Problem z zadaniem głównego wątku - Kordon

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z zadaniem głównego wątku - Kordon

Postprzez Zibi19 w 17 Wrz 2008, 20:15

To już kolejny problem jaki napotykam w CZYSTYM NIEBIE, chociaż dotarłem dopiero do Kordonu... :mad:
Problem dotyczy misji ze znalezieniem jakieś walizeczki dla Sidorowicza, a dokładnie momentu po przesłuchaniu Majora Chaleckija. Wracam do Waleriana, a ten mówi ze trzeba zlikwidować kumpli wojaka i w tedy sypnie gdzie jest towar... wszystko fajnie pięknie, tylko nie pojawia się zadanie ich likwidacji, chociaż wyczerpałem wszystkie możliwości dialogu z Walerianem, a po ponownym zagadaniu pojawia się zdanie "Najemniku musisz rozprawić się z kumplami dowódcy" i na tym się kończy, linijka głównego zadania w PDA jest czyściutka...

Stalkerzy, którzy maja mi pomoc stoją w miejscu, a miejsce gdzie powinni się znajdować kumple Majora jest bezludne...
dodam że garam na najnowszym patchu...
spotkał się ktoś z tym?
"Nie hańbą jest brak umiejętności zrobienia czegoś... hańbą jest brak próby nabycia tej umiejętności"
P.S
Wypuszczenie na rynek "Wersji-beta" tak świetnie zapowiadanego tytułu jak Stalker CS to dopiero hańba
Awatar użytkownika
Zibi19
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 17 Wrz 2008, 19:33
Ostatnio był: 03 Gru 2008, 20:56
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z zadaniem głównego wątku - Kordon

Postprzez Purek w 17 Wrz 2008, 20:27

U mnie bylo cos podobnego, niestety albo idz od WEJSCIA DO KORDONU albo nowa gra albo sciagnij Save-a.
"Przybyli, zobaczyli, dostali wpie*dol" tekst Bandyty S:CS
Purek
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 09 Wrz 2008, 15:55
Ostatnio był: 21 Paź 2008, 19:07
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Problem z zadaniem głównego wątku - Kordon

Postprzez Zibi19 w 17 Wrz 2008, 20:44

1.Odnośnie rozwiązania z NOWĄ GRA to nie widzi mi się... po mimo że jestem dopiero na tym etapie to zaczynałem grę od nowa już 2razy (pierwszy z własnej głupoty- polegałem tylko na quick-savie... drugi, po spachowaniu gry).

2.Załadownie save'a gdy dopiero wszedłem do Kordonu (jeżeli o to ci chodziło) nic nie daje...

3.A skąd mam wziąść takowego save'a? mam rozumieć, że mam prosić ludzi na forum?
"Nie hańbą jest brak umiejętności zrobienia czegoś... hańbą jest brak próby nabycia tej umiejętności"
P.S
Wypuszczenie na rynek "Wersji-beta" tak świetnie zapowiadanego tytułu jak Stalker CS to dopiero hańba
Awatar użytkownika
Zibi19
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 17 Wrz 2008, 19:33
Ostatnio był: 03 Gru 2008, 20:56
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Problem z zadaniem głównego wątku - Kordon

Postprzez Waluk w 17 Wrz 2008, 21:09

Idź na forum ogólne i jest na samej górze temat o save'ach. Wybierz odpowiedni dla Ciebie i graj.
Waluk
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 00:00
Ostatnio był: 22 Paź 2008, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Problem z zadaniem głównego wątku - Kordon

Postprzez Zibi19 w 17 Wrz 2008, 21:45

Po sciągnięciu i odpaleniu save'a wyskoczył mi jakże "niespodziewany" BUGTRAP...
Dla uniknięcia nieporozumień, TAK, na pewno zassałem save odpowiadający mojej wersji Gry...

Echhhh, już mnie maksymalnie wkur.... ta Gra, chyba jeb.. ja w kąt i poczekam na patch pozwalający wreszcie normalnie grać... :mad:
"Nie hańbą jest brak umiejętności zrobienia czegoś... hańbą jest brak próby nabycia tej umiejętności"
P.S
Wypuszczenie na rynek "Wersji-beta" tak świetnie zapowiadanego tytułu jak Stalker CS to dopiero hańba
Awatar użytkownika
Zibi19
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 17 Wrz 2008, 19:33
Ostatnio był: 03 Gru 2008, 20:56
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości