Problem z savem.....

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z savem.....

Postprzez eXZab w 22 Mar 2013, 09:01

Mam problem z savem, byłem w Czerwonym Lesie i wszedłem do Limańska, a tu rybka .... Przy synchronizacji klienta wyrzuciło mnie z gry i nie mogę wczytać zapisu. Co dziwniejsze, to wczytuje mi Czerwony Las, a powinno raczej wczytać Limańsk. Niestety grając po raz 2 autosave mi nie działało i nie mogę wczytać poprzedniego savu. Prosiłbym o odnalezienie przyczyny i jak to możliwe to naprawienie zapisu. Poniżej podam logi:

Kod: Zaznacz wszystko
* [win32]: free[935848 K], reserved[159872 K], committed[1001368 K]
* [ D3D ]: textures[436400 K]
* [x-ray]: crt heap[254936 K], process heap[520194 K], game lua[58856 K], render[133 K]
* [x-ray]: economy: strings[15048 K], smem[1219 K]
! [LUA][ERROR] ERROR: INCORRECT LOAD [_WeatherManager].[24579][5]
 
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\priquel\sources\engine\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line          : 180
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ....t.a.l.k.e.r. - clear sky\gamedata\scripts\_g.script:975: bad argument #2 to 'format' (string expected, got nil)
 

stack trace:


Z góry dzieki za pomoc

Edit: Dla pewności dodam swój save:
Kod: Zaznacz wszystko
http://speedy.sh/YGfxb/Save-Stalker-CS-eXZab.rar
eXZab
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 10 Mar 2013, 19:54
Ostatnio był: 08 Kwi 2013, 23:38
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Reklamy Google

Re: Problem z savem.....

Postprzez Szkop Cegla w 23 Mar 2013, 19:36

Ja też tak miałem bardzo rzadko się zdarza ze savy się uszkadzają ale musisz je usunąć uszkodzone savy i zacząć od ostatniego działającego często ja np tak mam że nie dość ze mi się psuje save to przed ostatni da się wczytać tylko na następną mapę nie mogę wyjść więc nic nie zrobisz z tym savem

Uwagi moderatora:

Nie pi**dol głupot i pisz po polsku - Soviet
Szkop Cegla
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 09 Lut 2013, 18:56
Ostatnio był: 24 Mar 2013, 10:48
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: -7


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości