Błąd w grafice

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Błąd w grafice

Postprzez Krzych1991 w 06 Paź 2008, 19:24

Witam.

Grałem sobie spokojnie, aż tu nagle grafika mi się popsuła. Wygląda to tak, że to co jest dalej jest normalnie, ale to co tak z OK 5-10 metrów od postaci zawsze jest ciemne, mimo że niekiedy powinno być w pełnym słońcu. Ten dziwny cień porusza się jak ruszam myszką. Tak na pewno nie ma być. Prubowałem zmieniać ustawienia i kasować plik z ustawieniami. Zawsze miałem ustawione Rozszerzone oświetlenie dynamiczne i ustawienia Wysokie. Teraz też, ale wygląda to tragicznie i nie moge się tego pozbyć. Ma Win XP i Gf 8800GT 512 inne gry działa oczywiście normalnie. Co mam zrobić?

P.S Teraz zauwarzyłem, że wszystkie cienie wyglądają tragicznie (nawet na max. ustawieniach)
Krzych1991
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 06 Paź 2008, 09:57
Ostatnio był: 07 Paź 2008, 18:17
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Błąd w grafice

Postprzez Windmaker w 06 Paź 2008, 19:45

Hm... zawsze tak jest? Ja dzisiaj grając przez chwilę też tak miałem - u mnie to było tak, że wszystko co było blisko było tylko cieniem - nie było tekstur przedmiotów, ale po chwili wszystko wróciło do normy.

P.S. Gram praktycznie na tym samym sprzęcie co Ty.
"Stałem się śmiercią; niszczycielem światów" - Julius Robert Oppenheimer
"Wojna jest sztuką, ma więc swoich artystów i mistrzów"

>>> SmartAge.pl - Portal ludzi ciekawych świata <<<
Awatar użytkownika
Windmaker
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 21 Wrz 2008, 16:26
Ostatnio był: 22 Maj 2019, 15:46
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Błąd w grafice

Postprzez Krzych1991 w 06 Paź 2008, 20:06

Od kiedy zobaczyłem to pierwszy raz już zawsze tak jest. U ciebie poprostu pewnie nie zdąrzyły doczytać się wszystkie tekstury, też taki miałem czasami w Crysis
Krzych1991
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 06 Paź 2008, 09:57
Ostatnio był: 07 Paź 2008, 18:17
Kozaki: 0

Re: Błąd w grafice

Postprzez remekw w 12 Paź 2008, 22:43

Pozostaje pełne usunięcie gry (deinstalcja) wyczyszczenie katalogu z ustawieniami i od nowa instalacja (nie uruchamiamy po instalacji) od razu patche i powinno być ok.
U mnie pomogło.
remekw
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 05 Wrz 2008, 21:02
Ostatnio był: 17 Mar 2009, 16:08
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości