Dolina Mroku

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Dolina Mroku

Postprzez Crudd w 08 Sie 2013, 16:34

Jestem sobie na wysypisku, chcę przejść do Doliny Mroku. Przechodzę, ale na wejściu jest posterunek Wolności. Raz kazali mi odłożyć broń i stać nieruchomo. Nic nie dało się zrobić. Stałem przez 5 minut, oni we mnie celowali. Ruszyłem się ze schowaną/wyjętą (próbowałem oba przypadki) bronią, zaczynali mnie atakować. Nie było wyjścia, wystrzelałem ich w pień. Wykonałem misje w Dolinie i chcę wrócić. Wolność mnie lubi, mam z nimi zielony znacznik, ogólnie jest git, przechodzę obok posterunku, a oni mnie zaczynają atakować, bez ostrzeżeń. O co tutaj chodzi?
Crudd
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 08 Sie 2013, 16:23
Ostatnio był: 14 Sie 2013, 01:04
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Dolina Mroku

Postprzez Tormentor w 08 Sie 2013, 16:40

Hehe też miałem problem z tym.
Chyba musisz z lornetką podejść. Tak mi się zdaje. Dawno przechodziłem ten etap w grze :D
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 25 Sie 2024, 11:26
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Dolina Mroku

Postprzez Crudd w 08 Sie 2013, 16:52

oni mnie od razu klepią... Już mnie to drażni. Bo mój karabin był drogi. Wydałem na celowniki, tłumiki, jakieś przyspieszacze, amunicja jest droga i żal mi tego karabinu na nich psuć :D
Crudd
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 08 Sie 2013, 16:23
Ostatnio był: 14 Sie 2013, 01:04
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 0

Re: Dolina Mroku

Postprzez djcycu w 08 Sie 2013, 19:46

I już mącicie czystą wodę... Sorry Czyste Niebo... Jaka wersja gry? Jak nie masz patcha wgranego to śmigaj i instaluj bo masz buga. Po rozkazaniu ci przez Wolność odłożenie pukawki powinien ktoś zaraz podejść a skoro się zwiesili wszyscy i nic nie robią to masz właśnie babola.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 51 gości