Respienie sie NPC/ludzi

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Respienie sie NPC/ludzi

Postprzez Czaro17 w 18 Maj 2013, 23:11

Otóż zdarzyła się któryś raz kolei taka sytuacja, że na pchlim targu mutanty zabiły handlarza, a ja przez to wczytywałem wcześniejszy save (kilka razy w przeciągu tego, ile już gram).

I tu rodzi się moje pytanie. Czy np. na takim Pchlim Targu na Wysypisku, gdy zginie powiedzmy Handlarz, czy zrespi się on ponownie?? Czy będzie po prostu dożywotnio martwy??
Czaro17
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 02 Kwi 2011, 21:44
Ostatnio był: 25 Maj 2013, 12:01
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Respienie sie NPC/ludzi

Postprzez Majster Pijawa w 19 Maj 2013, 09:53

Mi jak zginął, to się nie pojawił.... To znaczy, przyszedłem na pchli targ, zabiły go pijawy, potem wróciłem w tamto miejsce, znaczek handlarza na mapie dalej był, ale jego nie było..
Image Ty ku*wo czytasz opis? [*]

Majster Pijawa
Wygnany z Zony

Posty: 52
Dołączenie: 14 Sie 2012, 10:02
Ostatnio był: 26 Maj 2013, 11:26
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 2

Re: Respienie sie NPC/ludzi

Postprzez Czaro17 w 19 Maj 2013, 12:14

A sprawdzałeś, czy na pewno go nie ma?
Mnie wiele razy się zdarzało, że na pchlim targu nie widziałem przewodnika, ale na mapie był. Postanowiłem go poszukać i wiesz, gdzie był? Zablokował się za drzwiami piwnicy (tej, w której bandyci nas okradają w misji z kłem).
Jak tam podszedłem to widać było jego ręce, które dosłownie przeszywają ścianę, ale normalnie można było z nim pogadać.
Czaro17
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 02 Kwi 2011, 21:44
Ostatnio był: 25 Maj 2013, 12:01
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości