Znowu problemy - snajper w Limańsku

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Znowu problemy - snajper w Limańsku

Postprzez Ogorek69 w 19 Sty 2009, 20:30

Kończąc zwiedzanie Limańska, ja i oddział Clear Sky zostaliśmy przyszpileni przez snajpera na wysokiej wieżyczce. Zabiłem wszystkich naziemnych przecniwników, ale nie wiem jak dobrać się do snajpera. Wszędzie są zapory z drutu kolczastego, albo promieniowanie jest tak wysokie, że odrazu ginę. Jestem tuż pod tą wieżyczką. Prosiłbym o wskazówki dokąd mam pójść aby zabić tego snajpera.
Mam także jeszcze pytanie- Czy będzie jakąś możliwość naprawy kombinezonu po wyjściu z Limańska? Mój strój zaczyna przypominać dziurawy, bawełniany sweter
Awatar użytkownika
Ogorek69
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 19 Sie 2008, 21:39
Ostatnio był: 21 Gru 2013, 04:33
Miejscowość: Szczecińska Zona
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Znowu problemy - snajper w Limańsku

Postprzez Czaro w 19 Sty 2009, 20:45

Opcji naprawy kombinezonu chyba nie będzie... (z tego co wiem). Jeśli nie masz porządnego kominezonu to nie przejdziesz dalej. Wczytaj poprzedniego save'a i skombinuj porządny pancerz :wink:. Kup sobie SEVE i promieniowanie przestanie Cię tak ruszać. Leki przeciwpromienne też są wskazane. Krótko mówiąc - Z kiepskim sprzętem daleko nie dojdziesz.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: Znowu problemy - snajper w Limańsku

Postprzez Ogorek69 w 19 Sty 2009, 21:42

Mój kombinezon to SEVA ulepszona do granic możliwości. Niestety jej skuteczność została obniżona przez tysiące kul, które w niej utkwiły.
Jak z tym dojściem? Jak się moge tam dostać?

Polskie znaki :!:
Zacznę za to warny dawać, ostrzegam - C16


Zmieniam moje pytanie- Czy w drodze do elektrowni będą po drodze gdzieś do znalezienia kombinezony? Mój już jest bezużytecznt, a dotarłem zaledwie do szpitala.
Awatar użytkownika
Ogorek69
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 19 Sie 2008, 21:39
Ostatnio był: 21 Gru 2013, 04:33
Miejscowość: Szczecińska Zona
Kozaki: 0

Re: Znowu problemy - snajper w Limańsku

Postprzez Kuba w 20 Sty 2009, 02:04

Jeśli chodzi o zabicie snajpera to musisz wejść z powrotem na ten gzyms po którym szedłeś do generatora. Kropniesz gościa z boku. Co do pancerza to raczej już nic nie znajdziesz (chociaż głowy nie dam) ale jak przeżyjesz szpital to na ostatniej mapie wcale nie musisz się nawet poruszać ;) Przyceluj tylko dobrze ze 3-4 razy.
"Gdzie leśna droga wije się przez uroczysko, nieubłagana czeka mnie i znana przyszłość.
Daremnie wszczynać by z nią spór, mamić pieszczotą, otwarta jest jak mroczny bór - na wskroś, szeroko."
Awatar użytkownika
Kuba
Stalker

Posty: 119
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 13:19
Ostatnio był: 26 Sie 2014, 15:24
Miejscowość: Częstochowa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 11

Re: Znowu problemy - snajper w Limańsku

Postprzez Ogorek69 w 20 Sty 2009, 15:41

Dziękuje Ci bardzo Kuba, wreście ktoś odpowiedział na temat.
Moje kolejne i mam nadzieję ostatnie pytania
1. Jak ciężkie będą walki w elektrowni? Mój kombinezon ledwo zipie, zaraz będzię nieskuteczny.
2. Czy oprócz space marines z imba bronią i helikoptera, wystąpią jacyś ciężcy przeciwnicy w szpitalu? Odnosze wrażenie, że zaraz tam wjedzie czołg, a całe miejsce rozwali nalotem dywanomym Mig.
Awatar użytkownika
Ogorek69
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 19 Sie 2008, 21:39
Ostatnio był: 21 Gru 2013, 04:33
Miejscowość: Szczecińska Zona
Kozaki: 0

Re: Znowu problemy - snajper w Limańsku

Postprzez R@zor! w 20 Sty 2009, 16:01

Kurde nie pamiętam jaki miałem stan kombinezonu w elektrowni, ale poradziłem sobie za pierwszym razem, tylko sporo apteczek poszło. W szpitalu będzie tylko helikopter i oddziały Monalitu. Osobiście szpital i elektrownie przesyłem za jednym posiedzeniem. Jeszcze wracając do sprawy kombinezonów, wydaje mi się, że żołnierze Czystego Nieba w Limańsku (a konkretnie dowódcy oddziałów) mogli naprawiać kombinezony.
Image
Awatar użytkownika
R@zor!
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 31 Paź 2008, 23:00
Ostatnio był: 31 Sty 2009, 03:04
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: Znowu problemy - snajper w Limańsku

Postprzez Kuba w 20 Sty 2009, 16:52

1. To zależy co kto uważa za ciężkie. Osobiście nie miałem okazji przekonać się jak ostre są walki ponieważ na wstępie tego etapu ruszyłem zaledwie kilka kroków a potem przycelowałem kilka razy i zdjąłęm mój cel. Game Over. No i jednak to ostatni etap więc żółtodziobów tam na pewno nie ma, raczej doświadczeni żołnierze.

2. W szpitalu przede wszystkim musisz się rozglądać. Mieć oczy dokoła głowy bo tam mogą Cię niepostrzeżenie zajść od tyłu. Cekaemista, snajperzy i helikopter to wg mnie najmniejsze zagrożenie bo WIESZ gdzie siedzą i raczej swoich pozycji nie zmieniają. Za to reszta żołdaków krąży i stara się Ciebie dopaść z każdej możliwej strony. Jeśli chodzi o naprawianie pancerzy przez dowódców grup to się z tym nie spotkałem.
"Gdzie leśna droga wije się przez uroczysko, nieubłagana czeka mnie i znana przyszłość.
Daremnie wszczynać by z nią spór, mamić pieszczotą, otwarta jest jak mroczny bór - na wskroś, szeroko."
Awatar użytkownika
Kuba
Stalker

Posty: 119
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 13:19
Ostatnio był: 26 Sie 2014, 15:24
Miejscowość: Częstochowa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 11

Re: Znowu problemy - snajper w Limańsku

Postprzez Ogorek69 w 20 Sty 2009, 19:42

Ok. Dziękuje wszystkim, którym się chciało udzielić mi pomocy. Temat do zamknięcia, przeszedłem grę.
Awatar użytkownika
Ogorek69
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 19 Sie 2008, 21:39
Ostatnio był: 21 Gru 2013, 04:33
Miejscowość: Szczecińska Zona
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości