Znikające ulepszenia broni.

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Znikające ulepszenia broni.

Postprzez tomek54 w 16 Wrz 2008, 19:02

Witam. Mam pytanko, czy spotkaliście się z czymś takim że, gdy ulepszycie broń w jaki kol wiek sposób i zostawicie ją w jakiejś skrytce to po wczytaniu kilkakrotnie zapisu, lub wyjściu z lokacji tudzież z gry po powrocie do danego miejsca zastajecie czysty egzemplarz bez udoskonaleń??? Dodam że mam zainstalowaną łatkę. Za odp. serdeczne dzięki . Pozdrawiam.
tomek54
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:51
Ostatnio był: 20 Wrz 2008, 11:22
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Znikające ulepszenia broni.

Postprzez Master50 w 16 Wrz 2008, 19:05

Niestety, ale tak się dzieje... Pewno chcesz zostawić w skrzynce sprzęt przed ogłuszeniem i okradzeniem w quescie z Kłem? Potem i tak dostaniesz quest odzyskania swego ekwipunku, jedynie stracisz kasę...
Awatar użytkownika
Master50
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 11 Wrz 2008, 13:06
Ostatnio był: 27 Wrz 2008, 09:08
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 0

Re: Znikające ulepszenia broni.

Postprzez tomek54 w 16 Wrz 2008, 19:11

Nie nie :) Jeszcze do tego nie doszedłem. Nie wiedziałem czy to jest babol, czy coś u mnie na kompie szwankuje.
A poza tym to lubię chomikować :P
tomek54
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:51
Ostatnio był: 20 Wrz 2008, 11:22
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości