zastosowałem się precyzyjnie też do zaleceń użytkownika scigacz1975. Konkluzja? BEZ ZMIAN!

Gra zachowywała się zupełnie tak samo jak na wyższych ustawieniach graficznych (na których nie było żadnych spadek klatek jak na tych najniższych). Pojawiały się ściny kilkusekundowe i te wiele mniejsze. Także teraz pozostaje mi się pogodzić z postem użytkownika Cromm Cruac i po prostu grać. Jakoś już się przyzwyczaję.

Wszystkim skorym do pomocy rzucam kozakiem (tylko są odstępy czasu, to musicie poczekać, ale podrzucę każdemu kto mi w jakiś sposób pomógł prędzej czy później). Na ten czas jak ktoś ogarnia jak wyłączyć autozapisy w tej grze, to też odsyłam do mojego drugiego tematu w tym dziale, proszę: viewtopic.php?f=29&t=21320

Dzięki! Temat do zamknięcia ;).
Awatar użytkownika
De Mios
Kot

Posty: 42
Dołączenie: 16 Cze 2013, 20:24
Ostatnio był: 17 Lip 2013, 09:21
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 6

Reklamy Google

Re: Zacinająca się gra co jakiś czas.

Postprzez SkullDagger w 17 Cze 2013, 15:33

To już taki urok gry, sam jej silnik ma chyba problemy z utarganiem TFW. Nawet na moim przytnie podczas respawnu przy duzych lokacjach. Ale po kilku godzinach grania idzie się przyzwyczaic.
I5-3570K 3,40Ghz 3,80Ghz in Turbo
GA B75M-D3V GoodRam 8GB 1600Mhz
GTX 660 2GB Win 7 64bit
Awatar użytkownika
SkullDagger
Ekspert

Posty: 881
Dołączenie: 26 Sie 2011, 01:04
Ostatnio był: 24 Sie 2024, 01:18
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 63

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości