Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Do jakiej dołączyłeś/aś lub dołączysz frakcji??

Powinność
266
25%
Wolność
305
29%
Czyste Niebo
101
10%
Stalkerzy
333
32%
Bandyci
41
4%
Renegaci
9
1%
 
Razem głosów : 1055

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Lukass1613 w 14 Wrz 2008, 17:20

Ja wybrałem "samotników" czyli Stalkerów. Powinność i Wolność wogóle mnie nie interesowały a bandytów chyba rzadko
kto lubi i wspiera. Pozatym jak pisał Microtus stalkerzy mają niezły sprzęt a przecież mają bazę w Kordonie.
Fajnie, że zmieniając sobie kamerkę na trzecią osobę mamy w stalker suit plecak zamiast air tanków :P
Chyba GSC widziało mojego moda :P hehe
"Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony"
Awatar użytkownika
Lukass1613
Tropiciel

Posty: 375
Dołączenie: 08 Mar 2008, 23:34
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 15:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez kwiatek7474 w 14 Wrz 2008, 17:21

wolnosc rulez, nie wiem jak jest w polskiej wersji ale w francuskiej barman z wolnosci nawija zeby wpasc za tydzien to bedzie mial jaransko ktore mnie na orbite wykopie, poczekamy - przyjaramy :D

pozatym to anarchisci, a ukraincy maja dluga tradycje w klimatach anarchosyndkalnych
Bakunin sie klania

co do powinnosci to bez dwoch zdan mozna powiedzic ze to naziole
kwiatek7474
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 07 Cze 2008, 21:33
Ostatnio był: 01 Lut 2009, 21:07
Frakcja: Zombie
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Swiena w 14 Wrz 2008, 17:34

Wolnosć;) żadna inna frakcja się nie liczy,fajnie jest rozwalać powinnośc kiedy tylko można
Swiena
Stalker

Posty: 68
Dołączenie: 07 Wrz 2008, 03:02
Ostatnio był: 11 Sty 2009, 16:42
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez weasel w 14 Wrz 2008, 20:46

Dla mnie najlepsza by była frakcja łącząca najlepsze cechy wolności i powinności.W sumie bardziej sobie cenię wolność za "liberalny" tryb życia, oraz fajnego handlarza i jego odzywki (merkantylizm...srenkartylizm :)) jednak powinność wg mnie nie grzeje tyłków jak wolność tylko rzetelnie biorą się do roboty ( jako jedyni zrobili porządek z bandytami na wysypisku). Wybierając jedną z tych frakcji miałbym wyrzuty sumienia co do drugiej więc wybrałem samotnika.

A tak na marginesie:
Nie wiedziałem, że istnieje możliwość przyłączenia się do bandytów.Odkąd zaczynałem grę wszyscy byli dla mnie wrogo nastawieni.Czy ktoś mógłby mi powiedzieć w jakim momencie jest możliwość przyłączenia się do tej frakcji?
Dzięki z góry :)
Ostatnio edytowany przez weasel 15 Wrz 2008, 00:20, edytowano w sumie 3 razy
Awatar użytkownika
weasel
Stalker

Posty: 101
Dołączenie: 20 Cze 2007, 23:41
Ostatnio był: 08 Sie 2020, 14:46
Miejscowość: Gdzieś w Lubuskim
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Combat Chaser
Kozaki: 10

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Rahs w 14 Wrz 2008, 20:49

Wolnosc naturalnie, juz sama nazwa mnie przyciaga, sposob myslenia. Juz w SoC'u do nich nalezalem, a w Clear Sky'u po uslyszeniu paru tekstow w ich bazie (rozmowa Aszota z kims tam, mozliwe ze ktos slyszal), barman Gandzia oraz przyjemna dla ucha piosenka w barze... no i tez nie przepadam za powinnoscia ;d
Ostatnio edytowany przez Rahs, 14 Wrz 2008, 20:53, edytowano w sumie 1 raz
Rahs
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 11 Wrz 2008, 16:51
Ostatnio był: 26 Wrz 2008, 00:23
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Stalk3r w 14 Wrz 2008, 20:51

Niestety musisz oddać cały ekwipunek lub go wywalić i wziąć go szybko jak tylko potrafisz. I nie możesz ich wymijać wystrzelą do ciebie.
Le Slavic Untermensch
Awatar użytkownika
Stalk3r
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 18 Paź 2007, 14:00
Ostatnio był: 24 Cze 2016, 01:41
Miejscowość: Nowhere
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Terry w 14 Wrz 2008, 21:24

W patchu Bandytom oddaje się tylko kase. Tak mi zrobili. Powiedzieli, że nie są zwierzętami i kase zabiorą tylko :) Eh, ale u Bandytów sytuacja straszna. Dwoma przejściami bez przerwy atakują Powinnościowcy, Stalkerzy zajmują mi południowe posterunki, a Wolność przejmuje mi Pchli Targ... Przecież się nie rozdwoję... eee to znaczy roztroję... rozczworę...? rozpięciore! Ja normalnie biegam z posterunku na posterunek, a i tak czasem nie zdążę! Dzielnie bronię barykad wraz z towarzyszami, jak Wasili Zaitsev zdejmuje po kolei Powinność i dumnie przeszukuje ich ciała. Chcę zobaczyć w PDA jak wygląda sytuacja, a tu patrzę, że z Agropromu maszeruje 6 oddziałów świeżych i gotowych do bitwy... Da się jakoś "zablokować" ich...? Toż to tragedia jest!
Image
"Nasi tak zwani przywódcy zniszczyli naszą kulturę...gospodarkę...
nasz honor! Oni zrujnowali nasz kraj więc my zrujnujemy ich!"
Awatar użytkownika
Terry
Stalker

Posty: 121
Dołączenie: 14 Cze 2008, 20:18
Ostatnio był: 21 Maj 2009, 17:55
Miejscowość: Legionowo
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 1

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Vaniol w 14 Wrz 2008, 21:34

To jak z tymi bandytami ? Da się dołączyć czy nie ? Wydaje mi się że gdzieś czytałem że jak podejdziesz pogadać to zabierają sianko i wypad.
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 19 Sie 2024, 23:11
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Adriano w 14 Wrz 2008, 21:39

Ja do Powinności ,polubiłem ich już w SOCH i tak zostało xD ... Nie lubią się z Wolnością ,także mam co zabijać - dostaje jeszcze za to dobre itemki (bronie,ammo itp.) ...
Image
Awatar użytkownika
Adriano
Stalker

Posty: 71
Dołączenie: 23 Mar 2008, 15:08
Ostatnio był: 29 Paź 2015, 23:42
Miejscowość: Bar
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Terry w 14 Wrz 2008, 21:52

Da się dołączyć, bo sam dołączyłem :) Trza dla Jogi powykonywać parę zadań w tym zabić kilku Samotników - Kopaczy. Powykonywać główne zadania i po Agropromie idzie się do Jogi i się go pyta czy nas przyjmie i po sprawie. Na pierwszy ogień Bandytów idą Stalkerzy Waleriana.
Image
"Nasi tak zwani przywódcy zniszczyli naszą kulturę...gospodarkę...
nasz honor! Oni zrujnowali nasz kraj więc my zrujnujemy ich!"
Awatar użytkownika
Terry
Stalker

Posty: 121
Dołączenie: 14 Cze 2008, 20:18
Ostatnio był: 21 Maj 2009, 17:55
Miejscowość: Legionowo
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 1

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez cmlPL w 14 Wrz 2008, 22:34

A ja wybrałem od razu Wolność - po pierwszym wejśćiu do ich bazy wiedziałem, żę to jest TO miejsce xD Ich Barman bardzo mnie do siebie przekonał - wspólne zainteresowania i te sprawy, fajne wyposażenie mają no i te teksty - kto zadziera z elitą ten nakryje się pytą, rozmowy Aszota z Gandzią i Generałem przez megafon. Ogólnie u nich jest zaje*isty klimat ; ) 2 raz będe dołączał do bandytów - to będzie taka ciekawostka.
cmlPL
Łowca

Posty: 468
Dołączenie: 19 Sie 2007, 21:33
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 05:06
Miejscowość: Niedaleko KowKa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez dorian w 15 Wrz 2008, 08:31

Wolnosć;) żadna inna frakcja się nie liczy,fajnie jest rozwalać powinnośc kiedy tylko można


Wybrałem Powinność, bo : fajnie jest rozwalać Wolność, kiedy tylko można ,
do tego "chroni świat przed rozrastającą się Zoną", poza tym mają fajne kombinezony i nie obcyndalają się w walce, tylko rozmowa jest krótka... :D
P.S. Wojskowi też są o.k. i lubiłem z nimi walczyć, bo z kolei oni mieli wypas mundurki i hełmy, więc nawet jak trafisz w bańkę to nie zawsze padają :wink:
Awatar użytkownika
dorian
Legenda

Posty: 1409
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 23 Sie 2024, 17:38
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 246

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości