Bugtrap

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Bugtrap

Postprzez FoN w 16 Wrz 2008, 03:09

Witam

Spotkałem się z następującym bug gry, w kordonie dostałem questa "zdobyć unikatową apteczkę" ta która jest do zdobycia u wojskowych na posterunku. Niestety ale byłem zbyt słaby żeby wykonać tego questa więc olałem. I po upływie czasu i komunikacie quest anulowany, dokładnie nie pamiętam ile czasu zostało mi ale gdzieś 1h w grze i dostawałem bugtrap. Wczytałem save wcześniejszego i wszytko OK. Możliwe jest że z inny questami jest podobnie, nie sprawdzałem tego i nie mam zamiary :P
FoN
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 02:49
Ostatnio był: 16 Wrz 2008, 23:55
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Bugtrap

Postprzez Waluk w 16 Wrz 2008, 09:53

Nie za bardzo zrozumiałem o co chodzi... Mógłbyś bardziej wytłumaczyć o co Ci chodzi. :-)
Waluk
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 00:00
Ostatnio był: 22 Paź 2008, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Bugtrap

Postprzez Master50 w 16 Wrz 2008, 10:13

Chodzi chyba o to, że dostał quest ze znalezieniem Specjalnej Apteczki w posterunku Wojskowych, a jako, że nie mogł jej odzyskać, bo był zbyt słaby to zrezygnował z wykonywania tego questa i poszedł dalej... Po jakimś czasie zadanie zostało anulowane i chyba problem w tym...
Nie rozumiem jednej rzeczy: w Clear Sky nie ma limitu czasu na questy więc skąd wiesz, że zostało 1h na wykonanie go?
Awatar użytkownika
Master50
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 11 Wrz 2008, 13:06
Ostatnio był: 27 Wrz 2008, 09:08
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 0

Re: Bugtrap

Postprzez DieBySword w 16 Wrz 2008, 11:25

chyba pisze jak najedziesz na zadanie w pda, tez to miałem kosiłem wojaków a tu nagle czas się skończył i teraz siedzę z tą apteczką :P nie można jej sprzedać bo item questowy.
Image
Awatar użytkownika
DieBySword
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 14:41
Ostatnio był: 06 Lut 2013, 02:11
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Bugtrap

Postprzez Waluk w 16 Wrz 2008, 14:37

Master50 napisał(a):Chodzi chyba o to, że dostał quest ze znalezieniem Specjalnej Apteczki w posterunku Wojskowych, a jako, że nie mogł jej odzyskać, bo był zbyt słaby to zrezygnował z wykonywania tego questa i poszedł dalej... Po jakimś czasie zadanie zostało anulowane i chyba problem w tym...
Nie rozumiem jednej rzeczy: w Clear Sky nie ma limitu czasu na questy więc skąd wiesz, że zostało 1h na wykonanie go?

W takim razie o co chodzi z tym bugtrap'em?
Waluk
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 00:00
Ostatnio był: 22 Paź 2008, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Bugtrap

Postprzez FoN w 16 Wrz 2008, 17:01

chodziło o to mi że jak quest został anulowany, nie ukończony bo upłynął czas. Dostawałem bugtrapa, niezależnie co bym zrobił. Po Prostu dostawałem komunikat w grze quest anulowany, i zostawało mi jakieś 1h czasu w grze i bugtrap, obojętnie co bym zrobił ;/ dopiero jak wczytałem wcześniejszy save i wykonałem tą misje wszystko było OK.

I znów mam podobny problem dołączyłem do Wolność i po przejściu na wysypisko dostaje crasha ;/ tylko teraz nie mam pojęcia co powoduje owego crasha. Na wejściu do wysypiska dostaje 2 zadania zdobycia posterunków i tyle przejdę 2metry crash i loduje w windzie :(
FoN
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 02:49
Ostatnio był: 16 Wrz 2008, 23:55
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 0

Re: Bugtrap

Postprzez westik w 16 Wrz 2008, 18:00

moda jakowegos wasc posiadasz? Jesli umiejscowiles takowe to je zlikwiduj lub sciagnij najnowsza wersje.
westik
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 31 Paź 2007, 01:44
Ostatnio był: 07 Gru 2008, 13:28
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Bugtrap

Postprzez Waluk w 16 Wrz 2008, 18:39

Też miałem ten błąd z crashem do Windy przy wejściu na bagna od strony Kordonu. Niestety jedyne co na to działało to wcześniejszy save. Jednak nie na dłuższą metę, bo potem przy godzinie grania i tak się wysypuje do Windy...
Waluk
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 00:00
Ostatnio był: 22 Paź 2008, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Bugtrap

Postprzez Sipso w 17 Wrz 2008, 19:12

Piszę tu zeby nie zakładać kolejnego tematu.

Jestem w Agropromie (robie kasę). Kupiłem TRs i co chwila wywala mnie z gry (bez bugtrapa). O co biega?

EDIT: Ok juz w porządku. musiałem wyłączyć frapsa ;D
Awatar użytkownika
Sipso
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 10 Wrz 2008, 14:59
Ostatnio był: 02 Kwi 2010, 21:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 0

Re: Bugtrap

Postprzez Zibi19 w 17 Wrz 2008, 20:32

Odnosnie tematu to mialem cos takiego z zadaniem od Wilka - Pomoc jakiemuś Stalkerowi ze stadem psow czy cos takiego... olalem goscia, a po kilku minutach od anulowania zadania wywalalo do windy... w przypadku takiego problemu pozostaje chyba tylko poprzedni save i wykonac questa

Ta gra to kopalnia Crashy i bug trapów, nawet po mimo posiadania oryginalnej wersji... Pytanie o przyczyny owych problemów generalnie mija się z celem, bo rzadko kiedy pojawia się trafne rozwiazanie problemu... Co my prości maniacy STALKERA możemy począć na to że Producenci zrobili z nas "Beta-testerów" :|
"Nie hańbą jest brak umiejętności zrobienia czegoś... hańbą jest brak próby nabycia tej umiejętności"
P.S
Wypuszczenie na rynek "Wersji-beta" tak świetnie zapowiadanego tytułu jak Stalker CS to dopiero hańba
Awatar użytkownika
Zibi19
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 17 Wrz 2008, 19:33
Ostatnio był: 03 Gru 2008, 20:56
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 25 gości