Błąd - za mało pieniędzy na... sprzedawanie

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Błąd - za mało pieniędzy na... sprzedawanie

Postprzez doomer77 w 17 Sty 2016, 00:05

Gram sobie relaksacyjnie w CS, wykorzystałem bug z PDA Kła (kasa) i napotkałem po tym inny, którego dotąd nie miałem. Chcąc sprzedać niepotrzebne graty gra informuje mnie, że... nie mam wystarczających funduszy do przeprowadzenie takiej operacji :E Kupować mogę normalnie, sprzedać nie. W niczym to nie przeszkadza, bo kasę mam, ale samo zachowanie gry ciekawe. Ktoś się z tym już spotkał?
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 332
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: 11 Lis 2022, 11:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 69

Reklamy Google

Re: Błąd - za mało pieniędzy na... sprzedawanie

Postprzez trolololo w 17 Sty 2016, 00:33

Może przesadziłeś z ilością kasy. Z tego co mi wiadomo handlarze z CS mają pewien limit kupna (pisze że mają nieskończoność kasy, ale powyżej X nie sprzedasz)
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Błąd - za mało pieniędzy na... sprzedawanie

Postprzez Pangia w 17 Sty 2016, 01:24

Sprzedawaj na raty, limit to coś ok. 40000 rubli na jedną transakcję. To przy normalnej rozgrywce, bo prawdę mówiąc to nie pamiętam, jak to jest przy użyciu błędu z misją z PDA Kła, czy czasem nie buguje się to na amen i nie sprzedasz wtedy już niczego.
trolololo napisał(a):Może przesadziłeś z ilością kasy

Błąd polega na tym, że rozprowadzasz swoją forsę tak, żeby zostawić sobie ok. 500 rubli, a później podchodzisz do przewodnika i dajesz mu się zaprowadzić do takiej miejscówki, żebyś zapłacił więcej, niż masz przy sobie. Zostajesz z ujemnymi rublami, a po zejściu po PDA i akcji z bandytami tracisz jakąś losową sumę pieniędzy i gra przydziela ci równie losową wartość na konto, zdaje się 10-cyfrową :)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Błąd - za mało pieniędzy na... sprzedawanie

Postprzez doomer77 w 17 Sty 2016, 01:37

Nie zrozumieliśmy się.
Normalnie handlarz faktycznie może ode mnie kupić sprzęt za jakąś kasę, ale ma limit. Np. 20k rubli - powyżej tej kwoty nie sprzedam, muszę to robić na raty.
W tym przypadku gdy chcę sprzedać cokolwiek, o wartości np. 500R wyskakuje mi informacja - Masz za mało pieniędzy.
Po pierwsze moja ilość pieniędzy nie powinna mieć żadnego znaczenia, gdy chcę sprzedać. Po drugie mam na koncie (tak się zdarzyło) trochę ponad 2mldR :E
Jestem ciekaw, jak to jest liczone, zarówno podczas rabunku jak i u handlarzy. Bo kwoty w ten sposób uzyskane są bardzo różne.
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 332
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: 11 Lis 2022, 11:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 69

Re: Błąd - za mało pieniędzy na... sprzedawanie

Postprzez Czaro w 17 Sty 2016, 01:41

@doomer77 Musisz wziąć pod uwagę fakt, że STALKER to dość mocno zabugowana gra, a więc takie oto "faile" u handlarzy to normalna sprawa ;).
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: Błąd - za mało pieniędzy na... sprzedawanie

Postprzez SzymeQ w 19 Sty 2016, 12:19

Jakos o dziwo nigdy nie mialem problemu ze sprzedażą pukawek,kombinezonow etc w CSie ;)
Ostatnio edytowany przez SzymeQ 19 Sty 2016, 21:19, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
SzymeQ
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 14 Sty 2016, 19:47
Ostatnio był: 26 Maj 2016, 12:09
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 3

Re: Błąd - za mało pieniędzy na... sprzedawanie

Postprzez Poldzer w 19 Sty 2016, 12:58

Pangia napisał(a):Błąd polega na tym, że rozprowadzasz swoją forsę tak, żeby zostawić sobie ok. 500 rubli, a później podchodzisz do przewodnika i dajesz mu się zaprowadzić do takiej miejscówki, żebyś zapłacił więcej, niż masz przy sobie. Zostajesz z ujemnymi rublami, a po zejściu po PDA i akcji z bandytami tracisz jakąś losową sumę pieniędzy i gra przydziela ci równie losową wartość na konto, zdaje się 10-cyfrową


Se czyta, se kasuje sese
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Błąd - za mało pieniędzy na... sprzedawanie

Postprzez Pangia w 19 Sty 2016, 13:24

doomer77 napisał(a):Nie zrozumieliśmy się.
Normalnie handlarz faktycznie może ode mnie kupić sprzęt za jakąś kasę, ale ma limit. Np. 20k rubli - powyżej tej kwoty nie sprzedam, muszę to robić na raty.

Pangia napisał(a):Sprzedawaj na raty, limit to coś ok. 40000 rubli na jedną transakcję.


ty ku*wo czytasz opis? :tm:
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Błąd - za mało pieniędzy na... sprzedawanie

Postprzez doomer77 w 19 Sty 2016, 21:10

Ten ostatni post to do mnie?
Jeśli tak, to chyba nie przeczytałeś wszystkiego. Napiszę to jeszcze raz:

Mam na koncie pierdyliard rubli. Błąd gry polega na tym, że gdy ja chcę sprzedać coś handlarzowi, nawet za bardzo małą kwotę, to dostaję komunikat: "Masz za mało pieniędzy na transakcję". Kwota może być rzędu 100rubli, limit handlarza jest znacznie wyższy, ale problemem są niby moje pieniądze.

Przedstawiłem ten błąd jako ciekawostkę licząc na ciekawą rozmowę, a tymczasem jeden poucza nie rozumiejąc postu, drugi wyzywa, a trzeci chyba nie trafił w klawiaturę :/
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 332
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: 11 Lis 2022, 11:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 69

Re: Błąd - za mało pieniędzy na... sprzedawanie

Postprzez Pangia w 19 Sty 2016, 21:35

Pangia napisał(a):To przy normalnej rozgrywce, bo prawdę mówiąc to nie pamiętam, jak to jest przy użyciu błędu z misją z PDA Kła, czy czasem nie buguje się to na amen i nie sprzedasz wtedy już niczego.

Pozostawię to do twojej inteligencji :u3:
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość