Problem z questem

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z questem

Postprzez damian_k-91 w 19 Paź 2008, 13:07

Witam wszystkich wiem ze jest juz podobny temat ale jako ze nikt nie potrafil pomoc chcialbym zadac pytanie z nim zwiazane prosze adminow o wyrozumialosc :P
Wiec tak problem polega na tym ze w misji w ktorej trzeba znalezc kryjowke kła w ktorej jest jego PDA gdy podchodze do drzwi kryjowki to nie ma mozliwosci otworzenia ich poprzez klawisz "F" drzwi da sie jedynie otworzyc walac w nie z shotguna badz granatem ale niestety gdy wchodzi sie do srodka nie ma zadnych bandytow. Wiem ze mam tam zostac ogluszony itd. a tam nic sie nie dzieje. Widac jak ktos rzuca jakiegos flashbanga ale nic wiecej :/
Prosze o rady jesli ktos mial juz stycznosc z tym problemem jak i czy wogole da rady go ominac.
Dodam ze gralem na patchu 1.5.04 a patch 1.5.05 nie naprawil bledu.
Jakies sugestie? Moze ma ktos save z tego miejsca z gry w ktorej nie korzystano z modow?
Wolalbym grac na swoim bo mialem niezly sprzet i sporo kasy jak na ten etap bo ok 56k RU ale jesli nie da sie tego przeskoczyc to prosil bym o save. Z gory dzieki pozdro :)
Awatar użytkownika
damian_k-91
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 18 Paź 2008, 22:41
Ostatnio był: 18 Lis 2008, 22:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z questem

Postprzez niki w 22 Paź 2008, 11:51

Na kase nie zwracaj uwagi bo cie tam okradną.
niki
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 24 Wrz 2008, 19:06
Ostatnio był: 31 Mar 2009, 14:55
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości