niemoznosc przejscia gry, moze save?

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

niemoznosc przejscia gry, moze save?

Postprzez Jey w 08 Lis 2008, 01:28

Temat tak i dla mnie i na przyszlosc, po rozmowie z lesnikiem mialem isc pogadac z najemnikami, ci jednak milczeli, postrzelenie jednego dawalo zadanie z wierza, jednak tamci juz nie chcieli gadac. Zablokowalem sie na nich juz drogi razgralem od nowa, raz na patchu 05 teraz na 07. Oczywisce orginal. Ba nawet po formacie kompa(ale to inna historia)
Wiec moze ktos z was ma sejwa zaraz po rozmowie z najemnikami? Frakcja nie robi mi duzej roznicy, gralem jako wolny stalker,(dali SEVA;p) moj mejl to [email protected].
Jey
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 11 Sie 2007, 23:15
Ostatnio był: 21 Gru 2008, 23:44
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: niemoznosc przejscia gry, moze save?

Postprzez Razzak w 08 Lis 2008, 02:33

Wróc się pod most, gra powinna ruszyć dalej. Przynajmniej ja tak miałem, olałem pare zadań od Leśnika, poprosiłem przewodnika z Powinności aby mnie zaprowadził pod most w Czerwonym Lesie (65Ru - idzie przeboleć ;)) i potem już z CS przejmowaliśmy most...Spróbuj.
Awatar użytkownika
Razzak
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 02 Lis 2008, 13:04
Ostatnio był: 17 Mar 2010, 01:53
Frakcja: Wolność
Kozaki: 0

Re: niemoznosc przejscia gry, moze save?

Postprzez Jey w 09 Lis 2008, 01:20

wlasnie przerwalem w czasie przejmowania mostu, bandytow tam wczesnij wybilem ze snajpy, i kolesie z CS strzelali na oslep nie wiem w kogo i po co, grupa najemnikow co miala wejsc na most przycupnela na moscie i czekala, jak przyspieszylem czas (maly modzik) ruszyli sie, ale tylko raz zmienili pozycje. i nadal wszyscy strzelali nie wiem w co i po co;p
Jey
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 11 Sie 2007, 23:15
Ostatnio był: 21 Gru 2008, 23:44
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 89 gości