Sacharow nie chce mnie wpuścić

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Sacharow nie chce mnie wpuścić

Postprzez Żuczek94 w 22 Cze 2013, 19:00

Gram w Czyste Niebo już drugi raz, wcześniej jak należałam do wolności nie miałam tego problemu. Aktualnie jestem w powinności, dotychczasowe misje przebiegały bez problemowo. Gierka jest zainstalowana z płytki z gazety.
Problem polega na tym że kiedy chcę zanieść sacharowi do bunkra dokumenty dotyczące wstrząsów, nie mogę dostać się do bunkra. Wyje alarm, na około ani zombie ani stalkerów alarm i tak wyje a do bunkra wpuścić mnie nie chce. Poprzednim razem jak gralam, stalkerzy pod bunkrem także zginęli wszyscy i zostałam sama, ale sama dawałam radę zabijać zombiaki wtedy alarm się wyłączał i byłam wpuszczana do bunkra. Obeszłam obóz setki razy w poszukiwaniu jakiegoś zombiaka który się gdzieś przyczaił a ja go nie zauważyłam sle nigdzie nie znalazłam.
W czym więc problem? :( :( :(
"Dotykając nieba nie zapomnij że stoisz na ziemi"
Awatar użytkownika
Żuczek94
Stalker

Posty: 102
Dołączenie: 02 Paź 2012, 15:55
Ostatnio była: 19 Lut 2017, 21:25
Miejscowość: Bydgoszcz
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 7

Reklamy Google

Re: Sacharow nie chce mnie wpuścić

Postprzez Gizbarus w 22 Cze 2013, 19:03

Wczytaj autosave z przejścia na lokację - powinno rozwiązać problem.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Sacharow nie chce mnie wpuścić

Postprzez Pilot w 22 Cze 2013, 19:19

Spróbuj wyjść z lokacji i potem ponownie wejść. Powinno pomóc, a jeżeli nie to pokręć się naokoło bunkra i rozwalaj wszystkie napotkane mutanty.
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Re: Sacharow nie chce mnie wpuścić

Postprzez Cromm Cruac w 22 Cze 2013, 19:48

Znany bug z zawieszeniem questa. Wyjście i wejście na lokację nie pomoże. Musisz wgrać save z pierwszego wejścia do jantaru (lub tuż przed nim). Jeśli jesteś tam po raz pierwszy to autosave jak radzi Gizbarus
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 19 Wrz 2024, 22:19
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Sacharow nie chce mnie wpuścić

Postprzez Żuczek94 w 23 Cze 2013, 14:46

Aaaa... Czyli widzę, że spaprałam sprawę i to ostro...
Za Pierwszym razem kiedy grałam, robiłam różne save o różnych nazwach - w każdym miejscu miałam osobnego save'a a teraz jak grałam to kierowałam się samym quicksave i autosave a od momentu kiedy zauważyłam ten błąd, trochę się nawierciłam. Za pierwszym razem kiedy wchodziłam do jantaru pogadać z sacharovem wszystko śmigało jak należy a muszę przyznać że nawierciłam się wtedy nieźle.. zrobiłam jakieś 20 rundek Jantar - Baza powinności bo w bunkrze sacharova trzymałam zwłoki jednego z zombie w którym trzymałam bronie na sprzedaż żeby uzbierać na nowy pancerz i jego ulepszenie. Kiedy zrobiłam ostatnią rundkę jantar - baza powinności i kupiłam pancerz, zapas apteczek itd, poszłam do jantaru w miejsce wskazane mi na mapie. tam zaatakowal mnie nibypies i stado zombie, pozbierałam z leżących zwłok amunicję i zabrałam PDA jakiemuś kolesiowi. Dostałam zadanie że mam je zanieść sacharovi - i od tej pory nie mogłam się dostać do bunkra... :(
"Dotykając nieba nie zapomnij że stoisz na ziemi"
Awatar użytkownika
Żuczek94
Stalker

Posty: 102
Dołączenie: 02 Paź 2012, 15:55
Ostatnio była: 19 Lut 2017, 21:25
Miejscowość: Bydgoszcz
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 7


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 49 gości