problem ze znalezieniem walizki - pomocy !

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

problem ze znalezieniem walizki - pomocy !

Postprzez papier w 25 Wrz 2008, 19:39

mam problem z odnalezieniem walizki ktora mam przekazac Sidorowiczowi , wybilem kolesi wiezionego dowodcy , wrocilem pod cele , wiezien zostal poinformowany ze zostal juz sam i nikt mu nie pomoze ... zalamal sie i powiedzial ze walizka ukryta jest w starym mlynie , podobno mam miec teraz oznaczone miejsce ukrycia w PDA a niestety nie mam . wiec save do tylu i znowu do wiezionego dowodcy ktory tym razem mowie ze walizka ukryta jest w domu na strychu nieopodal bazy stalkerow i znow brak oznaczenia miejsca w PDA .

Prosze zdradzcie mi gdzie jest stary mlyn lub gdzie jest ten dom ( czy budynki ) w poblizu bazy gdzie jest ukryta walizka ?

moze wzkazac na mapie bedzie prosciej ?
Image


chyba ze to blad w grze ?
dziekuje i pozdrawiam
papier
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 25 Wrz 2008, 17:31
Ostatnio był: 14 Paź 2009, 18:43
Frakcja: Zombie
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: problem ze znalezieniem walizki - pomocy !

Postprzez Master50 w 25 Wrz 2008, 19:58

Jeśli napisane, że paczka jest w domu na strychu, to tam jest ;] Ów dom znajduję się po drugiej stronie bazy stalkerów (baza stalkerów - punkt 3. na mapie, którą zamieściłeś). Wchodzisz po schodach i powinieneś ją znaleźć, nic trudnego ;]
Często stalkerzy dają zadanie z przejęciem tego domu, dostajesz też questa od handlarza z wyeliminowaniem bandytów z tego domu.

Image
Awatar użytkownika
Master50
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 11 Wrz 2008, 13:06
Ostatnio był: 27 Wrz 2008, 09:08
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 0

Re: problem ze znalezieniem walizki - pomocy !

Postprzez papier w 25 Wrz 2008, 20:25

niestety nic tam nie ma
papier
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 25 Wrz 2008, 17:31
Ostatnio był: 14 Paź 2009, 18:43
Frakcja: Zombie
Kozaki: 0

Re: problem ze znalezieniem walizki - pomocy !

Postprzez Madrian w 25 Wrz 2008, 20:47

Loakacja jest losowa, ale w lokacji zawsze jest w tym samym miejscu,
Pod mostem - Wiadukt pod drogą obok bazy stalkerów. Leży tam przewrócany Łazik - walizka stoi obok na ziemi. Wygląda jak zielona skrzynka narzędziowa.
Fabryka - Pod dachem na strychu. Na krańcu budynku od strony mostu kolejowego. Trzeba wejść na takie półpięterko pod dachem.
Młyn - Walizka jest na struchu, w pomieszczeniu na końcu. W SoCh, był tam schowek i do pomieszczenia wchodziła się przez dach. Drzwi były zastawione skrzynkami. W CS - pomieszczenie jest otwarte. Skrzynka stoi bodajże na szafce w cieniu.
"Walizka" to tylko takie tłumaczenie. Wygląda jak skrzynka narzędziowa - podobna do schowka.
Nie grasz czasem w wersje 1.5.04? Też miałem problemy. Wróciłem do wersji pudełkowej i przynajmniej nie mam takich stresów, a z tymi kilkoma niedoróbkami da się grać lepiej niż z niedziałającą grą.
Madrian
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 22 Wrz 2008, 14:57
Ostatnio był: 06 Paź 2008, 19:15
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: problem ze znalezieniem walizki - pomocy !

Postprzez papier w 25 Wrz 2008, 20:53

tak gram w ta wersje 1.5.04

ta skrzyneczka sie nie pojawia czyli co ? grac od poczatku ?
papier
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 25 Wrz 2008, 17:31
Ostatnio był: 14 Paź 2009, 18:43
Frakcja: Zombie
Kozaki: 0

Re: problem ze znalezieniem walizki - pomocy !

Postprzez DieBySword w 25 Wrz 2008, 21:28

jeżeli ci pokazuje że w domu to szukaj także na rożnych poziomach, może być na strychu lub na dachu. Miałem znaleźć jakiś ak dla gościa i się okazało że trzeba było wskoczyć na dach budynku i przez dziurę wejść.
Image
Awatar użytkownika
DieBySword
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 14:41
Ostatnio był: 06 Lut 2013, 02:11
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: problem ze znalezieniem walizki - pomocy !

Postprzez urbanito w 20 Paź 2008, 11:12

hej czasami ona jest tam gdzie byla grupa bandytow nie po drugiej stronie torow ale naprzeciwko bazy stalkerow. trzeba wejsc po drabce na strych uwaga tam sa po wybiciu bandytow czesto grupy mutantow
bedzie 100%
urbanito
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 12:19
Ostatnio był: 12 Lis 2008, 14:18
Miejscowość: poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: problem ze znalezieniem walizki - pomocy !

Postprzez Junx w 27 Paź 2008, 09:48

Ja jak miałem to zadanie to walizka była pod mostem przed przystankiem koło wojskowego może tam jest walizka :?:
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2341
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 26 Cze 2024, 16:29
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 358

Re: problem ze znalezieniem walizki - pomocy !

Postprzez fifiasek15 w 29 Paź 2008, 21:42

Ehh o czym wy mówicie. Jeżeli gra nie zaktualizowała zadania i po wciśnięciu klawisza tab nie będzie napisane zbierz łup czy jakoś rak to ty się możesz zesrać i przejść całą zonę a walizy nie znajdziesz :wink: We wszystkich wymienionych schowkach będą puchy i nic nie zrobisz. Nie martw się to nie twoja wina ale tych idiotów z GSC chociaż patche sporo już naprawiły. Jedyne co zostaje to zacząć od nowa lub zainstalować jeszcze raz i OBOWIĄZKOWO patch 1.5.0.5 :D
Image
Image
Awatar użytkownika
fifiasek15
Stalker

Posty: 94
Dołączenie: 28 Paź 2008, 19:31
Ostatnio był: 01 Kwi 2010, 14:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości