Pomocy! Błądze po Kordonie i Bagnach

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Pomocy! Błądze po Kordonie i Bagnach

Postprzez GunHead w 14 Lis 2008, 23:20

Koledzy szukam pomocy ponieważ niemoge wyrwać się z Kordonu i Bagien ponieważ niemoge dokończyć zadania.
Chodzi o to że ten generał w Kordonie kazał dowiedzieć się od przetrzymywanego w więzieniu żołnieża gdzie jest jakaś skrzynka. no i poszłem do tego żołnieżyka i on powiedział że jest we wraku auta pod mostem. Szukałem tam ale nic tam nie było, tylko inny żołnierz.Poszedlem do niego raz drugi i dałem mu pistolet a on powiedzial ze skrzynka jest w rurze obok anomali ale tam też była pusta skrzynka.
Co ja mam zrobić aby ruszyć gre dalej? :(
Awatar użytkownika
GunHead
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 14 Lis 2008, 23:11
Ostatnio był: 25 Cze 2010, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Pomocy! Błądze po Kordonie i Bagnach

Postprzez LooK OuT! w 15 Lis 2008, 02:56

To za karę za brak umiejętności pisania w języku polskim. Język "polskawy" nie jest tu mile widziany.

Rada na przyszłość: gra ma za dużo bugów, żeby grać w nią na 1 savegame. Jest problem, coś nie działa - wczytuj wcześniejszy i próbuj od nowa.

Co do tego questa, facet powinien ci podać lokalizację za pierwszym razem. Jeśli jesteś odsyłany z kwitkiem, to coś jest nie tak --> load game.
Image
Awatar użytkownika
LooK OuT!
Stalker

Posty: 92
Dołączenie: 17 Mar 2008, 22:53
Ostatnio był: 28 Sty 2009, 18:57
Miejscowość: Wrocław, X-12
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Pomocy! Błądze po Kordonie i Bagnach

Postprzez Brian w 15 Lis 2008, 03:01

Za każdym razem jak słysze wyrażenie : "Clear Sky" to mi się na wymioty zbiera...tak tą grę zbiedzili.

Jeden z użytkowników ma w podpisie zdanie : AUTOR POSTU OGŁASZA< ŻE NIEBO STAŁO SIĘ CZYSTE.
To co za chwilę napisze nie oznacza, że coś do niego mam...

A JA OGŁASZAM, ŻE NIEBO JEST DALEJ BRUDNE JAK DUPA SNORKA!!!

Powinni w ogóle remake'a totalnego zrobić...
Podpis poszedł się je*ać.
Brian
Tropiciel

Posty: 204
Dołączenie: 11 Mar 2008, 21:53
Ostatnio był: 25 Wrz 2009, 21:14
Miejscowość: 30HA
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: Pomocy! Błądze po Kordonie i Bagnach

Postprzez fifiasek15 w 17 Lis 2008, 19:20

Brian do cholery to że nie umiesz przyjmować krytyki i nawrzeszczeli na ciebie na forum za W.I.L.K.A nie oznacza że musisz obrażać forum i grę. Ja osobiście sądzę że czyste niebo z patchem 1.0.0.4 jest funky i nie ma problemów. A forum też jest ok i nie ma powodu do takiego nawalania na forum i adminów. Nie umiesz przyjąć krytyki? To po kija pisałeś w swoim opowiadaniu żeby dali komentarze. Nie twierdze że twoje opowiadanie jest do dupy ale.. tekst "ty i to wasze zawszone forum jest bez sensu" to przesada. A co do tematu to pomożemy ci. Na stronie forum.stalker.pl (czyli tej :) ) znajdziesz fixa do przechodzenia między kordon a bagna jeśli ci crash wyskoczy i najnowsze patche.
Image
Image
Awatar użytkownika
fifiasek15
Stalker

Posty: 94
Dołączenie: 28 Paź 2008, 19:31
Ostatnio był: 01 Kwi 2010, 14:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Pomocy! Błądze po Kordonie i Bagnach

Postprzez Razzak w 17 Lis 2008, 22:45

była pusta skrzynka.


Nie masz brac niczego z żadnej skrzynki! Masz wziąść całą skrzynkę, która wygląda mniej wiecej jak skrzynka na narzędzia, czarna. Jeśli generałek powiedział że po mostem obok wraku dżipa to właśnie obok tego dżipa być powinna. Jeśli nie to load, i zabij tego żołnierza który tam siedzi. Wtedy idź pogadać z generałem i skrzynka powinna być już na miejscu.
Awatar użytkownika
Razzak
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 02 Lis 2008, 13:04
Ostatnio był: 17 Mar 2010, 01:53
Frakcja: Wolność
Kozaki: 0

Re: Pomocy! Błądze po Kordonie i Bagnach

Postprzez Neo666 w 25 Lis 2008, 18:36

Po pierwsze skrzynka leży obo ka auta pod mostem jeżeli jest pusta zabijaj wszyskich złych (czerwonych)
i poczekaj az dostaniesz info o ...znleziono info o schowku pod mostem... to powino pomóc
A przejdzie czas gdy Wolność zwycięży a powiność zostanie osądzona
Awatar użytkownika
Neo666
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 25 Lis 2008, 18:09
Ostatnio był: 25 Sty 2009, 01:32
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości