Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Do jakiej dołączyłeś/aś lub dołączysz frakcji??

Powinność
266
25%
Wolność
305
29%
Czyste Niebo
101
10%
Stalkerzy
333
32%
Bandyci
41
4%
Renegaci
9
1%
 
Razem głosów : 1055

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez karmel333 w 05 Kwi 2009, 17:40

Za bardzo do siebie. Uważam ze powinniśmy się cieszyć że nie ma takiego czegoś w realu bo się tylko modlili o to by nic się z stamtąd nie wydostało.
Awatar użytkownika
karmel333
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 05 Mar 2009, 17:37
Ostatnio był: 05 Paź 2009, 19:07
Miejscowość: Baza wolnośći w dolinie mroku, materac obok jara
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez lol-zawodowy stalker w 07 Kwi 2009, 17:50

I to drodzy administratorzy nie jest temat powtarzający się?Powiedzcie mi, przejrzyjcie sobie moje ankiety i powiedzcie w czym to jest lepsze i bardziej sensowne, a może wam uwierzę.Na razie widzę, że co do sensowności to jedna lipa, bo tematy do nabijania postów ciągle są.Na sczęście nie należą do mnie, bo jescze by znowu wylądowały w śmietniku.Ciekawe.Ulubione frakcje.A jaką wybrałeś frakcję?A jaki teren lubisz najbardziej, uzasadnij?Nie widzicie podobieństwa.Nie?To naprawdę niedobrze.Ja widzę i nie bardzo mi do śmiechu z tego jest.Bez przesady, bo nie wkładam w to żadnych emocji, ale tak czy siak usuwajcie wszystkie tematy co są niewłaściwe, a nie tylko moje.To też między innymi do Cristo niejakiego, który mi napisał, że temat zły jest usuwany i głupi.Jak jest to usuwaj każdy, dobra?Ciekawe czy jak założe temat, to go usuniecie.Nie martwcie się.Przemyślę.Nie założę byle czego, dlatego na razie niczego nie zakładam.Tak tylko gdybam.Ciekawe co będzie wtedy.... :idea: ...pewnie to samo.Mój w kosz, a inne nie.Różnica 0%.Miłego analizowania mojej wypowiedzi!!!! :D :D

Na tym temacie już głosowałem- to tyle

Sam się powtarzasz i tyle. Ile razy będę mówił że Twoje tematy nie bez powodu trafiły do kosza, teraz każdy topic który ma ankietę powtarza się? Jeszcze jeden tego typu post a zgarniesz nagrodę. - F360
Awatar użytkownika
lol-zawodowy stalker
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 11 Mar 2009, 13:03
Ostatnio był: 16 Kwi 2009, 15:23
Miejscowość: Baza monolitu
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Alpha w 07 Kwi 2009, 22:13

Ja z takimi bym się nie cackał, dziwie się z adminom. A wracając do głuwnego tematu to powiem wam tak szczerze żefajnie wyglądają bandyci ich ubiory, i wiecie co mogli też zrobić inne ubrania dla renegatów a także możliwość zapoznania się z nimi bliżej skoro z bandytami się udało to czemu nie z nimi. A co do frakcji monolit z nimi też można by było się jakoś bliżej zapoznać moim zdaniem rozmaiciło by to gre.
Awatar użytkownika
Alpha
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 19 Mar 2009, 18:02
Ostatnio był: 13 Sie 2009, 18:17
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 3

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez saku w 08 Kwi 2009, 14:25

Ja wybrałem stalkerów, teraz gram drugi raz na modzie i mam zamiar przejść grę nie będąc w żadnej frakcji:) Jakoś nie pasuje mi żeby być w wolności bo nie chcę prowadzić wojny z powinnością i na odwrót. Co do monolitu to moim zdaniem nie może być tak żeby można było do nich wstąpić lub z nimi rozmawiać. W końcu są oni tylko sługusami z wypranymi mózgami, ich jedyne zadanie to bronić dostępu do elektrowni. Są takimi jakby "mądrzejszymi" zombi, a więc jest raczej niemożliwe żeby do nich dołączyć.;)
Człowiek pozbawiony wyboru między dobrem a złem staje się maszyną...
Awatar użytkownika
saku
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 07 Kwi 2009, 13:54
Ostatnio był: 09 Paź 2016, 12:04
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 5

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez dragon22 w 08 Kwi 2009, 14:40

Alpha napisał(a):Ja z takimi bym się nie cackał, dziwie się z adminom.
Człowieku nie przesadzaj ty też, bo nie take rzeczy się dzieją.To jescze nie jest najgorsza rzecz, więc spokojniej.Uważam, że trzeba każdemu racjonalnie wytłumaczyć, a nie wydawać "wyroki śmierci" na kogoś.Tak więc LOLU- wytłumaczę ci.
Jest private post i tego używasz, jeśl masz jakieś wąty.Nie zaśmiecaj tematu i nie pisz tego zażalenia w kilku tematach.Pilnuj sie człowieku, bo zakosisz warna, a nie warto nie?
lol-zawodowy stalker napisał(a):Tak tylko gdybam
Gdybaj też w prywatnych postach
lol-zawodowy stalker napisał(a):Miłego analizowania mojej wypowiedzi!!!!
Zanalizowałem twoją wypowiedz i dalej twierdzę, że nie jest to miejsce na taki opis.Pozdrawiam i liczę, że dałem coś do myślenia!
Dobra broń nie wystarczy.Bez celnego oka tylko wariat wybiera się do Zony
Uwaga.Pojawił się kolejny rozdział powieści pod tytułem "zły cień"- trzy rozdziały.Proszę o komentarze i oceny rozdziałów
Awatar użytkownika
dragon22
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 11 Mar 2009, 12:15
Ostatnio był: 21 Kwi 2009, 19:29
Miejscowość: Czerwony las
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 1

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez MaLinkoV w 08 Kwi 2009, 20:29

O ja cie w dupe analizuje forum post po poście i widzę że chyba tylko kłócić się umiecie. To forum chyba powstało aby każdy mógł rozmawiać o grze KAŻDY. Wracając ja lubię wszystkie frakcje ale do Wolności czuję więź, z nimi czuje się jak bym był z rodziną. Po za tym mają dobry sprzęt . :)
MaLinkoV
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 26 Mar 2009, 20:37
Ostatnio był: 07 Paź 2015, 12:32
Miejscowość: Kielce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Microtus w 08 Kwi 2009, 20:46

Bo ten temat to jest generalnie z dupy. To jak kłótnia o wyższość Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą.
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez MaLinkoV w 08 Kwi 2009, 21:08

Microtus napisał(a):Bo ten temat to jest generalnie z dupy. To jak kłótnia o wyższość Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą.

Podoba mi się Twoje podejście hehe :) dobrze gadasz. :wink:

Skończcie wreszcie ten off-top. - F360
MaLinkoV
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 26 Mar 2009, 20:37
Ostatnio był: 07 Paź 2015, 12:32
Miejscowość: Kielce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez dragon22 w 08 Kwi 2009, 22:39

MaLinkoV napisał(a):Skończcie wreszcie ten off-top. - F360

Zgadzam się F-360.Skończmy gadki nie na temat i zacznijmy pisać coś sensownego, a jak nie mamy pomysłu...?TO co? To nie piszmy.Proste!!
Microtus napisał(a):Bo ten temat to jest generalnie z dupy. To jak kłótnia o wyższość Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą
Kurna to już jest naprawdę z dupy- to co wy piszecie
MaLinkoV napisał(a):Podoba mi się Twoje podejście hehe dobrze gadasz.
jeśli temat wam nie pasi, to polecam go zamknąć.Zaczyna się nudzić.To widać! :D
Piszcie na temat, bo zwariować można.Nonsens.Pozdrowienia!
Dobra broń nie wystarczy.Bez celnego oka tylko wariat wybiera się do Zony
Uwaga.Pojawił się kolejny rozdział powieści pod tytułem "zły cień"- trzy rozdziały.Proszę o komentarze i oceny rozdziałów
Awatar użytkownika
dragon22
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 11 Mar 2009, 12:15
Ostatnio był: 21 Kwi 2009, 19:29
Miejscowość: Czerwony las
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 1

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Microtus w 09 Kwi 2009, 13:07

dragon22 napisał(a):
MaLinkoV napisał(a):Skończcie wreszcie ten off-top. - F360

Zgadzam się F-360.Skończmy gadki nie na temat i zacznijmy pisać coś sensownego, a jak nie mamy pomysłu...?TO co? To nie piszmy.Proste!!
Microtus napisał(a):Bo ten temat to jest generalnie z dupy. To jak kłótnia o wyższość Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą
Kurna to już jest naprawdę z dupy- to co wy piszecie
MaLinkoV napisał(a):Podoba mi się Twoje podejście hehe dobrze gadasz.
jeśli temat wam nie pasi, to polecam go zamknąć.Zaczyna się nudzić.To widać! :D
Piszcie na temat, bo zwariować można.Nonsens.Pozdrowienia!


Fajne masz podejście, żadnych konkretów za tym tematem nie podałeś. A moim zdaniem to jest tak, że pisanie tu o tym która frakcja jest lepsza nie ma sensu. Zresztą temat nie jest dyskusją o frakcjach tylko (ankietowo/tematowym)
sprawdzeniem kto czym gra. Przerodził się w olbrzymiego offa w pewnym momencie i tyle. Jedyne co mądrego napisałeś to to żeby ten temat zamknąć.

Od siebie w temacie napiszę, że jak grałem zazwyczaj wybierałem życie samotnika. Bo po co pracować dla jednych i być na każde ich zawołanie. Stalker kojarzy mi się z wolnością (nie frakcją) i swobodą, od przeczytania książki.
Jednym słowem wykorzystywać wszystkich pracować dla siebie. To droga prawdziwych stalkerów :)
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Czarny stalker w 11 Kwi 2009, 16:20

Ja wybrałem bandytów.To wspaniała frakcja.Bandyci nie są takimi idiotami, za jakich ich biorą.Wezmy na przykad Limpida.Mądry człowiek.Chleje wódę, ale ma łeb i jest fantastyczną złotą rączką.Niestety ich szef jest lekko popie#$#, ale jak się z nim zaprzyjaznić to nawet miło się współpracuje.Nie lubię bandytów za to że muszę im płacić, a tego nie znoszę.Okradają mnie ze wszystkiego, no ale jak dołącze do nich to jest fajnie i nawet współpracują ze mną i rozmawiają.Przy posterunkach też wtedy nie płacę.Jedno mnie rusza.Czemu jak są przyjaciółmi, to ich wskazniki są neutralne.Taka przyjazń jest do dupy.Bandyci mają też fajną strzelnicę, na której można zarobić.Zabija się ptaki i leci kasa z ich piórek.Trzeba przyznać, że nawet trudno jest osiągnąć rekord 30 wron.Co mogę jescze powiedzieć?Lubię bandytów.Fajna frakcja.Wykorzystują też stalkerów i inne frakcje i walczą ze wszytkimi.Są niepodlegli i poprzez swoje oszustwa i inne przekręty są jedną z lepszych frakcji w Zonie.Jescze jedno.Przyjazń z nimi jest oparta na sile i na tym kto jest mocniejszy.Oparta jest też na szacunku.Za to ich lubię.Trzeba mieć jaja, by z nimi współpracować, bo inaczej cię sponiewierają.Bandyci rządzą!! :arrowu: :arrowl: :arrow: :arrowd: na każdej stronie świata
zastanów się zanim coś napiszesz,bo może to być twój ostatni post
Awatar użytkownika
Czarny stalker
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 22 Mar 2009, 18:51
Ostatnio był: 21 Kwi 2009, 17:31
Miejscowość: Nieznana
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 1

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez cadardzikk w 18 Kwi 2009, 23:42

Powinność bo nic nie zatrzyma powinności.
Bandyci,mutanty,niebezpieczne anomalie,wojskowi i wolność nie zatrzymają triumfalnego marszu powinności mogą go co najwyżej opuźnić.
cadardzikk
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 18 Kwi 2009, 23:32
Ostatnio był: 12 Paź 2009, 13:55
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości