Obóz naukowców - po raz kolejny:)

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Obóz naukowców - po raz kolejny:)

Postprzez Zabolo w 18 Wrz 2008, 12:25

Ok sytuacja wygląda tak - obroniłem sacharowa i ten caly zawszony obóz przed zombie ale drzwi caly czas sa zamkniete , i zaczyna mnie to powoli wkurzac .Nawet obszedle cały oboz kilka razy w około i nic ...Caly czas nie moge wejsc do tego pieprzonego bunkra :|
Zabolo
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 21:45
Ostatnio był: 18 Lip 2014, 14:32
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Obóz naukowców - po raz kolejny:)

Postprzez Pan JiM w 18 Wrz 2008, 13:02

Musisz poczekać aż alarm przestanie wyć, wróć do innej lokacji a potem do jantaru
Pan JiM
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 15 Sie 2007, 12:18
Ostatnio był: 18 Wrz 2008, 19:58
Kozaki: 0

Re: Obóz naukowców - po raz kolejny:)

Postprzez OverLord w 18 Wrz 2008, 21:04

Heh, jak przedmówca musisz poczekać aż alarm przestanie wyć, ale ja się tego nie doczekałem mimo loadów zmiany lokacji itd. Szybszym sposobem jest wybicie stalkerów przed bunkrem wszystkich co do jednego. Alarm ucichnie po ostatnim trupie. Ahh te bugi...
OverLord
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 15 Wrz 2008, 20:12
Ostatnio był: 10 Paź 2008, 14:44
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości