odszukaj schowek grupy stalkerów

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

odszukaj schowek grupy stalkerów

Postprzez LordMarian w 07 Paź 2008, 21:32

Mam taki problem że po otrzymaniu zadania zalania podziemi zrobilem to , zabilem paru stalkerów i szukam tego schowka i nie moge znalezc. Na mapce strzalka pokazuje mi ze to jest gdzies kolo schodow , jest tam na samym dole taka rura ktora moge obejzec ale tam nic nie ma :/ jakis patch, crack, bug itp? oszaleju juz :/ gra jest mega wciagajaca, klima extra i chcialbym ja dokonczyc :)
LordMarian
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 07 Paź 2008, 06:48
Ostatnio był: 11 Paź 2008, 22:21
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: odszukaj schowek grupy stalkerów

Postprzez Freezen360 w 07 Paź 2008, 21:33

Pirat czy oryginał, używasz jakichś modów i co najważniejsze zainstalowałeś jakieś patche?
Freezen360
Tropiciel

Posty: 254
Dołączenie: 08 Cze 2007, 16:08
Ostatnio był: 19 Gru 2016, 20:45
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Re: odszukaj schowek grupy stalkerów

Postprzez Moszar w 07 Paź 2008, 21:48

Musisz iść razem z typkami powinności do ich bazy tam dostaniesz zadanie zejścia do podziemi i wybicia mutantów :P Było to już wałkowane kilka razy
Awatar użytkownika
Moszar
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 05 Paź 2008, 19:10
Ostatnio był: 11 Lip 2020, 12:38
Miejscowość: N 51°06'29.57" E 17°01'37.41
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: odszukaj schowek grupy stalkerów

Postprzez LordMarian w 07 Paź 2008, 22:34

mam pirata wersje 1.5.03 /// a co do tego z kim i gdzie isc to wiem ze to bylo walkowane. Poszedlem z nimi do bazy, dostalem zadanie , wszedlem do podziemi, zabilem mutanta, zalalem tunel, potem jeszcze zabilem paru stalkerow i znalazlem skrzynke pelna amunicji itp, chce wyjsc z podziemi i widze ze strzalka pokazuje ze gdzies kolo schodow jest schowek , jak wyjde z podziemi to mnie strzalka cofa pod ziemie wiec to musi byc gdzies kolo schodow :) i widze ze na parterze tych schodow jest jakas rura i moge wejsc i zobaczyc co w srodku ale ona jest pusta :/ koniec pomyslow :/ szkoda ze ta gra jest tak zabugowana :/

EDIT1: No chyba ze z tej skrzyni co jest tak dużo rzeczy trzeba zabrać pendrive ale strzałka wogóle co innego pokazuje :) :/

EDIT2: Ok kończe temat. Rozwiązaniem było jednak wejście po skrzynce w tunel i po drabince na góre. Tam był schowek. Problemem było dostanie się tam, bo próbowalem pare razy z kucaniem i nie mogłem wejść, więc olałem sprawe, gdyż strzaki pokazywały, że mam iść dalej. Dzięki koledzy stalkerzy :). Bawmy się dalej :).

Brawa za potrójny post. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem - C16
LordMarian
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 07 Paź 2008, 06:48
Ostatnio był: 11 Paź 2008, 22:21
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości