RP-74 - gdzie ?

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: RP-74 - gdzie ?

Postprzez Pangia w 04 Maj 2013, 18:19

Pitolicie tak, że aż słabo się robi.
W obu grach PKM ma w pliku wpisane zoom_enabled = false, co uniemożliwia celowanie z niego, w configu nie ma też ustawionych parametrów celowania, więc przestawienie ww. opcji na true da wam tylko to, że animacja chodzenia się nie będzie pokazywać.
Nie zmienia to faktu, że po maksymalnym przykucnięciu PKM jest wystarczająco celny, żeby móc rywalizować z np. Wałem czy może nawet Wintorezem. Zwłaszcza ulepszony - fajnie się nim kosi zombie w ewakuacji w Zewie Prypeci - przykucnięcie, seria do 8 strzałów, obrót, przykucnięcie, seria itd.
Nie zmienia to też faktu, że PKM rzeczywiście posiada mechaniczne przyrządy celownicze, ale z założenia gracz nie miał z nich korzystać (obsługa jest chyba na ujemnym poziomie).
A co do jego istnienia to zależy to od szczęścia - jeden ze strażników w Agropromie może mieć taki karabin i oddział w Czerwonym Lesie również może mieć PKM-a na stanie. Jednak osobiście już dawno nie widziałem PKM-u w rękach NPC.
A co do amunicji to Sacharow sprzedaje ammo do niego. Mitaj po przyłączeniu do Powinności pewnie też.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: RP-74 - gdzie ?

Postprzez T-man w 04 Maj 2013, 18:50

Chciałbym o coś zapytać a nie chcę nowego tematu zakładać. Czy Powinnościowcy mogą się respić z karabinami maszynowymi i czy po zajęciu bazy Wolności można kupić (nie dostać) w/w karabin u mitaja?
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: RP-74 - gdzie ?

Postprzez pan kozaq w 04 Maj 2013, 20:44

:arrowu:
1. Jes of kors
2. Da się takowego kupić, ale za ok 50k rubli( w każdym razie dużo, nie pamiętam, dawno nie grałem)
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 25 Gru 2018, 19:00
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: RP-74 - gdzie ?

Postprzez lukebuka w 05 Maj 2013, 18:17

z tym Mitajem, to jest taki bug, że po dołączeniu się do Powinności wybór u niego się zmniejsza, więc wątpliwe, żeby można było po fakcie to kupić.
Awatar użytkownika
lukebuka
Tropiciel

Posty: 247
Dołączenie: 09 Gru 2011, 17:21
Ostatnio był: 23 Gru 2017, 20:18
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 44

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości