Problemem Stringow

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problemem Stringow

Postprzez dafag w 28 Gru 2008, 16:17

Witam jestem tu nowy od niedawna gram w Czyste niebo i mam problem. na wysypisku dostałem zadanie od jednego stalkera że mam jego kumplowi zanieść kasę żeby ten kupił broń od przemytnika. jak doszedłem na miejsce jacyś goście zaczęli do mnie strzelać rozwaliłem ich i teraz muszę " zabrać fanty z ciała Stringowa" tyle że nie ma tego ciała i nie wiem czy to błąd gry czy nie. Z góry dziękuję za pomoc.
dafag
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 28 Gru 2008, 16:07
Ostatnio był: 09 Gru 2009, 13:27
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problemem Stringow

Postprzez Czaro w 28 Gru 2008, 16:25

Jest to błąd gry. Musisz zabić Stringowa a potem zabrać fanty. Wczytaj poprzedniego save'a.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: Problemem Stringow

Postprzez dafag w 28 Gru 2008, 16:33

Wielkie dzięki za pomoc
dafag
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 28 Gru 2008, 16:07
Ostatnio był: 09 Gru 2009, 13:27
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 108 gości