znikający ludzie

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

znikający ludzie

Postprzez stalkerharry w 08 Wrz 2008, 20:11

u mienia problem. poradźcie bo nie wiem. byłem w Agropromie, wykonałem zadanie z zatopieniem i gdy wróciłem do Kryłowa po nagrodę już go tam nie było (chociaż na mapie był widoczny, i miałem w celach pobocznych odbiór kasy od niego). Później dostałem się do laboratorium, sacharow nakazał mi odszukanie PDA jakiegośtam stalkera, zrobiłem to i gdy wróciłem do laboratorium aby mu go oddać - sacharowa już tam nie było. co to ma być ?
stalkerharry
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 19:52
Ostatnio był: 12 Lut 2010, 22:45
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: znikający ludzie

Postprzez Michu w 08 Wrz 2008, 20:33

GSC Gameworld.
Ew. Stalker Clear Sky.

Czekaj na pacza, albo zainstaluj tego eng zmieniając ścieżkę jak opisano w ''Multiplayer' problem z cd key'em''.
Możliwe że pomoże. Tylko grać trza od nowa.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: znikający ludzie

Postprzez dziura w 09 Wrz 2008, 22:27

Quicksave & quickload, tyle chyba możemy zrobić na dzień dzisiejszy. U mnie na szczęście pomaga.
Awatar użytkownika
dziura
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 14 Paź 2007, 12:30
Ostatnio był: 07 Sty 2020, 23:10
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości