Bezrobocie.

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: Bezrobocie.

Postprzez Sipso w 17 Wrz 2008, 21:21

Mam rozwiązanie na brak zajęcia: (jeżeli chcesz pracować w Wolnosci)

1. Dołączamy do Stalkerów i wykonujemy dla nich wszystkie zadania jakie znajdziemy.
1a. Na wysypisku na zachód od cmentarzyska pojazdów jest obóz bandytów. Oczysć go i czekaj aż pojawi się tam twoja frakcja. Od dowódcy w oddziale w tym obozie dostaniesz zadanie zdobycia obozu powinnosci w Agropromie. Zdobądź punkt i odeprzyj kontratak. Powinnosć nie obrazi się tak bardzo.
1b. Na wschód od przejscia do Kordonu jest obóz stalkerów (obok przejscia do Doliny Mroku). Tam powinienes dostac zadanie zdobycia punktu w Dolinie. Zdobądź punkt i odeprzyj kontratak. Wolnosć również nie będzie robić fochów.
2. Teraz (dla pewnosci) warto obiec wszystkich dowódców grup Stalkerów i sprawdzic czy nie mają dla nas zadań
2UWAGA! Ja nie sprawdzałem dwóch dowódców! Możliwe że oni będą mieli dla nas prace!
3. Teraz idziemy do przywódcy wolnosci i wykonujemy dlań wszystkie zadania i dołączamy do frakcji Wolnosć.

Wolnosć ma dla nas kilka nowych zadań oraz celów. Można spróbować tak samo tylko z Powinnoscią i bez punktu 1b.
Ja jestem zadowolony

PS. TRs z lunetką i tłumikiem oraz noktowizor i mamy CoD4 :D
Awatar użytkownika
Sipso
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 10 Wrz 2008, 14:59
Ostatnio był: 02 Kwi 2010, 21:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 0

Reklamy Google

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości