Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Ulubiona lokacja w Czystym Niebie

Kordon
41
8%
Jantar
14
3%
Czerwony Las
130
26%
Magazyny Wojskowe
20
4%
Lima
46
9%
Bagna
97
20%
Instytut Agroprom
58
12%
Szpital
14
3%
Wysypisko
30
6%
Dolina Mroku
41
8%
 
Razem głosów : 491

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez raziel210 w 19 Cze 2010, 15:04

Lubię Bagna ponieważ są fajne, a to dlatego ze to pierwsza i pierwsza nowa lokacja jaką zobaczyliśmy w Czystym Niebie
raziel210
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 08 Cze 2010, 16:26
Ostatnio był: 13 Sie 2011, 12:21
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez Eskel w 02 Lip 2010, 11:16

Zdecydowanie w CS są mniej klimatyczne lokacje niż w SoCh, brakuje mi straszenie Baru, niby jest Baza Wolności która posiada jakiś tam klimacik, leci fajna muzyczka, lecz to za mało by zaznaczyć Dolinę Morku jako najlepszą, bo reszta kuleje, lepiej to było wykonane jak w Dolinie grasowali Bandyci. Więc co ty wybrać, wielu wybiera Bagna, dla mnie natomiast jest to najgorsza lokacja w grze, nie jest pewny czemu tak uważam, może dlatego że jest to pierwsza mapa, a w porównaniu z Kordonem to trochę za mało, i psuje pierwsze wrażenie z gry. Najlepszy lokacją jest Limańsk jeśli chodzi o klimat pustki, lokacja naprawdę dobrze dopieszczona, lecz całkowita liniowość powoduje że nie jest to moja ulubiona lokacja, oczywiście nie jest tak fatalna jak Szpital (
:

Boża strzelam w helikopter a on zaczyna płonąć, jakiś śmieszny pasek zdrowia,liniowość do bólu
, myślałem że będzie to naprawdę dobra lokacja sam nazwa już powinna na coś wskazywać ale cóż Szpital wygrywa plebiscyt na najgorszą lokację w CS :)). Z braku fajnych lokacji wybrałam Czerwony Las, można się przestraszyć w nocy lecz znowu porównując z lokacjami z Cienia Czarnobyla, jak Katakumby, Laboratoria X18 i X16 jest cienko.
Image
Awatar użytkownika
Eskel
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 02 Sty 2010, 18:24
Ostatnio był: 02 Lip 2010, 16:51
Miejscowość: Iława
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez strejlok w 14 Lip 2010, 21:41

powiem w prost podziemia pyrpeci ale tez (na modzie podoba mi się lab której znajduje się w jantrze tak jak na 1) a zaznaczyłem limanśk bo jest tam dużo fajnych żeczy napszykład TRS301 Z KALIBREM NA AMONIcję do obokana :E
strejlok
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 05 Lip 2010, 20:42
Ostatnio był: 20 Gru 2010, 19:35
Miejscowość: Dzicz
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez Dodox w 15 Lip 2010, 16:19

Moją ulubioną lokacją jest Limańsk . Dlaczego?
Już wam mówię , pod koniec gry gdy pomaga ci oddział specialny Czystego Nieba i jest ta nawalanka z bandziorami a później z Monolitem po prostu świetnie kto jeszcze jest tego zdania niech napiszę tak
"Ja tez uważam że szczelanina w Limańsku podnosi rangę tej części :E "
Naszą powinnością jest roznieść w pył całe plugastwo Zony i ją samą
Image
Awatar użytkownika
Dodox
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 11 Cze 2010, 21:21
Ostatnio był: 06 Mar 2013, 19:57
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 4

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez mir4ex w 15 Lip 2010, 16:26

wszystkie nowe lokacje w CS są super , a najlepsza to Bagna!!!!!!!!

"Ja tez uważam że szczelanina w Limańsku podnosi rangę tej części "
AMD Phenom II 550 2 x 3.10 Mhz , MSI NF520T-C35 , Radeon 4850 , Samsung 1TB ,
4GB (4 x 1) 800 Mhz DDR 2 Black Dragon , GOODWATT 600W , Windows 7 Ultimate 64 - Bit
Awatar użytkownika
mir4ex
Stalker

Posty: 50
Dołączenie: 24 Gru 2009, 12:44
Ostatnio był: 20 Lut 2024, 08:19
Miejscowość: Limanowa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 2

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez GUN w 15 Lip 2010, 17:37

Moje dwie ulubione lokacje w stalker cs to Jantar i Czerwony Las,bo były bardzo klimatyczne.
Awatar użytkownika
GUN
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 11 Lip 2010, 19:12
Ostatnio był: 28 Lip 2011, 22:04
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez Rolex w 15 Lip 2010, 17:38

Wybrałem wysypisko. Jest to taka lokacja, gdzie spotykają się 4 frakcje - Powinność, Wolność, Wolni Stalkerzy i Bandyci. Bardzo dużo się dzieje nie ma minuty, gdyby nie było strzelaniny, a nocą grasują snorki, które według opowieści są strasznymi mutantami gnębiącymi stalkerów. Kicha tam 3 strzały ze SPAS i snork śpi smacznie. W tej lokacji nie można się niczego bać - przecież żaden mutant Ci nie wyskoczy z ukrycia, a jeśli masz z każdym neutralne stosunki to nic tylko przechadzać się i zbierać złom aby później to handlarzom wcisnąć na siłę.
Image
Awatar użytkownika
Rolex
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 13 Mar 2010, 21:50
Ostatnio był: 09 Wrz 2012, 17:07
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez Pustelnik w 16 Lip 2010, 08:02

Moją ulubioną lokacją jest bagno ponieważ ma super klimat.Wygląda pięknie jak się patrzy na nie z wieży obserwacyjnej.
Zona jest pełna tajemnic, ale tylko niektórzy mogą je odkryć.
Awatar użytkownika
Pustelnik
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 13 Lip 2010, 18:25
Ostatnio był: 17 Lip 2010, 08:02
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez Bloodsucker_23 w 16 Lip 2010, 20:34

A mnie zachwycił Red Forest. Klimatyczne miejsce szczególnie nocą!
MAN MADE HELL
Awatar użytkownika
Bloodsucker_23
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 27 Kwi 2010, 19:43
Ostatnio był: 20 Cze 2012, 22:21
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez ja420 w 21 Lip 2010, 23:57

Mi sie najbardziej podoba JANTAR
1-SEVE można kupić
2-sporo walki(cały czas)
3-snorki
4-Przejście do Czerwonego Lasu
5-Efekt Psioniki
Awatar użytkownika
ja420
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 13 Lip 2010, 13:17
Ostatnio był: 27 Mar 2011, 13:06
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez Verthanis w 22 Lip 2010, 19:17

Moja ulubiona lokacja w CS jest Czerwony Las.
Dlaczego?
1.Najwiecej artefaktow
2.Klimatyczna aura
3.Najniebezpieczniejsza lokacja w grze :D
We didn't know how to fly so high
Burned down before reached the sky...
Awatar użytkownika
Verthanis
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 25 Kwi 2010, 10:57
Ostatnio był: 22 Lip 2010, 19:26
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 0

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez Floper Szczur w 22 Lip 2010, 20:07

W CN jest za malo lokacji.Dali 4(w tym 2 bez powrotu i liniowe) a zabrali 4+podziemia.

Bagna-fajne,duze i klimatyczne.Jednak nie wykorzystany potencjal i kolesiami z CN nie ma o czym gadac jak wykonamy pierwsze misje.Ale pieknie sie chodzi wsrod traw ale nie ma po co wracac(nie liczac zwiedzania.
Kordon-Nie ma to jak Karabin maszynowy widmo który sam do ciebie strzela.Wejdzisz do placowki wojska zabijesz wszystkich a i tak zaraz beda nowe odzialy.W przeciwieństwie do CC jest tu ladniej i miejsca opustoszale sa teraz zawalone samotnikami.Podoba mi sie ze jest tu baza stalkerow.
Wysypisko-Sam wyzynalem Bandytow a mimo to nie mozna odebrac kasy ktora zebralismy tak ciezko wchadzac w anomalie.Nieliczac tego jest tu fajnie i co mnie zdziwiło jest tu mniej promieniowania niz na bagnach czy lesie.Zawsze wybijam bandytow i uwalniam kopaczy(Przez raz samotnicy byli najleprza frakcja).
Dolina Mroku-Dziwne ze baze ma to Wolnosc.Tak czy siak bardzo fajna lokacja.Nie wyroznia sie bo nie ma tego mroku co kiedys ale dzieki kolorowej Wolnosci i mocy skretow lchce sie tu byc.
Agroprom-2 bazy ktore przypominają twierdze.Powinnosc dobrze sie urzadzila.Podziemia sa jeszcze leprze niz w Cieniu.Rozczarowałem sie tylko ze ZOO jest male i w dodatku jego mieszkancy sa martwi z wyjatkiem inkwizytora.
Jantar-Male i nudne miejsce.Dziwie sie ze jest tu tylu stalkerow.Jednak bardzo fajne jest wejscie na teren fabryki i eksterminacja zombi.
Czerwony las-Miejsce bardzo fajne ale szkoda ze nie jest wieksze.Promieniowanie jest tu bardzo wnerwiające.Gadka z lesnikiem jest duzym plusem tutaj.
Magazyny-Duzo sie nie zmienilo ale dobrze jest popatrzec jak wojsko jescze tu rzadzilo.
Limansk-Byloby fajnie gdyby nie liniowosc.Zmarnowany potencjal
Szpital-Super wrazenie gdy tylko helikopter ignorowal Monolitian i zostal strocony z pistoletu.Super realizm :D
Elektrownia-Za krotko,za malo.Jednak scena bitwy miedzy Monolitem a Czystym Niebem byla piekna.

W CN jest za duzo walki i liniowosci.Idzie sie caly czas przed siebie bo nie ma co wracac.Glos idzie na bagna bo zrobily na mnie najwiksze wrazenie.Myslalem nad elektorwnia ale jej nie ma w ankiecie.
:

Tylko Monolit może was uratować.
Awatar użytkownika
Floper Szczur
Stalker

Posty: 82
Dołączenie: 01 Lip 2010, 02:08
Ostatnio był: 07 Sty 2013, 06:35
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 19

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości