Problem, potrzebuje pomocy

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem, potrzebuje pomocy

Postprzez Harios w 27 Paź 2008, 23:41

Witam, przed chwila, co zainstalowalem S.T.A.L.K.E.R.A czyste niebo. I mam pewnien problem(gra 100% Orginal, kupiona w empiku)
Gdy chcem uruchomic gre, po chwili ladowania wyskakuje blad :
"Włóż oryginalny dysk DVD aplikacji S.T.A.L.K.E.R : Clear Sky do napędu DVD-ROM!"
Nie wiem o co chodzi, a zanim podejme jaka kolwiek decyzje, wole sie was upewnic, co mam zrobic.
Z gory dziekuje za pomoc. Dodam jeszcze, ze mam Wiste, a STALKER Cien Czarnobyla dzialal bez zarzutow. :idea:
Harios
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 27 Paź 2008, 17:19
Ostatnio był: 07 Maj 2017, 15:53
Kozaki: -3

Reklamy Google

Re: Problem, potrzebuje pomocy

Postprzez solarze1 w 27 Paź 2008, 23:43

ja terz mam viste ale nie było takiego problemu morze masz alcochola albo demona włączonego
Ludzie popełniają durzo błędów w rzyciu.
W pisaniu terz .
Awatar użytkownika
solarze1
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 27 Paź 2008, 17:36
Ostatnio był: 18 Lis 2017, 21:27
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Problem, potrzebuje pomocy

Postprzez Harios w 27 Paź 2008, 23:46

Ale co to jest? ;D Ja jestem naprawde tempy w tych srpawach :mad:
Nie wiem o jakie demnko chodzi. Mam ikonke na pulpicie>wkladam plytke>klikam na ikonke>chwila ladowania(kreconca sie plytka cd zamiast wskaznika myszki)> i wyskakuje ten blad ;/
Harios
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 27 Paź 2008, 17:19
Ostatnio był: 07 Maj 2017, 15:53
Kozaki: -3

Re: Problem, potrzebuje pomocy

Postprzez solarze1 w 27 Paź 2008, 23:49

program do emulacji płyt czyli rze bez płyty ci gry chodzom
Ludzie popełniają durzo błędów w rzyciu.
W pisaniu terz .
Awatar użytkownika
solarze1
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 27 Paź 2008, 17:36
Ostatnio był: 18 Lis 2017, 21:27
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Problem, potrzebuje pomocy

Postprzez LooK OuT! w 27 Paź 2008, 23:58

Solarze, Ty z tym pisaniem chyba sobie jaja robisz, bo w życiu nie spotkałem nikogo tak skłóconego z ortografią, chyba że robił to celowo.

Jeśli gra jest oryginalna, to możliwe, że "Dziwnym trafem" nie ładuje się plik autostart z płyty. Albo masz więcej jak dwa napędy fizyczne (czyli dwa DVD - czasem komp faworyzuje tylko jeden napęd). W każdym razie zadzwoń na infolinię CD Projektu.
Image
Awatar użytkownika
LooK OuT!
Stalker

Posty: 92
Dołączenie: 17 Mar 2008, 22:53
Ostatnio był: 28 Sty 2009, 18:57
Miejscowość: Wrocław, X-12
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Problem, potrzebuje pomocy

Postprzez Harios w 28 Paź 2008, 08:28

Niee mam 1 ten naped DVD czy cos takiego. Dodam, ze mam laptopa
Edit@ A moze wgrac tego cracka no CD czy cos takiego? Bo widzialem na tym forum ktos o tym gadal... W tedy moze nie powinno byc problemu? Tylko nie wiem skad to wziasc ;(
Harios
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 27 Paź 2008, 17:19
Ostatnio był: 07 Maj 2017, 15:53
Kozaki: -3

Re: Problem, potrzebuje pomocy

Postprzez solarze1 w 28 Paź 2008, 15:23

a i morze w tym problem że gra morze nie chodzić na lapku
ja mam viste na PC i jest cód miód
Ludzie popełniają durzo błędów w rzyciu.
W pisaniu terz .
Awatar użytkownika
solarze1
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 27 Paź 2008, 17:36
Ostatnio był: 18 Lis 2017, 21:27
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Problem, potrzebuje pomocy

Postprzez MałySnork w 29 Paź 2008, 21:15

Wybacz, ale morze jest niebieskie i mokre. Popatrz na mnie - młody człowiek i może! Wiem, że moja ortografia jest daleka od ideału, wiec przed opublikowaniem postu wrzucam do Worda. Zauważ, że posty na forum to nie shotbox, i przeczytanie tego jeszcze raz i wrzucenie do Worda nie sprawi, że twa wypowiedź będzie nie zauważana i pominięta. Naprawdę, uwierz mi.
Awatar użytkownika
MałySnork
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 06 Wrz 2008, 21:19
Ostatnio był: 29 Sty 2009, 13:51
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 0

Re: Problem, potrzebuje pomocy

Postprzez fosio w 30 Paź 2008, 03:09

Ladny spam. -.- Po prostu idz zglosic reklamacje w empiku i problem z glowy (powinni wymienic plytke w kazdym badz razie ja wszystko mialem na miejscu; sprawdzali na komputerze stacjonarnym jak cos bylo nie halo z gra od razu wymieniali, to kwestia 10-20 minut). Ew. wytlumacz ze masz laptopa. Mam nadzieje ze masz paragon... Jesli nadal problem bedzie wystepowac dzwon z zazaleniami do CD-Projektu. Przedstaw problem i czekaj na odpowiedz.
JESTEM DEBILEM, PRZEPRASZAM.

fosio
Wygnany z Zony

Posty: 146
Dołączenie: 05 Paź 2008, 01:36
Ostatnio był: 26 Cze 2019, 18:48
Miejscowość: Duże zadupie polski...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 9

Re: Problem, potrzebuje pomocy

Postprzez kosai w 30 Paź 2008, 20:48

mam bardzo podobny problem. kupiłem Stalkera: Clear Sky i zainstalowałem na laptopku, jednak przy próbie uruchomienia - czy to z płytki, czy to z 'ikonki' - dostaję komunikat 'Włóż oryginalny dysk blabla'. OS laptopa - vista, na blaszaku zainstalowało się poprawnie (XP). Laptop został sformatowany (xp nie da rady wgrać bo są jakieś powody, które nie mają znaczenia - nie i już ;) ), bezskutecznie. w końcu udałem się do empiku i wymieniłem na inną płytkę - również bez skutku. nadal prosi o włożenie oryginalnego dysku. męczę się już z tym od tygodnia =/
kosai
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 30 Paź 2008, 20:44
Ostatnio był: 01 Lis 2008, 11:50
Kozaki: 0

Re: Problem, potrzebuje pomocy

Postprzez Brian w 30 Paź 2008, 20:53

Moderatorzy czepiają się biednych bogu ducha winnych użytkowników a takie soldary gwałcą raz po raz nasz język. Błagam, zamknijcie ten przybytek złamanego słownika, bo zaraz zlezą się miłośnicy Żelków Albo Lukierków - U]

@Do autora tematu - Cała gra jest zabugowana, więc takie sytuacje nie są czymś nowym. Po prostu zgłoś reklamacje modląc się przy tym, że kolejna płyta również nie będzie popsuta.
Podpis poszedł się je*ać.
Brian
Tropiciel

Posty: 204
Dołączenie: 11 Mar 2008, 21:53
Ostatnio był: 25 Wrz 2009, 21:14
Miejscowość: 30HA
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości