Kompletny crash gry na patch'u v1.5.05

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Kompletny crash gry na patch'u v1.5.05

Postprzez nexx w 05 Lis 2008, 11:32

Witam jestem nowy na tym forum i dość niedawno zakupilem stalkera clear sky w media markt kilka dni sobie pogralem ale gdy doszedłem do kordonu to niedaleko wioski stalkerow gra zalicza crasha nie z powodu sprzetu ani z powowdu modow tylko z powodu plikow gry. Kompletnie tego nie rozumiem mam źle wypaloną płytę? Czy to może coś innego? Łaże sobie po całym kordonie tylko kolo wioski mnie wywala do windowsa z komunikatem o crashu plików xrEngine i innych pier*ol czy to bug? Robilem reinstall kilka razy nie pomoglo.
Config:
AMD Phenom triple core 8650
1gb ram goodram cl5
geforce 8500gt
seagate barracuda 500gb NCQ prostopadły zapis
Reszta nie bedzie potrzebna
Pomocy!
nexx
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 05 Lis 2008, 11:22
Ostatnio był: 26 Lut 2009, 10:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Kompletny crash gry na patch'u v1.5.05

Postprzez dantew77 w 06 Lis 2008, 16:47

jesli grales na patchu v1.5.05 to proponuje sprobowac na v1.5.04,lub sprobuj bez pacha i zobacz jak gra sie bedzie zachowywala.jesli chodzi o Twoja konfiguracje sprzetowa to wyglada w porzadku,ewentualnie sprobuj zainstalowac nowe stery do karty.
dantew77
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 18 Paź 2008, 11:33
Ostatnio był: 25 Kwi 2009, 16:47
Kozaki: 0

Re: Kompletny crash gry na patch'u v1.5.05

Postprzez nexx w 08 Lis 2008, 14:51

ok dzieki za rade co do tego problemu to juz go rozwiazalem wasz trader mod rozwalal sidorowicza czyli po prostu crash a teraz zrobilem reinstal bez modow i co najciekawsze na tym samym patchu przed reinstalka mody dzialaly a teraz nawet mechanic mod nie dziala cry :/ poza tym stalker cs=clear bugs mianowicie jest ich pelno na tym patchu ciagle mam bug ze mam pomoc bandytom xD albo ze w bazie bandytow robi sie safe zone xD oni do mnie strzelaja a ja nie moge wyciagnac pukawki wtf? jeszcze na deser nad jantarem kolo doktorka idzie na atak sto zombie xD ciekawe bo z rpg 7 a gdy dojda powrot na pulpit :/ jeszcze jeden a mianowicie ze banndyci laza w kordonie w egzo i kaem xD zerowe szanse przezycia no chyba ze z trainerem
nexx
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 05 Lis 2008, 11:22
Ostatnio był: 26 Lut 2009, 10:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 97 gości