Bug Trap na patchu 04

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Bug Trap na patchu 04

Postprzez Polski zolnierz w 17 Wrz 2008, 14:43

Witam! Dawno mnie tu nie było :o
Mam takiego małego zonka. Zaczne od źródła problemu ("streszcze się")
Grałem sobie w CS'a na czyściutkiej wersji. Wszycho fajnie i gites, dolazłem do strieloka po jantarze, wtedy co gonimy go jest pułapka. Dobra fajnie, stwierdziłem, że nie mam sprzętasu na mutanty w Czerwnonym lesie (a Byłem wcześniej z drugiej strony u leśnika jeszcze przed Jantarem!-przejście-Magazyny Wojskowe) No to polazłem starą moją ściężką i tu SPOILER! Polazłem do magazynów i polazłem tym przejściem gdzie w SoCh była baza najemników za wioską.Koniec Spoilera. Czyli ominołem to bzdetowate zadanie z odnalezieniem anomali przestrzennej. No i po rozmowie z Leśnikiem kiedy mi kazał leść do Magazynów to tak:
Dostałem to samo zadanie z Jantaru- Podążaj za stalkerem na dach hangaru:
Kiedy przejdę przez poziomy to zawsze za 40 sekund jest blowout. I nie ma stalkerów! Są tylko handlarze i mutanty (choć wszyscy są na mapie). Ale te wszystkie atrakcje to na czystej 03 i słyszałem, że niektórszy mieli to samo bez kombinowania. No to zassałem z stalker.pl z linkasa do rapida tego patcha 04. Wgrałem no i keidy zaczynam nową grę to full atrakcji z gry:
FATAL ERROR

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CScriptEngine::lua_error
[error]File : E:\priquel\sources\engine\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line : 180
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : LUA error: ....e.r. - clear sky\gamedata\scripts\xr_effects.script:1607: attempt to index field '?' (a nil value)


Co najlepsze nie robiłem nic z xr_effects.script bo taki ze mnie modmaker jeszcze nie jest. Odrazu mówię dla jasności, że zmodyfikowałem pliki:
scripts/dialog_marsh.script
textures/act i wpn
sounds/music-wasteland/wpn-bronie
I to wszycho nic nie kombinowałem z żadnym xr. Jakiś pomysł? Patch z linku z stalker.pl więc żaden wadliwy. Nawet wage sprawdzałam, waży tyle ile pisze na rapidzie- 55MB. Z góry thx za odpowiedź!
-PLZ
"Prawda wyłania się tak samo niespodziewanie jak deszcz popromienny Czarnobyla"
Awatar użytkownika
Polski zolnierz
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 01 Sie 2007, 13:59
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 09:37
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Reklamy Google

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 25 gości